Black Lives Matter, دیواری, رویداد در مرکز شهر استمفورد جولای 19

اعضای جامعه دعوت به پیوستن به #Black Lives Matter خط مقدم هنرمند نقاش از استمفورد و مجاورت برای ایجاد یک زندگی موضوع نقاشی دیواری نقاشی رویداد در مرکز شهر استمفورد در پنج شنبه, جولای 19.

تصویر که یک هنر مشاوره رسمی متصدی از زندگی ماده خیابان نقاشی دیواری که ایجاد خواهد شد در مقابل فرگوسن کتابخانه پلازا در خیابان وسیع.

والری A. کوپر موسس صاحب استمفورد مبتنی بر کسب و کار است که رهبری این رویداد است. “ما به سرعت مونتاژ 16 آفریقایی-آمریکایی Fairfield County مبتنی بر هنرمندان به عنوان خط مقدم اعضای تیم خلاق برای پروژه است.”

مقدم هنرمندان در درجه اول از استمفورد گرینویچ Norwalk و بریدج. آنها را با لينک مستقيم هنری ارائه هر B-l-a-c-k-L-i-v-e-s-M-at-t-e-r نامه. علاوه بر جامعه بزرگ را در مجموع به کمک رنگ هر حرف در 30 دقیقه فواصل زمانی در طول روز است.

“هدف ما این است که با استفاده از هنر به عنوان اعتراض مسالمت آمیز خودرو به ایستادگی در برابر سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی که آفریقایی-آمریکایی ها در جامعه امروز است. یکی از بهترین چیزها در مورد اعتراض هنر است که آن را آغاز یک گفت و گو سالم از نظرات. این اجازه می دهد تا ما را به پیشرفت باعث می شود که مهم هستند و صدای ما منحصر به فرد است اما به طور همزمان متصل ما در سطح احساسی و ما را به یاد ما ذاتی اتصال” کوپر گفت: در انتشار اخبار.

این فعالیت شامل یک تمرکز حواس/مراقبه ارائه شده توسط Slohaus در 10:30 صبح و پس از مراسم افتتاحیه در ظهر. وجود خواهد داشت BLM هنر گچ برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها از 1 تا 5 بعد از ظهر همراه با یک پل فروش کتاب ارائه شده توسط دوستان از فرگوسن کتابخانه, کتابفروشی نیز از 1 تا 5 بعد از ظهر نیز وجود خواهد داشت storytimes در 2 و 4 بعد از ظهر با ژوزفین اندرسون استاد راهنما جنوبی پایان شعبه و کتابخانه سیار. در 5 p. m., وجود خواهد داشت یک شعر اسلم/دکلمه برنامه ارائه شده توسط Slohaus. از 4 تا 9 بعد از ظهر وجود دارد خواهد بود و موسیقی و نقاشی. باران تاریخ جولای 26.

کسانی که علاقه مند به نقاشی می توانید ببینید www.picturethatart.com/blm تماس بگیرید و یا 203-351-8224. ماسک های مورد نیاز ایمنی و فاصله دستورالعمل باید به دنبال.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده خیابان نقاشی دیواری و رویداد توسط فرگوسن کتابخانه و انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP). این co-اسپانسر شده از طرف این محل! استمفورد مرکز شهر; Domus; انگلستان دهنده خدمات و Inspirica.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de