بلومبرگ برابر بد

نقشه کشی توسط ناتانیل سنت کلیر

Oligarch در تلاش است برای خرید و حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی با پرداخت پول نقد از خود را از ثروت شخصی. اگر خود را تصاحب تلاش موفق به آن را سر و صدا و اطمینان از انتخاب مجدد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به منافع مشترک ما ممکن است تعجب که آیا مایکل بلومبرگ است و دیگرى ، او بدبینانه مبارزات انتخاباتی مبتنی بر فریب مردم را به باور این قضیه که او می تواند یک نامزد قوی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. همچنین بسیاری بر این باورند دروغ که بلومبرگ ارائه یک شر کمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. زیر ارائه شده است در رد این غلط محوطه.

بلومبرگ در طول 12 سال سابقه به عنوان شهردار نیویورک, خود میلیاردها دلار در هزینه های شخصی به عنوان یک سیاسی و “بشردوستانه” اهدا کننده و بسیاری از ثبت اظهارات همه به شدت نشان می دهد که یک بلومبرگ رژیم خواهد بود حداقل به عنوان شدید و خطرناک به دموکراسی بی قانون و جنگاوری به عنوان یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است. من هرگز رای برای هر کدام از این مردان هستند که شبیه همه روش هایی است که مهم ترین, از جمله یک رکورد به عنوان سریال purveyors از misogynistic آزار زنان است. حتی بودند این امکان را برای متقاعد کردن من به “رای آبی مهم نیست که” در بلومبرگ مورد وجود دارد این است که نقطه های کوچک در تلاش است. ده ها میلیون نفر دیگر که ممکن است رای برای حزب دموکرات در برابر تهمت هرگز رای بلومبرگ جمهوریخواه oligarch اگر او توقیف کنترل ،

جمهوری خواه Oligarch

بلومبرگ این است که یک جمهوری خواه میلیاردر از شهر نیویورک به عنوان یکی از ده ثروتمند ترین مردان در ایالات متحده است. او با حمایت جورج دبلیو بوش رئیس جمهور در سال 2000 و تایید و انتخاب مجدد بوش در سال 2004. به عنوان یک سخنران در حزب جمهوری خواه نامزدی کنوانسیون در نیویورک که در سال پس از آن شهردار بلومبرگ انباشته ستایش در, جنایی, حمله به عراق و “جنگ علیه ترور.” در سال 2008 بلومبرگ تایید و جان مک کین در برابر باراک اوباما ،

در این سال که به دنبال بلومبرگ در ادامه به حمایت و صندوق بسیاری از نامزدهای جمهوری خواه. او انداخت میلیون ها نفر در PAC پول پشت پت Toomey (PA) در انتخابات سنا که Toomey به دست آورد. که در سال 2016 سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. در سال 2014 عصر ایران اهدا به انتخاب مجدد مبارزات جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز و لیندزی گراهام. در سال 2012 او همچنین تایید شده و بودجه جمهوریخواه اسکات براون در برابر الیزابت وارن.

در سطح فدرال در بلومبرگ پول اعزام شده است برای نگه داشتن مرتضوی کنترل کنگره به ویژه در مجلس سنا و در نتیجه کمک به اطمینان از توافق سلطه قضایی قرار ملاقات روند. مهم نیست که آنچه او می گوید وانمود یا فکر می کند او انجام شده بود. از طریق این اقدامات بلومبرگ خرس جزئی مسئولیت مسدود کردن حلقه گل appoinment و برای تصویب Gorsuch و Kavanaugh قرار ملاقات به دیوان عالی کشور. معتبر مورد را می توان ساخته شده است که نگرانی در مورد محافظه کار را تا دیوان عالی کشور یک اولویت به او; و نه می تواند از آن مطمئن باشید که این دو رو بازیگر را تعیین قضات لیبرال تر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از 2018 بلومبرگ انجام شده است کسب و کار به عنوان یک دموکرات با داشتن روشن خود اسمی وابستگی حزب به جای جدید خود را از جاه طلبی های سیاسی. او در ادامه به حمایت برخی از جمهوری خواهان دوباره انجام این کار در سن مغلوب ساختن پیشی جستن. در حرفه خود به عنوان یک دهنده سیاسی او به صرف حدود 2 میلیارد دلار در تاریکی-پول سهم و “بشردوستانه” کمک مالی به علل مورد علاقه سیاستمداران محلی به ویژه شهرداران به عنوان مستند در نیویورک تایمز (15 فوریه). این سیل پول نقد خریداری پایدار از endorsers برای بلومبرگ ریاست جمهوری اجرا از سیاستمداران مایل به فروش و شهرت خود را و خدمات است. پس از چند صد هزار نفر در کمک به کمیته ملی حزب دموکرات بلومبرگ نیز برنده DNC را به نفع. آنها اعتراف کرده اند بلومبرگ پرسنل کلیدی حزب مواضع خود را تغییر دهند بحث صلاحیت قوانین آن را ممکن است برای میلیاردر به مرحله را در نوادا بحث روز قبل از این دولت در قفقاز. (دیگر نامزدها بودند از مطالعه حذف شدند زودتر بحث به این دلیل که آنها نیاز به 200,000 فرد اهدا; بلومبرگ هیچ اهداکنندگان غیر از خود.)

شهردار نیویورک املاک و مستغلات و یا شخص مهم در میان یکدسته?

(و تفاوت وجود دارد؟)

در طول ده سال به عنوان شهردار بلومبرگ پرواز چند بار در ماه به طور متوسط به ترکیب در برمودا, که در آن او می تواند خود را به مدیریت جهانی امپراتوری مالی و احتمالا وسیع و غیر قابل توصیف دریایی دارایی. رسما او قرار داده بلومبرگ شرکت در یک نابینا اعتماد مدیریت توسط همکاران. یکی از آنها را دن Doctoroff اول خدمت بلومبرگ دولت برای چند سال به عنوان آن بالا شهر برنامه ریز همکاری نزدیک با شهردار قبل از اقدام به مدیریت شهردار منزوی میلیاردها.

زشتی در برمودا محرمانه باقی مانده اند. بلومبرگ را برآورد ثروت افزایش یافت و از حدود 2 میلیارد دلار در شروع خود شهرداری تصدی در ژانویه 2002 به حدود 30 میلیارد دلار در زمان او در ژانویه 2014. هفت سال بعد او ثروت داده شده است به عنوان $55 میلیارد يک ماه 60 میلیارد دلار ، پنج میلیارد دلار است که یک خطای بزرگ به عنوان لی نیش اظهار داشت: در یک مصاحبه پادکست (Rolling Stone مفید احمقها, 7 Feb).

به عنوان شهردار شهر نیویورک بلومبرگ تنظیم کردن بزرگترین موج از 20 سال معافیت مالیاتی جدید برای مسکن برج و دیگر ادم تنومند و بدقواره تحولات در تاریخ این شهر. کنترل نشده لوکس ساختمان دیوانگی به طور کامل تبدیل نیویورک برای بدتر است. اجاره غیر ممکن شد. جمعیت زیادی بیشتر از سیاه و قهوه ای مردم آواره شدند. محله های تاریخی تبدیل به کسل کننده بازار و محیط.

بلومبرگ شد آخرین چندین شهرداران به اعلام به مادام العمر نیویورکی است که اگر آنها نمی تواند استطاعت به اینجا زندگی می کنند آنها باید حرکت می کند. این جمعیت بی خانمان سر به فلک کشید. او رفت و رکورد مخالفت با حداقل دستمزد و تمسخر ایده iiving دستمزد به عنوان یک کمونیست طرح. نما به عنوان یک اصلاح طلب آموزش و پرورش او به شدت دنبال مدرسه-منشور برنامه های خصوصی سازی به طور مداوم حمله به معلمان و اتحادیه های کارگری و حمایت بزرگتر مدرسه کلاس اندازه. به عنوان یک بنده به این شهر املاک و مستغلات و سرمایه گذاری بخش او یک متحد و بالاتر از همه توسعه دهندگان مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد خوب است دلیل که چرا شما می توانید بسیاری از تصاویر از دو نفر از آنها با هم خندیدن.

مستبد ستمگر

اگر به نظر می رسد اصطلاح اغراق آمیز در نظر بگیرید که در اصل یونانی مستبد بود یک شهر ، هر کس در حال حاضر با یادآوری بلومبرگ عظیم شش برابر گسترش “توقف و Frisk” برنامه او “به ارث برده” از جولیانی که در نهایت حکومت بر خلاف قانون اساسی. این فقط یک قسمت از شدت carceral تنبیهی و نژادی هدفمند رویکرد به شهرستان های سیاه و قهوه ای جمعیت. او اظهارات نژادپرستانه در توجیه این سیاست ها به خوبی شناخته شده است. او گسترش بی پایان “جنگ با مواد مخدر.” بیشتر مردم به زندان رفت برای ماری جوانا. او هنوز هم مایل به نگه داشتن آن را غیر قانونی و اعلام کرد که ماری جوانا قانونی است “این احمقانه ترین چیزی که کسی تا به حال انجام داده” (Newsweek, 23 Jan 2019).

به عنوان تحت جولیانی بی شماری از مردم بی گناه شد زندانی در خرده اتهامات عنوان شده علیه. Kalief Browder سه سال عذاب در شب اتفاق افتاده در بلومبرگ دیده بان. بلومبرگ نظارت خشونت آمیز و نظامی اخراج صلح آمیز اشغال وال استریت اعتراضی از Zuccotti پارک در Nov. 2011, اکشن بود که بدون هماهنگی با وزارت امنیت داخلی همزمان با اخراج ده ها تن از دیگر اشغال encampments در شهرهای بزرگ در سراسر کشور. در نیویورک در عمل اجرا شد از طریق یک دفتر جدید که برای اولین بار به ارمغان آورد تمام شهر دولت فدرال و سازمان های اجرای قانون همراه با رابط از دفتر مرکزی شرکت به تک زیرزمینی مرکز فرماندهی.

زمانی که معلوم شد که یک قاضی بود که با توجه به اعلام “توقف و Frisk” خلاف قانون اساسی (به عنوان او پس از آن بود) بلومبرگ فعال روابط عمومی ها و مطبوعات تیم برای بدنام کردن او در پیشبرد به عنوان unhinged و غیر قابل اعتماد است. این نشان می دهد خود را تحقیر برای قوه قضاییه و حاکمیت قانون.

کسانی که معتبر ترس “رئیس جمهور برای زندگی” یا دیگر lawless حالات با تهمت باید همچنین به یاد بیاورید که به طور مشابه, پیر و متأسفانه دفع بلومبرگ که تا به حال برای حمایت از مدت محدود قوانین در نیویورک و تغییر به طور ناگهانی به دفاع و دستیابی به یک زمان لغو این قانون در سال 2009. این اجازه داده او را به خرید یک سوم مدت با گران ترین شهرداری کمپین در تاریخ صرف مبالغ متغیر $تخمین زده 110 نزدیک به 200 میلیون دلار. درست مثل خود زمان مبارزات انتخاباتی این سخاوتمندانه برنده قدم اهسته گزارش از شهر رسانه های شرکت های بزرگ. او تا به حال هزاران نفر در کارکنان با پرداخت کارکنان accosting مردم در خیابان و هیچ مدرکی از داوطلبان.

در سال 2001 مهر راه اندازی شد به از دست دادن اصلی خود را برای اجرا به شهردار به عنوان یک جمهوری خواه نامزد شده است. سپس اولیه انتخابات, برنامه ریزی برای 11 سپتامبر به تعویق افتاد با توجه به حمله به مرکز تجارت جهانی. شهردار جولیانی که بلومبرگ همیشه پشتیبانی خواهان به تعویق افتادن انتخابات عمومی و چهار ماه تمدید خود را در کوتاه مدت موثر و خواستار آن است که شهر نیویورک برای اولین بار در 214 سال های قرار داده شده در زیر یک ad-hoc دیکتاتوری حکومت اضطراری. بلومبرگ پشتیبانی جولیانی پیشنهاد قبل از آن axed با توجه به گسترده مخالفان. او با بهره برداری از ترس پس از حملات در حال اجرا گران نابود کمپین و موفق به پیروزی در انتخابات.

به عنوان شهردار بلومبرگ پشتیبانی از تمام اقدامات اضطراری و جدید سیاست های سرکوبگرانه و آژانس آغاز شده توسط دولت بوش از جمله USA PATRIOT Act وزارت امنیت میهن پتو ارتباطات, برنامه نظارت و افزایش دخالت مستقیم سازمان سیا در تنظیم پلیس محلی سیاست. نیویورک لغو محدودیت در استفاده از ویدئو پلیس در برابر معترضان. این شهر تبدیل به یک آزمایش جدید برای نظارت داخلی و سرکوب برنامه های.

NYPD مستقر شد به جاسوسی از مسلمانان در مساجد و به دنبال آن مردم را به حوزه های قضایی در کشورهای دیگر بدون اطلاع مقامات محلی. صفر واقعی توطئه های تروریستی کشف شد و توسط این برنامه. زمانی که این غیر قانونی عمل پوشانده بود در یک گزارش به سفارش مرکز آمریکا (CAP), انتشار, بود, ناگهان به تاخیر افتاد تا فصل NYPD برنامه از بدن خارج شد. بلومبرگ به حال اهدا 1.5 میلیون به کلاه های “راه سوم” فکر می کنم تانک با نفوذ حزب دموکرات جناح راست. بلومبرگ بعد از آن تصریح کرد: برای حمایت از مجموع فدرال نظارت برنامه های, پوشش تمام تماس های تلفنی و پیام ها در جهان است. او گفت مصاحبه که “بهتر است ما امیدواریم که NSA در حال خواندن همه ما ایمیل.”

Trumpian سیاستمدار

بلومبرگ پشتیبانی نظامی بالا اما صرف ارائه خود را به عنوان یک کسری شاهین. همراه با Mnuchin و بدترین نوع دموکرات او شده است یک سخنران در “قله” از پترسون پایه و تراز خود را با تلاش های خود را برای کاهش و یا خصوصی امنیت اجتماعی و مدیکر. در اخیر بودجه جدا کردن او ابراز نگرانی کرد که به طور موقت کاهش هزینه ممکن است “نابود دفاع است.” او رفت و به به می گویند “راه وجود دارد به آرامی کاهش منافع و یا افزایش واجد شرایط سنی برای امنیت اجتماعی و مدیکر.” او توصیه می شود این نهاد همکاری می پردازد به طوری که مردم “را استفاده کمتر از” خدمات پزشکی.

در حالی که او derides تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی شایع در سراسر جهان به عنوان یک unobtainable فانتزی, او همچنین پشتیبانی نمی نهاد ACA (Obamacare). وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن زمان ادعا می کند که او را حفظ ACA. او بعد از همه مدیون به هیچ کس و تغییرات ادعای خود را به عنوان مورد نیاز توسط سیاسی راحتی. به عنوان شهردار نیویورک او پشتیبانی انگشت نگاری برای ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان و ساکنان مسکن در همراهی با بسیاری از ثبت اظهارات deriding فقیر و سیاه و قهوه ای مردم در خاص است. (اگر انتخابات ریاست جمهوری درآمد حاصل از, شما خواهد شد از شنیدن این اظهارات مورد استفاده در برابر او دائم حلقه.)

بلومبرگ قرار نگرانی برای بحران آب و هوا به عنوان یک مسئله تضعیف عدم تمایل خود را به صرف هر چیزی را به عمل در آن پس از این خواهد بود “غیرقابل تحمل شده است.” او مسخره سبز جدید مقابله و مشاغل فدرال تضمین می کنند که این امر لزوما به دنبال دارد. چگونه است که این خدمات لب و یا حمایت از یک دندان آب و هوا مالیاتی بهتر از تهمت آشکار کره زمین مداوم فاجعه زیست محیطی جهانی و رویداد انقراض?

چه خط لوله بلومبرگ رفتن به بلوک ؟ آنچه در زمین است که نسبت ناروا داده است به حفاری و وبلاگ نویس و آلوده است بلومبرگ رفتن به بازگرداندن به عنوان محافظت بیابان? چه محیط زیست مخرب پروژه است که او به مخالفت با, اگر یک همکار سرمایه داری در نظر دارد برای شروع آن ؟ چه طرح های بین المللی است که او را برای رهبری به نمایندگی از کنترل سرمایه داری رانندگی برای سوزاندن این سیاره برای سود ؟ چه تفاوت است که آن را به زندگی بر روی این سیاره اگر این تقلب ادعا می کند “بر این باورند که علم” و یا اگر پایه و اساس خود را خاموش می پردازد انتخاب astroturf گروه که سپس ستایش او به عنوان یک فعال محیط زیست?

بلومبرگ نه حاکی نه وعده هر گونه تغییر در تهاجمی سیاست خارجی مداخله تشدید کرد بمب مبارزات و یا اولویت بودجه نظامی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس-GOP رژیم است. او هرگز پیشنهاد هر گونه مخالفت با دائمی جنگ.

بلومبرگ رژیم خواهد بود wedded به عربستان-اسرائیل داد دقیقا مثل مغلوب ساختن پیشی جستن. او منافع کسب و کار هستند از نزدیک مرتبط با عربستان و خلیج فارس royalists درست مثل مغلوب ساختن پیشی جستن. بلومبرگ مخالف ایران و پشتیبانی از به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان سرمایه اسرائیل. در مقیاس بزرگ اسرائیل حملات به غزه در 2008-9 و 2014, شهردار بلومبرگ پرواز به اسرائیل خواستار این بازدید عبارات از شهر نیویورک را برای حمایت از تل آویو. در این موارد نظامی اسرائیل بمباران اسیر و بی دفاع مردم از محاصره غزه به طور مداوم از هوا اولین بار برای سه هفته متوالی شد و صدها نفر از غیرنظامیان بی دفاع و تبدیل صدها خانه به آوار. برای اولین بار از این افراط گرایی به پایان رسیده بود رخ می دهد قبل از مراسم تحلیف اوباما که جناح راست اسرائیل تاسیس شده در نظر گرفته ضعیف خود را برای حمایت از سیاست های اسرائیل است. شهردار نیویورک در ضمن کاهش یافته است و تمام کسب و کار به عجله به اسرائیل “دفاع است.”

Oligarch خرید ریاست جمهوری

از طریق خود بنیاد بلومبرگ انداخته است صدها میلیون دلار در سراسر در ازای فعلی خود موجی از حمایت از دموکرات ها و لیبرال ها و انجام خدمات مهم آشکار است که شهرداران سیاستمداران و فعالان مایل به فروش خود را برای پول نقد.

او documentably و برنامه نویسی به عنوان استبدادی نژادپرستانه شخصا توهین آمیز به زیردستان را ماچو و زن ستیز و به هیچ وجه کمتر از یک جنگ بازرگان از مغلوب ساختن پیشی جستن. عزیز من غمگین واقعی, بلوز, شرکت های بزرگ رسانه ای در حال حاضر در حال بهره برداری خود را موجه تروما در مورد تهمت به منظور فریب شما است که یک تفاوت اساسی. شما باید خشم.

حتی اگر شما هنوز هم می تواند متقاعد کردن خودتان است که یک تفاوت وجود دارد که شما باید به همان اندازه خشمگین است که هر کسی در تلاش است تا خرید خود را از کشور ریاست جمهوری با شخصی خود پول نقد از جیب. به عنوان بد به عنوان آمریکایی الیگارشی تبدیل شده است این است که مرز جدیدی را در آن سیستمیک فساد است. آن است که کمتر خطرناک تر از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن-ایران-پنس رژیم در حال حاضر دارای فرفورژه لطف خود را نامحدود سیاسی صرف. اگر مهر را gambit است نه ضرب و شتم و اگر آن را نمی کند به عنوان آغاز اصلاحات برای پایان دادن به حکومت خالص, پول در سیاست ما خواهد بود با دیدن بسیاری از الیگارشی تلاش همان شیرین کاری در آینده است.

چه مقدار از یک مکنده آیا شما خودتان اجازه تواند به مقاوم سازی این مرد رکورد و سیاست به عنوان “لیبرال” یا “آبی” ؟ اگر دموکرات ها بودند و خانواده بلومبرگ است وام-کوسه که می شکند به خانه قرار می دهد پدر “آبی” کت و شلوار نگه می دارد کودکان در زور اسلحه آنها گفتن او وجود دارد به آنها را ذخیره کنید. جارد کوشنر نیز یک مرد ثروتمند احتمالا غنی تر از پدر در قانون. تصور کنید اگر او تبدیل کت در برابر تهمت و خریداری DNC و دموکرات ها. شما می توانید آن را پس از آن ؟ یا این که شما بگویید مردم به رای دادن کش مهم نیست چه کسی ؟

بازنده

نه بدترین اما موثر ترین دروغ از بلومبرگ کمپین است که او شانس بهتری برای پیروزی در برابر تهمت از نامزدهای دیگر.

پول خود را و به نفع شرکت های بزرگ رسانه ای و تأسیس حزب ممکن است هنوز اثبات کافی برای outshout, پایمال کردن و خرابکاری دموکراتیک مخالفان. من انتظار نداریم که این کار امکان پذیر است. او در حال حاضر نشان داده شده است که او را به تقلب و پایمال دموکراسی و او به اندازه کافی منابع برای outspend همه از استراحت در ترکیب با یک درجه دو یا سه یا ده به یکی اگر او را انتخاب می کند. فقط چند ماه از بازگشت ثروت کافی برای او را به معنای واقعی کلمه بزرگترین خریدار تبلیغات از هر نوع در هر دو شرکت های بزرگ رسانه ای و, رسانه های اجتماعی, و او را به استخدام دو برابر یا ده برابر مقدار پرداخت کارکنان به عنوان تمام مبارزات دیگر در سراسر کشور. او ارائه درس نه تنها در چرا میلیاردرهای بد برای جامعه به دلیل نابرابری ثروت اما فعال هستند خطرات به دموکراسی از آنجا که آنها می توانید خرید کل سیستم سیاسی با پول نقد به کت و شلوار خود را شخصی و هوی و هوس.

اگر به نحوی او باید ضبط نامزدی, اما همه این تغییرات است.

اول حزب دموکرات می شکند, بدون شک. درست بلوز و خسته نباشید به moralize در من و یا هر کس دیگری. این بی معنی است. شما می توانید بند را پرداخت کردن brainwash من. اما هر کس دیگری ؟ شما نمی قادر خواهد بود به گله ده ها میلیون نفر از گربه ها که در دمای دقیق تر و عاقل تر از شما. اکثر آمریکایی ها بودند هرگز دموکرات ها در وهله اول آنها در حال حاضر ؟ شما نیاز به رای خود را بیش از حد. در میان جدی دموکراتیک رای دهندگان در ضمن آنهایی که در واقع معنی آن است. بسیاری را تحت تاثیر قرار نمی شود با استدلال خود را که یک لفظ جمهوری خواه با Trumpian سیاست که در انجام تصاحب خصمانه حزب باید با توجه به وفاداری به خاطر او به منزله یک “شر کمتر.” این یک کلاهبرداری است.

آن را انجام داده است. مردم را نمی توان به unsee چه بلومبرگ است و حتی او را پرداخت نمی کند هر کس به اندازه کافی به بازی همراه. (اگر کل ثروت منحل در زمان تخمین زده می شود ارزش و توزیع به طور مساوی میان همه آمریکایی ها ما را هر دریافت حدود 180.)

حزب دموکرات نیز سر و صدا از هم جدا حتی اگر بلومبرگ نتواند به تصرف خود نامزدی برای خودش اما به عنوان kingmaker در میانجیگری کنوانسیون که تکذیب نامزدی به هر کسی که برنده کثرت متعهد نمایندگان. درست بلوز, هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد.

درک کنند که در نهایت این تهدیدات هر سازمان نیروی. خیالی خود را “برنی وارنر” هیچ مرکزی ستاد که با آن شما می تواند مذاکره. این Demexit خواهد بود طولانی سرکوب جامعه شناختی واقعه: یک گربه سونامی.

دوم یک نامزد بلومبرگ خواهد بود تا در برابر اعضای خود را طبقه اقتصادی است. او تنها در جهان نهم ثروتمندترین خارج از 1500-3000 میلیاردرهای و هرگز به ذهن فوق العاده تریلیون در دسترس عمده شرکت کارتل و هرگز به ذهن بسیاری از نفوذ خارجی که به طور منظم به دنبال تاثیر انتخابات آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس-اوباما در مبارزات انتخاباتی و در تاریکی-پول دستگاه است که پشتیبانی آنها را مطابقت خواهد کرد و بیش از بلومبرگ را صرف. مانند بلومبرگ آنها را احساس می کنید هیچ محدودیتی در مورد دروغ گفتن و فریب دادن, خرابکاری یا استفاده از fascistoid تاکتیک و آنها را طولانی تر و گسترده تر و موفق تر رکورد از مهندسی انتخابات.

از آن آسان خواهد بود. آنها را بدون مشکل انتشار همه از بالا و ساخت آن صدا حتی بدتر از من.

آنها را بدون مشکل برای متقاعد کردن مردم است که پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن که بلومبرگ ارائه می دهد همان گه به مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها را به سختی نیاز به انجام این کار به دلیل آن است که درست است.

آنها را بدون مشکل قانع کننده مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان که بلومبرگ است Godless یهودی-بلشویک سر یک globalist رایگان-معامله گر توطئه را به دور خود آزادی سلاح گرم خود را پرچم خود عبور خود را در کامیون خود را سه گانه-همبرگر و شوهر, سه نفری, کودکان خود را برای آموزش مذهبی و غرور خود را به دلیل این چیزی است که بسیاری از آنها در حال حاضر می خواهم به این باور به هر حال.

در حقیقت بسیاری از کسانی که حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن (و بسیاری از کسانی که از او متنفرم) باور نمی کنم هر از که اما فکر می کنم همه چیز را به هر حال. آنها دیگر نمی مراقبت از آنچه درست است به عنوان طولانی به عنوان آن را خوب تلویزیون است. کشتی حرفه ای ضربان اعلام خدمات عمومی در هر زمان. به خصوص زمانی که PSA در می آید به عنوان متقلب و unctuous یک فرم به عنوان بلومبرگ با unconcealed تحقیر برای فقرا برای اقلیت برای کشاورزان و کارگران. تصور رسانه های فرش-با بمباران کلیپ از او توضیح داد که چرا کشاورزی آسان است و به همین دلیل کشاورزان و کارگران صنعتی آن بود چرا که آنها نیاز نیست به همان اندازه ماده خاکستری به عنوان کارگران با تکنولوژی.

و چگونه است که این متفاوت از شما درست بلوز? شما فکر می کنم شما دقیق تر از متوسط تهمت حامی اما شما بیش از حد بر این باورند آنچه که احساسات خود را ترجیح می دهند. این Moneybag هیولا شما باید خودتان را متقاعد به تماس “دموکراتیک” “متوسط” و “electable” خواهد بود محو در این زمینه است.

توجه: مجموعه رو به رشد از لینک ها به گزارش ها و کلیپ های پشتیبان گیری از تمام موارد بالا در دسترس است در این صفحه fb.

برای پاسخ به این قطعه ارائه میلیون ها نفر در حقوقی رشوه در ازای تایید و یا یادآوری نیکلاس لویس که او باید کار خود را در تاریخ, پایان نامه نوشتن به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>