BLM نقاشی دیواری, نقاشی شده در مرکز شهر استمفورد

استمفورد — ده ها تن از نقاشان با غلطک و قلم مشخص شده گسترده خیابانی در مرکز شهر استمفورد بعد از ظهر یکشنبه با “Black Lives Matter” نقاشی دیواری در 18-پا بالا, حروف, در, قرمز, سبز و زرد, در چه سازمان می گویند بزرگترین نقاشی دیواری از نوع خود در دولت است.

بزرگ-نامه قالب نقاشی دیواری بود که با هدف جلب توجه به خشونت پلیس و بی عدالتی های اجتماعی در سراسر کشور باعث اخیر مرگ و میر تعداد زیادی از آفریقایی-آمریکایی به دست پلیس در مینیاپولیس آتلانتا و Louisville, Kentucky.

دو استمفورد ساکنان در نظر گرفتن بخشی در نقاشی تا به حال هرگز قبل از ملاقات, اما آنها گفت: آنها به همین علت به عنوان آنها در پایین قرار داده و ریسمان و نوار در پیاده رو به block کردن یک نامه از نقاشی دیواری در مقابل فرگوسن کتابخانه.

“این شگفت انگیز باعث” گفت: Dan Romaniello که سفید است “ما در حال تلاش برای جلوگیری از بی عدالتی و ما می خواهیم به درخشش نور در آن است.”

کار خود را شریک Gilberto Lorite که توصیف خود را به عنوان آفریقایی-لاتین گفت که او خوشحال به همکاری با ساکنان محلی از دیگر نژادها و اقوام به ایجاد یک نماد در روشن حروف درشت. “ما در حال تلاش برای گسترش عشق به مردم را هم.”

یک زن 23 ساله به استمفورد مرد Santigie Manseray وجود دارد گفت: بسیاری از ناراحتی و درد در جامعه پس از مرگ در ماه مه جورج فلوید در مینه سوتا است که باعث شده در مقیاس بزرگ تظاهرات در سراسر کشور است. به دنبال در چند نژادی جمعیت صدها نفر از مردم که آمد به مرکز شهر استمفورد برای نقاشی رویداد و تجمع Manseray عضو استمفورد فصل NAACP (انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی) وجود دارد گفت: یک حس است که پیشرفت می تواند ساخته شده است. “من آینده را با هم تغییر دهید. این حق در اینجا نشان می دهد که خوش بینی. اما ما باید نگه دارید در رفتن” او گفت:.

رئیس استمفورد NAACP فصل مرد Fortt کار شده بود پس از 6 صبح یکشنبه در این پروژه در یک روز مرطوب, اما او گفت که این کار انرژی زا. “کلید به آن است که مجموعهای از تمام این مردم همه ما کار کردن با هم به غنی سازی خودمان برای ایجاد یک اتحادیه و یک پیوند” او گفت:.

والری کوپر استمفورد هنر مربی با استفاده از کارت های اعتباری خود را برای خرید لوازم مورد نیاز برای این پروژه است. او به نام نقاشی دیواری “صلح آمیز خودرو به ایستادگی در برابر سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی که آفریقایی-آمریکایی ها در جامعه امروز است.” یک وب سایت آغاز شده است برای کمک به تامین هزینه های دیواری که نیست دریافت مالیات دهندگان بودجه کوپر اشاره کرد.

نقاشی رفت و بدون حادثه با کمک ماموران پلیس که مسدود کردن ترافیک و همچنین به عنوان شهرستان خود را با این نسخهها کار گروه. دو موتور revved موتورهای خود را بارها و بارها به عنوان رویداد شروع به اخلال در سخنرانی سپس سوار کردن.

Iyaba Ibo Mandingo یک هنرمند حرفه ای و مربی که آمد از بریجپورت به شهر مادری خود را برای شرکت در این نقاشی دیواری. او اعطای وام خود مهارت های حرفه ای و تخصص با یک قلم مو گفت: به عنوان او اعمال کادميوم زرد رنگ به آسفالت و او نیز می خواست برای تشویق افراد جوان به گرفتن علاقه به هنر. او گفت: بیانیه ای که سیاه و سفید زندگی می کند مهم در سال 2020 “نوعی شرم بر ما” اما آن را به ارزش در بیان حروف درشت.

یک موقع ظهر تجمع آورده برخی از 70 نفر به صورت سخنرانی و فراخوانی توسط Stamford روحانیت.

برگرد. Wilfredo مارتینز از سنت جان’ کلیسای اسقفی به حضار گفت: “جنبش حقوق مدنی متولد شد و در کلیسا.” به دنبال بیش از شرکت کنندگان مارتینز گفت: “این منظره زیبا: مردم سفید, سیاه, افراد, مختلف, اسیایی, اسپانیایی…همه آنها با هم آمدن همه ایالات در چشم انداز است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

سناتور. Richard Blumenthal گفت: “سخنرانی کافی نیست. ما نیاز به عمل قوانین اصلاحات با دندان واقعی است.” او گفت: قوانین جلوگیری از چوک-نگه می دارد توسط افسران پلیس دهها و بدون دست کشیدن حکم لازم در واشنگتن و Hartford. “و تاپیک رو به عمل در مسکن آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی” او ادامه داد.

تشکر. جیم Himes (D-گرینویچ) گفت: جمعیت “خشونت پلیس است نشانه ای از یک مقدار بزرگتر عمارت از تعصب و نژادپرستی نظاممند و…آن را 400-سال-عمارت که نمی خواهد برود در یک روز است.”

تعدادی از نمایندگان وزارت امور خارجه و شهرستان ستمفرد رهبران همچنین در این تجمع است. شهردار دیوید مارتین گفت که او امیدوار بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در مرکز شهر استمفورد می تواند دیده می شود “از فضای بیرونی است.”

سخنرانان همچنین با اشاره به های اخیر مرگ و میر ناشی از دو برجسته حقوق مدنی رهبران Rep., John Lewis, گرجستان کنگره و برگرد. Cordy Tindell ویویان یک متحد نزدیک این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

یک اسپانیایی فعال گلپر Durrell, صحبت به زبان اسپانیایی و انگلیسی در مورد بی عدالتی های اجتماعی و موج جدید تظاهرات در سراسر افغانستان. “اجازه دهید ما کانال ما خشم و سرخوردگی به عمل” او گفت:.

نقاشی دیواری-نقاشی نیز به معنای یک روز سرگرم کننده برای افراد جوان که گچ نقاشی و اجرای رقص مجموعه ای به موسیقی در بدفورد خیابان.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de