لایحه McKibben پاسخ به سیاره انسان ها, مستند

یک ویدیو یوتیوب و ظهور در آستانه روز زمین ساخت اتهامات در مورد من و در مورد 350.org — یعنی که من طرفدار انرژی زیست توده و 350 و من مدیون به بودجه شرکت های بزرگ و گمراه حامیان ما در هزینه ها و تجارت آف مرتبط با decarbonizing اقتصاد ما. این کارها درست نیست. ظاهرا بسیاری از دیگر دروغ و نادرست در این فیلم به عنوان, اما من به شما اجازه دیگران صحبت می کنند به آن.

مانند فیلم ساز من قبلا شخصا پشتیبانی سوزاندن توده زیستی به عنوان یک جایگزین برای سوخت های فسیلی—در مورد من که روستایی کالج که در آن تدریس میکنم بجای آن نفت کوره با یک چوب تراشه سوز بیش از یک دهه پیش من ادای آن است. اما بیشتر دانشمندان مورد مطالعه قرار عواقب ناشی از مقیاس توده سوزاندن و ریاضی شروع به نشان می دهد که این امر با قرار دادن مقادیر زیادی از کربن به اتمسفر دقیقا در همان لحظه ای اشتباه: اگر ما از این سیستم آب و هوایی در حال حاضر مهم نیست که اگر جنگل های آن را خورد پنجاه سال از این رو. و به محض این که روشن شد من شروع به نوشتن و مبارزه در آن مسائل. در اینجا یک قطعه از معدن از سال 2016 که نمی تواند بسیار واضح تر و یکی دیگر از 2019 در نیویورکر در مورد دعوا در جنوب شرق و دیگری از سال 2020 به عنوان فعالان مبارزه برای تحت تاثیر سیاست در شرق. از طرف دیگر قطعا متوجه شده—در اینجا مقاله ای از زیست توده صنعت حمله به من 350.org و دیگران است. من معقولی مطمئن شوید که بسیاری از شجاع مردم در اینجا و در انگلستان شده اند که مبارزه با این مبارزه را تایید کردن که من یک, کمک, مانعی نیست.

همانطور که برای در نظر گرفتن شرکت های بزرگ پول من در واقع هرگز یک پنی در پرداخت از 350.org و یا از هر گروه زیست محیطی. در عوض, من به اهدا صدها هزار دلار در طول سال در honoraria و جوایز. و 350.org گرفته شرکت های بزرگ پول (هر چند آن را قبول اهدای صدها نامنظم parkas از شمالی در سال 2009 برای گرم کردن صدها نفر از جوانان آن را به ارمغان آورد از سراسر جهان به کپنهاگ کنفرانس آب و هوا) 350.org هیچ منافع مالی در مبارزات آن اجرا می شود برای تمیز کردن سیستم مالی ما از سوخت های فسیلی و عمل نمی کند به عنوان مشاور مالی; آن را نادرست نشان می دهد آن را تا به حال ترویج صندوق یکی بر دیگری و یا سود از انجام این کار است.

من استفاده می شود به پیوسته آزار و اذیت و حمله از صنعت سوخت فسیلی و من بهترین من انجام داده ام به چشم پوشی از یک عمر تهدید به مرگ از راست افراطی. آن را نشانی از صدمه بیشتر به حمله دیگران که فکر می کنم از خود را به عنوان محیط زیست. من صرف مقدار در ده سال گذشته انجام بهترین من برای بزرگنمایی جنبش زیست محیطی در هر راهی که من می توانم از فکر می کنم و به حمایت از دیگران در کار خود را; من فکر می کنم که پهن بزرگ جنبش بهترین امید ما است. و من در بر داشت شادی و رضایت در آن کار می کنند. من نمی فهمم این استدلال پشت این حملات خاص; هنگامی که من برای اولین بار شنیده شایعات از آنها در تابستان گذشته من نوشت: تهیه کننده و کارگردان به مجموعه ای از رکورد مستقیم و هرگز شنیده از آنها. که به نظر می رسد مانند بد نگاری و ایمان بد است.

بدیهی است که وجود دارد بدتر از همه چیز که در جهان در حال حاضر از این بیماری همه گیر همه ما در برخورد با تلاش صنعت نفت برای استفاده از پوشش آن برای ساخت خط لوله جدید; آنها تحت الشعاع قرار دادن این حملات که در هر رویداد نیست من به تنهایی اما در بسیاری از دیگران که کار روز به روز تغییر دهید—ما به خوبی آگاه پیروزی ما نمی آیند همه در یک بار, اما همچنین که ما نیاز به نگه دارید هل دادن. بنابراین در حالی که شما نباید هدر هر همدردی در من بسیار سپاسگزار برای همبستگی مردم نشان شده اند. که احساس می کند خوب است.

— لایحه McKibben

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>