قایق غرق کردن نورواک سلیمان; 2 نجات

به روز شده

استمفورد — گارد ساحلی عروق و دریایی محلی به پلیس کمک کرد یک boater در پریشانی در لانگ آیلند صدا کردن شفیلد جزیره شنبه صبح.

نورواک پلیس سرهنگ Jared Zwickler گفت: “در حدود 8:15 صبح به دریایی واحد پاسخ به یک قایق خاموش شفیلد جزیره در مصرف آب. دو نفر نجات داده شدند و بازگشت به ساحل آورده از قایق او گفت:.

گارد ساحلی سرهنگ جنیفر Sheehy گفت: یک تماس پریشانی از 40 فوت قایق بادبانی موتور دریافت کرده بود در 8:10 صبح گزارش داد که این کشتی برخورد کرده بود یک مستغرق سنگ و شد در مصرف آب کردن نورواک جزیره است.

کابین لندکروزر فرار گل نشسته در منطقه از ریف درست در جنوب غربی نقطه شفیلد جزیره است. منطقه شناخته شده است به خائنانه به خصوص برای boaters ناآشنا با اشاره به بیتی از جزیره خط ساحلی است و نزد بسیاری از کشتی های غرق شده رفتن چند دهه است. جزر و مد رو به افزایش بود به عنوان قایق فرار گل نشسته

Sheehy گفت عروق از گارد ساحلی ایستگاه در یتن گردن حق در سراسر جزیره صدا از شفیلد جزیره به عنوان به خوبی به عنوان پایه در نیوهیون در پاسخ به این صحنه.

یک پلیس دریایی قایق از استمفورد همچنین در پاسخ به گفته های رادیویی اعزام.

استمفورد دریایی گروهبان. کوین Fitzgibbons گفت: به نظر می رسد قایق خواهد بود از دست دادن کامل. او گفت: قایق کمان بود غوطه ور در آب و دریا دو شرکت مورد استفاده قرار گیرد برای بازیابی و دو شکسته قایق به ایمنی کار کردن یک طرح بازیابی برای کشتی.

Sheehy گفت: هیچ کس مجروح شد و دو نفر دیگر خصوصی عروق در صحنه است.

خوب سامریان قادر به رسیدن این کشتی به دلیل عمق کم آب است.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de