بلومبرگ 2020 کمپین میزبان خیابان canvassing رویداد در استمفورد

منتشر شده

استمفورد — داوطلبان کمپین حامیان و کارکنان این آخر هفته با صحبت به احتمال زیاد رای دهندگان در استمفورد جلوتر از کانکتیکات اولیه انتخابات در آوریل 28.

مایک بلومبرگ انتخاباتی در کانکتیکات در روز یکشنبه برگزار می شود یک داوطلب canvassing رویداد با حامیان محلی به طبل حمایت از 2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری با توجه به آزادی.

“ما در حال تلاش برای بالا بردن آگاهی و به کسانی که ممکن است بدانید که مایک رویایی است و یک رهبر بزرگ که متحد و بازسازی کشور ما” گفت: ملانی بلندن یک استمفورد مقیم و کمپین حامی که سازمان روز یکشنبه رویداد در Latham پارک در انتشار. “مایک مبارزات انتخاباتی از آن ساخته شده است به طوری که داوطلبان مثل خودم و دانا Neuman می تواند درگیر شدن و بیرون آوردن همه هواداران برای اجرا خود را برای ریاست جمهوری است.”

بلندن بود در میان هواداران که با حضور در مبارزات انتخاباتی اولین رویداد داوطلب در گرینویچ است که اظهارنظر گرینویچ خیابان به طبل حمایت از نامزد.

کمپین کانکتیکات, دولت, مدیر, Brett Broesder نیز صحبت با این گروه از داوطلبان در مورد چقدر مهم این انتخابات برای آینده کشور ما است.

“ما نیاز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک مرد به آن را انجام دهد” گفت: Broesder.

پس از بلندن و Broesder خطاب به گروه داوطلبان اظهارنظر مرکز شهر استمفورد برگزاری چمن علائم و بریده مطالب استفاده می شود به ثبت نام افراد برای درگیر شدن با مبارزات انتخاباتی.

این رویداد یکی از بیش از 1,250 حوادث اتفاق می افتد در سراسر کشور بیش از آخر هفته به عنوان بخشی از یک کشور “آخر هفته از عمل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر