لندن (العالم) – سیاه و آسیایی, مردم در انگلستان هستند تا 50 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ پس از تبدیل شدن به آلوده COVID-19 یک مطالعه رسمی در روز سه شنبه گفت: قرار دادن فشار بر دولت به طرح برنامه ای برای محافظت بیشتر در معرض خطر جوامع است.

فایل عکس: اسامی افرادی که فوت کرده اند از بیماری کروناویروس (COVID-19) دیده می شود در یک بنای یادبود در Clapton, لندن, انگلستان 2 ژوئن 2020. رویترز/هانا مک کی/فایل عکس

در حالی که این گزارش توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE) تقویت شده با مطالعات قبلی که نشان داد گروه های اقلیت های قومی بودند بیشتر در معرض خطر از ویروس آن را همراه با دولت خاص مشاوره برای این افراد است.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت که عدالت وزیر کمی Badenoch خواهد نگاهی به این موضوع بیشتر است.

“ما خواهد شد قرار داده و اقدام در جای خود به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. ما نمی خواهد صبر کنید برای یک گزارش” هنکاک گفت.

Dcotors سیاستمداران و فوتبالیست شده اند و در میان آنان آواز در ابراز نگرانی در مورد غیر قابل توضیح بالاتر كمربند در اقلیت های قومی.

در این گزارش گفت که مردم بنگلادش قومیت تا به حال در حدود دو برابر خطر مرگ از افرادی که سفید انگلیسی.

کسانی که از چین و هند و پاکستان و یا سایر قومیت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از کارائیب و یا دیگر سیاه و قومیت بود بین 10 تا 50 درصد خطر بالاتر مرگ از کسانی که در, سفید, سکس با PHE گفت.

یافته های اکو یک مطالعه قبلی توسط دفتر آمار ملی (ONS) ماه گذشته منتشر شد.

بریتانیا تست ارشد جان نیوتن گفت: اگر چه در روز سه شنبه نیز گزارش داد که نتایج بدتر برای گروه های اقلیت آن را نمی ممکن است به طور مستقیم ناشی از قومیت خود را.

“این ممکن است مربوط به شغل خود و یا به دلایل دیگر که چرا آنها ممکن است در یک سطح بالاتر از قرار گرفتن در معرض” او گفت:.

این گزارش منتشر شد که یک روز قبل از برنامه ریزی تظاهرات در لندن در مورد مرگ جورج فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار که پس از یک پلیس سفیدپوست دوخته گردن خود را در زیر زانو برای نزدیک به نه ساعت در مینیاپولیس در مه 25.

گزارش Alistair Smout; گزارش های اضافی توسط کایلی MacLellan; ویرایش توسط Michael Holden و استفان ادیسون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de