ریف: باب دیلن درد — سمت تلنگر از ظلم و ستم
3 فوریه 1975

باب دیلن است و شجاعت خود را به دست آورد. خون بر روی آهنگ بیشتر قدرت خام از هر یک از آلبوم خود را پس از ورزش در ورزش. این فیوز موسیقی کنترل او شروع به دست آوردن John Wesley Harding و Nashville افق با شعر که خیلی صادقانه شما شروع به اشتراک گذاری خود را عذاب را به عنوان به زودی به عنوان شما آنها را می شنوید. در آهنگ های مانند “پناهگاه از طوفان” و “درهم آبی” او یک بار دیگر بررسی خصوصی خود خشم و درد به جای نما را به عنوان رضایت کشور اسکوایر از “جدید صبح.” حتی تصمیم خود را به recut رکورد با ناشناخته مینه سوتا استودیو نوازندگان به تکیه بر قدرت مهیج از تنهایی صدای خود را سازدهنی و گیتار را به شما احساس می کنید در منافذ پوست شما که این آلبوم می آید از اشتیاق خود را برای ایجاد نه از اراده تصمیم گیری است که خود را حرفه ای مورد نیاز یک آلبوم جدید.

این پیام می آید که از طریق بلوز ترانه های نور لاغر اندام کشور tunes است تلخ یک. در 34 با ازدواج او در سنگ او جدا شده تنها drifter یک بار دیگر: “من قصد دارم در خارج از ذهن من با یک درد است که متوقف می شود و شروع می شود مانند یک بطری بازکن در قلب من است.”

او هنوز وودی گاتری مرید اما پژواک از وودی ها بیرون کشیدن و به عمد متروک مقابل به مربی خود را پربرکت امریکا (و گذشته خود را امیدوار). وودی دیدم Grand Coulee سد به عنوان یک مثال از این کشور شگفت انگیزی ظرفیت را “‘مراتع سبز از مقدار زیادی از کویر خشک زمینه.” اما برای دیلن سد است و دیگر به عنوان مثال خیرخواه مهندسی. این یک خشک شوم نماد است. “ادم سفیه و احمق باد blowin’ مثل یک دایره دور جمجمه من از Grand Coulee سد به سرمایه است.” زبان و تعبیر می وودی اما صرف بدبینی از شعر و تن صدا برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه T. S. Eliot. دیلن در زندان به دام افتاده از خود است Tiresias در dugs. امریکا خود را در زمین بایر. جواب دوست من است و دیگر دمیدن در باد. در حال حاضر این ادم سفیه و احمق باد blowin’ در یک دایره دور جمجمه او است.

در خون بر روی آهنگ به عنوان در تمام دیلن بزرگ, آلبوم, درد در سمت تلنگر افسانه ای خود ظلم و ستم. من به یاد داشته باشید خود من خشم او را در زمانی که من برای اولین بار شنیده شاهکار خود را از تمسخر و تحقیر, “تصنیف نازک است.” آن منتشر شد در سال 1965 زمانی که دیلن هنوز حاشیه های سیاسی که افرادی که تبدیل به بخشی از چپ جدید هنوز در تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای رسیدن به امریکا و یا برداشت از آن است. که حیله گر, derisive خودداری کنند — “چیزی است که اتفاق می افتد و شما نمی دانید که آنچه در آن است شما آقای جونز” — وعده داده شده برای تبدیل شدن به یک سرود برای خراب نسل. دیلن تا به حال به آنها اجازه مشاهده تمام امریکا که دراز فراتر از تنگ خود را گره جوراب ساق بلند dopers به عنوان یک زمین آقای Joneses یک کتیبه از ساده خوار grotesques.

طنز این است که ظلم و ستم رشد از خود کمرویی که به نظر می رسید به شدت به او منتقل شده از گمنامی در هیبینگ به افراد مشهور در نیویورک است. قبل از موتور سیکلت خود تصادف همه چیز را در او مشاهده شد مواد اولیه برای یک تازه موج جزر و مدی از این تصاویر وحشتناک که پر “ویرانی ردیف” و “ممفیس بلوز دوباره.” همیشه وجود دارد یک دفاعی pained فاصله بین خود ضد آنچه که او را دیدم یک سرعت به قضاوت افراد جدید و تجربه تا کنون که بدون استراحت به اندازه کافی برای لذت بردن از آنها.

قضاوت از خون بر روی آهنگهای سال او را در “نشویل افق” و “جدید” صبح شد و تا حدودی stultifying یک حباب صابون از زمان پر از شادی ساختگی. در حال حاضر حباب پشت سر هم باز است. مدتی — احتمالا به عنوان ازدواج او شروع به خرد خود و خودخواهی باید curdled به خود نفرت. شما می توانید بشنوید که در پایان غیر منتظره از “ادم سفیه و احمق باد.” این آهنگ شروع می شود با قرار دادن پایین است که برای تلفن های موبایل به عنوان بی رحمانه به عنوان “تصنیف از یک مرد نازک”, (“شما ادم سفیه و احمق, دخترک معصوم, جای تعجب است که شما هنوز هم می دانم که چگونه به نفس”), اما آن را به طور ناگهانی بسته می شود با یک بی کس paean به او زن را “حضرت” و “از عشق” و سپس با اعتراف وحشتناک که برای لحظه ای او را یک نوع معنوی جنده: “ما از احمقها ، این یک تعجب می کنم که ما می توانیم حتی خوراک خودمان است.”

حتی اگر بخشی از شما دوست هنرمند شما را به احساس unreserved تحسین برای unsparing صداقت از آهنگ های خود را.

اما او هرگز نمی تواند اتصال. او هنوز هم بیش از حد مشتاق به Freewheelin’ Bob Dylan یا خوش تیپ, مرموز, جک قلب (قهرمان نه دقیقه تصنیف در خون بر روی آهنگ) اجازه هر مجریان در زندگی خود. فکر می کنم از آهنگ های خود را در مورد پنج فرزند خود را. او می نویسد در مورد آنها یک بار در چندی در “ثبت نام در پنجره” برای مثال جایی که او و یا مردسالار شخصیت می گوید او می خواهد “یک دسته از بچه ها که می خواهید با من تماس بهبهان” و یا در “همیشه جوان” (به عنوان mawkish و لمس به عنوان “پسر من بیل” در چرخ فلک) که در آن او را مرسوم بلند پروازانه پدر و اندرز جوان خود را به تجسم معمولی آرایه ای از فضائل.

اما بچه ها همیشه اشیاء. او هرگز تجربه آنها به عنوان Robbie Robertson, گفتن, تجربه خود را در “لا شکوه” — و یا (برای قرار دادن دیلن در این کلاس که در آن او به آن تعلق دارد) به عنوان Yeats, تجربه کرده, چشم انداز پدری خود را دوست داشتنی مراقبه “نماز برای دختر من است.” و, فوق العاده, او هرگز آواز می خواند برای فرزندان خود. تمام آهنگ های جدید او منتشر شده از تولد اولین پسر با جزئیات صمیمی در مورد زندگی عشق خود را و جستجوی خود را برای خدا. اما وجود دارد نه تنها مزخرف playsong مانند وودی گاتری را “مادر وای مادر آمد بوی من در حال حاضر.” وجود دارد نه تنها لالایی.

من فکر می کنم که دیلن خرس یک نوع بسیار خاص از لعنت. او به نظر می رسد قادر به ایجاد گرم, روابط پایدار اما او بیش از حد مشتاق برای عشق به سرما تصمیم به قربانی کردن زندگی خصوصی خود را به هنر خود به عنوان جویس یا حتی میلر می توانید. خون در آهنگ های یک آلبوم او را به خاطر نوشتن به headwinds که لعنت به دلیل آهنگ های مانند “پناهگاه از طوفان” و “ادم سفیه و احمق باد” هستند تا به سادگی بخشی از خود بی امان تلاش برای نجات پیدا کنید.

کل رکورد مشقت بار گریه یک مرد است که عذاب خود آزادی است. اما آن را نیز پر از مذهبی و تصاویر با نکات که مجروح و خسته دیلن می بیند “پناهگاه از طوفان” نه به عنوان یک زن خانه گرم اما به عنوان صلح از خدا. من فکر می کنم که مانند T. S. Eliot, Dylan مشتاق به ارائه سرکش خود را به مراسم و یقین از ایمان — شاید یهودیت ارتدوکس شاید رسمی مسیحیت است. یا شاید — امیدوارم — برخی از غذاها از آن اروپایی اشکال.

برای او شاید ایمان او است که به دنبال تنها فرار از چرخش احساسات تنها جایگزین به جنون یا خودکشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su