خاموشی 1977: Conned دوباره

Conned دوباره: خدا می شود یک ادم بیکار و تنبل رپ
25 جولای 1977

با وجود Con اد ادعا می کند در پی ببرند که تنها یک “قانون خدا” نقض سیستم استادانه درست شده از دفاع آن نصب شده پس از شکست بزرگ از سال 1965 در واقع یک لینک بسیار مهم در آن عرضه سیستم خراب شد در ماه سپتامبر سال گذشته است. و astoundingly باهم اد تا به حال هیچ وجه قصد تعمیر آن را تا ماه مه سال 1978 از 10 سال از هم اکنون.

مقامات در هر دو خدمات عمومی کمیسیون و در خدمات عمومی برق و گاز Co. — بزرگ نیوجرسی نرم افزاری است که مبادلات برق با باهم اد — باید اعتراف کرد که تا به حال این خط بوده است در عملیات مقادیر زیادی از برق می تواند جریان را به نیویورک در اوج بحران.

در کنفرانس مطبوعاتی خود در هفته گذشته چارلز Luce رئیس باهم اد ساخته شده هیچ اشاره ای به این خط و نه در واقع دیگر مقامات شرکت. نقشه های صادر شده توسط این شرکت به نظر می رسد به تصویر کشیدن شکسته به پایین خط به عنوان اگر آن را در عامل بیماری است.

خط در سوال این است که یک 345-kilovolt (kv) کشش کابل در حال اجرا از هادسون ترمینال از خدمات عمومی برق و گاز Co. در سراسر پایین منهتن به فرگت ایستگاه باهم اد در بروکلین. در این نقطه از برق تولید شده در نیوجرسی می توانست تغییر در مقادیر عظیم به مرکزی منهتن در سراسر بروکلین تا از طریق کوئینز و در واقع می تواند به قدرت رسید از طریق کل باهم اد سیستم.

انتقال کابل شد و از خدمات گرفته شده در 4 سپتامبر سال 1976 به دلیل شکست در یک مرحله زاویه تنظیم کننده که مدوله جریان برق است. باهم اد ظاهرا تا به حال هیچ آماده به کار با تجهیزات و تعمیر نیست تنظیم کننده چون دیدم هیچ فشار دادن نیاز برای خط. یک سخنگوی نیویورک خدمات عمومی کمیسیون خارجه مقررات آژانس است که نظارت باهم اد عملیات اشاره کرد که باهم اد شد فروش برق کمتر از پیش بینی و از این رو فشار رو به جلو با تعمیرات.

شکسته به پایین 345-kv خط به نظر می رسد lynchpin باهم اد ، مدرن تامین برق شبکه بستگی دارد بر روی یک سیستم برای تبادل برق با آب و برق دیگر در یک سری از شبکه های منطقه ای. در این مورد باهم اد قدرت است که البته به یک حد تولید شده توسط خود شرکت. اما آن را نیز بسیار وابسته به مبادلات با دیگر شبکه های قدرت است که می تواند تغذیه آن برق در زمان نیاز. بنابراین باهم Ed می تواند نگاه به شرق که در آن انگلستان استخر قدرت می تواند کمک کند. و این می تواند به نوبه خود به شمال, برای کمک, از نیویورک استخر قدرت.

اما شاید مهم ترین آن می تواند به نوبه خود در جنوب به اصطلاح PJM interchange برای یک برنامه به طور بالقوه بزرگ توليد برق است. این استخر ساخته شده از ایالت پنسیلوانیا و نیوجرسی و مریلند, دلاور, ویرجینیا و واشنگتن در گذشته دشوار است برای خصوصی سیستم های ابزار مانند باهم Ed به قلاب به جرم به قدرت بلوک — های بزرگ را دارا سیستم عمومی غرب تعاونی ، — که در دسترس هستند در دیگر نقاط ایالات متحده است. عمومی سیستم باید یک زمان سخت meshing به خصوصی شبکه های آب و برق از آنجا که دومی نداشته خطوط انتقال بزرگ به اندازه کافی برای حمل برق است. آن است و نه مانند یک شاهراه به طور ناگهانی جلسه افسار مسیر با یک مسئول فلج در جلسه نقطه.

یکی از نتایج این 1965 خاموشی بود که توافق توسط دولت های ایالتی و فدرال و خصوصی نرم افزار برای دیدن آنچه که می تواند انجام شود برای افزایش ظرفیت و هماهنگی بهتر مبادلات میان قدرت منطقه ای استخر و خود را عضو آب و برق. باید اشاره کرد که پس از آن اصلاحات عمدتا داوطلبانه تلاش های انجام شده توسط شرکت. در حالی که فدرال قدرت کمیسیون که تحت قانون تنظیم ایالتی حمل و نقل عمده فروشی از قدرت می تواند مجموعه ای استاندارد برای ارتباطات و قدرت استخرهای آن ترجیح داده به کار به صورت داوطلبانه با شرکت های خصوصی. این آنها را تشویق به تشکیل کمیته مشورتی که گذاشته اند به طور کلی برنامه ای برای بهبود و آن FPC تایید مجازی به عنوان یک سیاست ملی.

همه در خانواده

بیش از 10 سال گذشته این اصلاحات و غیره بوده است همراه با هم و قرار دادن به عنوان یک قدرت ملی بررسی. اما غیر رسمی ad hoc طبیعت رسیدگی چپ تا حد زیادی در دست بخش خصوصی ساخته شده آن را غیر ممکن است برای گفتن چقدر موثر پست-1965 بهره برداری شده است.

هفته گذشته خاموشی کاملا در معرض آشکار nonchalance فدرال قدرت کمیسیون دولت خدمات عمومی کمیسیون و باهم Ed خود را در ابداع واقعا بحران ضد سیستم.

در نظر گرفتن باهم اد سیستم. در اصل این شرکت در عمل انتقال حلقه. قدرت از انگلستان و نیویورک استخر قدرت می تواند افزایش را از طریق Millwood در وستچستر که در آن است با قدرت تولید شده توسط باهم اد هند نقطه گیاه. علاوه بر این دو خط — یکی 500-kv و دیگر 345-kv — می توانید ارسال برق از PJM استخر به یک پست در Ramapo در نیویورک–نیوجرسی مرز و از این رو به باهم اد اصلی خط در بوچنن. این است که بزرگراه اصلی برای برق که آیا خریداری شده از خارج و یا تولید شده توسط باهم اد و آن را هرچه راست پایین به اصلی باهم اد خدمات منطقه ای که نقطه اوج در نیویورک بازار است.

بدیهی است که این تنها بخشی از سیستم پس از قطع عرضه خواهد ترک شهر درمانده است. بنابراین پایین به حلقه متشکل از دو خطوط انتقال. یکی از این 230-کیلوولت کابلی که متصل PJM سیستم به نیویورک از طریق لیندن-Goethals (جزیره استاتن) بروکلین و سپس به بقیه سیستم. نکته دوم که در آن حلقه بسته است که قبلا ذکر شد 345-kv خط بین نیوجرسی و بروکلین.

آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته بود که “قانون خدا” — رعد و برق — به طور موثر بسته کریدور شمال. از 345-kv شده بود شکسته و unrepaired از سپتامبر 1976 — و از آنجا که این شرکت تولید امکانات نمی تواند به ارمغان آورد در جریان به اندازه کافی سریع — فشار برای تامین حلقه کاهش یافت و تا حد زیادی در لیندن-Goethals خط. در اثر این کابل شد تاسیسات به PJM ، برای یک زمان طولانی جزیره روشنایی شرکت همچنین قادر به قرار دادن برق به شهرستان از طریق جامائیکا. اما Lilco سیستم هیچ بازی برای این مناسبت به خصوص پس از آن به هم پیوسته است به قدرت در غرب از طریق نسبتا کوچک کابل تحت Long Island Sound.

در نتیجه Lilco تعطیل منابع به نیویورک در 9:25 p. m. و چهار دقیقه بعد فاز-تنظیم زاویه در باهم اد پایان لیندن-Goethals لینک را شکست. تقریبا در یک بار بزرگ “گرفتن” در Ravenswood خود را تعطیل برای جلوگیری از سوختن تحت بارگذاری.

اگر تنها…

به گفته مقامات در خدمات عمومی برق و گاز Co., یک احتمال وجود دارد که تا به حال 345-kv خط بوده است در خدمت برای کمک به سخت فشرده 230-kv کابل, همه چیز ممکن است رفته اند متفاوت است. آقای وی Shing کو انتقال-برنامه ریزی مهندس با نیوجرسی ابزار به ما گفت: “اگر ما تا به حال تا به حال دو روابط در خدمات و اگر آنها نمی, سفر در افزایش قدرت آن است که ممکن است شما می تواند کاهش خاموشی.”

این سوال برای تحقیقات مختلف در حال حاضر در راه است چرا فدرال قدرت کمیسیون هم اصرار دارند در یک کافی سیستم تبادل.

همین سوال را می توان بیشتر به شدت مطرح شده برای خدمات عمومی کمیسیون که به نظر می رسد که رفتار در یک شیوه ای بی حال. و در نهایت shopowners و شهروندان از شهر نیویورک بدون شک این سوال معیوب سیستم تبادل در دادخواهی علیه باهم اد. در واقع باهم اد ratepayers ممکن است مشروع بپرسید که چرا این خط برای پرداخت با پول خود را اجازه داده شده به خارج از کمیسیون برای مدت طولانی. آنها ممکن است به خوبی نیز بپرسید که آیا پول خود را که رفت به ساخت Astoria 6 و نقطه 3 نیروگاه ها (گرفته شده توسط قدرت اقتدار از ایالت نیویورک) ممکن است بهتر کار برد واقعا قوی تبادل سیستم برای محافظت در برابر فاجعه و دیگر اعمال خدا.

همانطور که برای باهم اد: آن است که بیش از حد آسان در شیوه ای از مطبوعات بسیار نظر به اخراج این ابزار به عنوان یک قربانی بیچاره از یک دوز و کلک از بی کفایت مهندسین. واقعیت این است که از سال 1965 خاموشی این شرکت زمان و دوباره با شور و نشاط مخالف تلاش های درون دولت فدرال برای ایجاد یک شبکه ملی منطقه ای شبکه های قدرت به مقابله با عرضه و تقاضا در یک راه موثر.

مجموعه ای در برابر اصلاحات

در اواسط دهه 1960 زمانی که تبادل یا “قابلیت اطمینان” قانون قبل از کنگره, کارکنان, مشاوران کار بر روی این لایحه به یاد بیاورید که باهم اد مخالف آن را بر اساس است که می خواهد مانع این شرکت از انجام آنچه مورد نیاز بود. این همان قانون fortuitously در حال ظهور است که در این هفته از خانه کارگروه بازرگانی. باهم اد مقامات خوش گفت: ما روز دوشنبه است که این لایحه “نمی گذارد ما” از آنجا که باهم اد شد “محکم به هم پیوسته.” سخنگوی رفت به اعلام این شرکت مخالف بود به این قانون به دلیل, به عنوان او آن را قرار داده و قابلیت اطمینان گره خورده بود به نرخ و در آن صورت دولت نظارتی کمیسیون فراموش ترین “کارآمد” ، در یک میدان راه او انعکاس آنچه در تمام آب و برق خصوصی باید گفت: از آنجا که در اوایل این قرن. آنها نمی خواهند فدرال مداخله در مناطق که در آن آنها کار می کرد راحت روابط با نهادهای دولتی.

آنچه مورد نیاز است در حال حاضر

آن است که تقریبا یک اتلاف وقت به منظور بررسی زنگ زده کهنه ساختار باهم اد با توجه به قرار دادن آن در معقول نظم در حال اجرا. مشکل اساسی این است که برای کاهش مصرف برق و در همان زمان در هر کجا که امکان حرکت به سمت معرفی منابع انرژی جایگزین. این پیشنهادها — و در اینجا ما در حال فکر کردن به طور عمده از انرژی خورشیدی در مقیاس کوچک آبی و بادی باید گرفته شود تا از طریق غیر متمرکز طرح های اجرا شده در شهر نیویورک محله با محله. آن را سخت به این باور مهم نیست که چقدر حسن نیت مقامات باهم اد ممکن است که آنها می تواند اجرا شود سود گرا شرکت بر اساس فروش کاهش می یابد. و کاهش خرید و فروش این است که دقیقا چه چیزی مورد نیاز است.

ما در حال صحبت کردن در مورد کاهش عرضه برق به مردم فقیر و یا تجار کوچک و یا در واقع به طبقه مسکونی کاربران است. ما در حال صحبت کردن نه در مورد کاهش مصرف توسط دفتر بزرگ ساختمان که واقعی gluttons برق در این شهرستان است.

بهترین چیز برای نیویورک خواهد بود برای شورای شهر به شروع یک مطالعه امکان سنجی از مصرف بیش باهم اد. به عنوان رویدادی در سن فرانسیسکو نشان داده اند آن است که لازم نیست برای خرید تمام قسمت های سیستم آشکار است. کسانی که ویژگی های باهم اد دستگاه که استفاده را برای شهروندان می تواند اجاره برای برخی از زمان.

جدید عمومی سازمان نیاز به تنظیم شود تا به طراحی و پیاده سازی یک سیستم انرژی برای شهرستان. این امر شامل مرحله به مرحله معرفی انرژی خورشیدی و انرژی باد. به عنوان شهر هارتفورد در حال حاضر نشان می دهد آن است که کاملا امکان پذیر است برای ایجاد شهری سازمان قرار داده است که افراد بیکار برای کار در ساخت و ساز و نصب و راه اندازی و نگهداری از انواع گیاهان خورشیدی و در مقدمه عایق.

به طور کلی نیویورک باید به طور فزاینده ای به دنبال به سمت یک سیستم انرژی است که در استخدام یک تقویت برق-تبادل شبکه به عقب به معنای جایگزین تولید انرژی است. همیشه وجود خواهد داشت مردم — حتی در میان خاموشی — که اعلام چنین پیشنهادی به rankly آرمانی است. حتی به عنوان آنها نفرت آینده (که برای هر کسی که به دنبال در سراسر ایالات متحده نه چندان دور) آنها باید تامل با آنچه که سیاست های فعلی حاکی از: افزایش استفاده از برق تولید هر دو ظرف باهم Ed منطقه عملیات و در منطقه به عنوان یک کل. معنی چنین خواهد شد عبارتند از انرژی هسته ای و از سرگیری زغال تولید برق همراه با آلودگی است. آن را نیز بدون شک در نتیجه توسعه منابع نفت و گاز همزمان با صنایع خشکی.

کثافت در دریا خواهد بود به کثافت بر روی زمین است. که در آن نقشه از موسسه ملی بهداشت در حال حاضر نشان می دهد فوران سرطان از همه نوع در پالایش و شیمیایی صنعتی مناطق نیوجرسی مشابه نمودار برای سه ماهه آخر قرن مطمئنا منعکس کننده گسترش این بیماری از نیوجرسی سرطان کوچه همه در اطراف نیویورک و شرق.

خاموشی نشان داد این شهر در یک تقاطع در سیاست انرژی و سیاسی مناسب زمان است.

اجازه دهید نامزدها صحبت می کنند

هر نامزد شهرداری باید مجبور به تعیین منسجم برنامه انرژی برای آینده شهر است. انرژی به مراتب اهمیت بیشتر نسبت به بسیاری از مسائل که در آن نامزد شده اند سریع به موقعیت خود را. معقول کمپین تخته باید شروع با یک برنامه عمومی تصاحب باهم اد و شامل یک برنامه ریزی دقیق برای معرفی جایگزین انرژی است. چنین سیاست انرژی باید یک طرح کلی از آنچه که نامزد می بیند به عنوان آینده های صنعتی پایه از شهرستان. ارائه چنین سیاست انرژی خواهد بود سریع راه ارزیابی چقدر مترقی هر نامزد در مناطق حیاتی نگرانی به این شهر در آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>