آبی جیز محروم از بازی در تورنتو باید در پیدا کردن سایت های جدید برای سال 2020 خانه بازی

“بر اساس بهترین و در دسترس عمومی, توصیه های بهداشتی ما به این نتیجه رسیدند مرزی سفر مورد نیاز برای MLB فصل به طور منظم بازی نمی خواهد به اندازه کافی محافظت از کانادایی ها “سلامت و ایمنی” وزیر مهاجرت مارکو Mendicino در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک نتیجه, کانادا نخواهد بود صدور منافع ملی معافیت برای MLB را فصل به طور منظم در این زمان است.”

جیز آبی در حال برنامه ریزی برای باز کردن فصل در Tampa Bay Rays در روز جمعه. خانه خود را بازکن است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29 در برابر جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

“از شروع بحث با لیگ و مقامات دولتی امنیت جامعه گسترده تر — ما طرفداران و تیم باقی مانده در اولویت همه درگیر و با آن باشگاه به طور کامل احترام دولت فدرال تصمیم” مارک شاپیرو جیز آبی’ رئیس جمهور و رئیس اجرایی در بیانیه ای گفت:. “هر چند تیم ما نمی خواهد بازی خانه بازی در راجرز مرکز این تابستان بازیکنان ما را در این زمینه برای سال 2020 فصل را با همان غرور و شور و شوق نماینده کل ملت است. ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که روز می آید که ما می توانیم در مقابل طرفداران ما دوباره در خاک کانادا.”

آبی جیز باید بررسی امکان بازی خانه بازی در Sahlen زمینه در بوفالو, صفحه اصلی, بالا خود را جزئی لیگ های وابسته و یا در بهار مجتمع آموزشی در Dunedin, Fla. شاپیرو گفت: تصمیم گیری در محل خانه بوده ساخته شده است.

یک نقطه چسبیده در بحث بین MLB و دولت فدرال بود آمریکا و کانادا مرز است که بسته به همه “غیر ضروری” سفر حداقل تا آگوست ، 21. MLB به دنبال معافیت از نیاز است که هر کسی که وارد کانادا خود قرنطينه برای 14 روز. این محدودیت در مورد سفر در مرز به طور گسترده ای پشتیبانی در کانادا.

دولت فدرال اجازه جیز آبی به حرکت خود در تابستان اردوگاه های آموزشی به تورنتو از Dunedin و چشم پوشی قرنطینه مورد نیاز پس از این باشگاه به توافق محدود به راجرز مرکز و مجاور هتل.

قوانین rankled برخی از بازیکنان. پس از یک TSN خبرنگار گفت: در یک صدای جیر جیر است که بازیکن می تواند به صورت یک $550,000 جریمه یا زندان زمان اگر آنها نقض قوانین و دیده می شد در خارج از ورزشگاه و یا هتل در طول فصل Blue Jays infielder تراویس شاو وزن در.

“به ما گفته شد دو هفته … همه تابستان … تمام تابستان کمی زیاد است” او هنوز توییتی.

اما این طرح به صورت فصل به طور منظم نیاز به جیز آبی و مخالفان خود را به سفر به عقب و جلو در سراسر مرز از جمله به و از بخش هایی از ایالات متحده که در آن coronavirus موارد در حال افزایش. کانادا تا حد زیادی پهن آن اپیدمی منحنی.

هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر به خبرنگاران گفت: روز شنبه که سفر در سراسر مرز باقی مانده است “یک موضوع است.”

“ما به انجام یک کار خوب در نظر نگه داشتن خانه ما در اینجا,” او گفت:. سوال او اضافه شده بود چگونه برای مدیریت ریسک واردات موارد از جاهای دیگر.

“این موفقیت است که ما به دست آورده ام, من فکر می کنم شکننده است” Njoo گفت. “همانطور که ما دیده ایم و آن را فقط طول می کشد چند جرقه و ما به راحتی می توانید backslide به داشتن بیشتر موارد.”

او گفت: در حالی که هیچ حرفه ای ورزشی لیگ ارائه شده بود بازگشت-به-بازی, طرح بود که ریسک, NHL مدل “نزدیک به آنچه ما خواهد بود و راحت با.” که راه اندازی خواهد شد که تمام 24 تیم محدود به حباب در “مرکز شهر” تورنتو و ادمونتون.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از سه بار به عنوان بسیاری از coronavirus موارد سرانه از کانادا و تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مرگ و میر سرانه.

Mendicino گفت: دولت می تواند تجدید نظر در تصمیم خود برای postseason “باید خطر انتقال ویروس را کاهش دهد.”

“کانادا شده است قادر به صاف منحنی در بخش های بزرگ به دلیل فداکاری های کانادایی ساخته شده اند,” او گفت:. “ما درک می کنیم ورزش حرفه ای مهم برای اقتصاد و به کانادایی ها. در همان زمان دولت ما ادامه خواهد داد را به تصمیم گیری در مرز بر اساس توصیه ما کارشناسان بهداشت و درمان به منظور حفظ سلامت و ایمنی از همه کانادایی ها.”

دیو Sheinin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de