بالیوود افسانه آمیتا باچان, 3, اعضای خانواده, تست مثبت برای coronavirus

دهلی نو — سوپراستار بالیوود آمیتا باچان پسر او و دو نفر دیگر از اعضای خانواده باید آزمایش مثبت برای coronavirus در بمبئی هند مالی و سرگرمی, سرمایه دولت گفت.

این Nanavati فوق تخصص بیمارستان گفت که آمیتا باچان در شرایط با ثبات با علائم خفیف در یک واحد جداسازی.

باچان 77 گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که او تا به حال آزمایش مثبت و به دادگاه تجدید نظر به کسانی که در مجاورت نزدیک به او را در 10 روز گذشته برای دریافت خود را مورد آزمایش قرار.

پسر او آبیشک باچان, 44, توییتی شنبه شب که او نیز تا به حال آزمایش مثبت شد و در یک بیمارستان است.

“هر دوی ما با داشتن علائم خفیف شده اند بستری در بیمارستان,” او نوشت. “من درخواست همه به آرامش و وحشت نیست.”

آبیشک باچان توییتی یکشنبه که همسرش آیشواریا رای باچان و 8 سال نیز آزمایش مثبت است. آیشواریا رای باچان بالا Bollywood actress.

“آنها خواهد بود خود quarantining در خانه,” او گفت:.

ایالت ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفت: آیشواریا رای باچان و دخترش بدون علامت هستند.

سالمند باچان عمل کرده است و در بیش از 200 فیلم های هندی بیش از پنج دهه گذشته. او همچنین یک سیاستمدار سابق و یک مجری تلویزیونی.

این Bachchans اغلب به نام بالیوود اول خانواده است. همسرش, جایا همچنین یک بازیگر و یک بار عضو مجلس.

پرس تراست هند اشاره کرد Tope عنوان کرد و گفت که آمیتا باچان و پسرش بود و سرفه و تب است. “آنها تحت سریع آنتی ژن تست و (نتایج) آمد مثبت,” او گفت:.

در سال 2015 این بازیگر نشان داد که او تا به حال شده است برای درمان هپاتیت B برای بیش از دو دهه از دست داده و بیش از 75 درصد از کبد او نیز به این بیماری است. پس از او همبود او خود بستری در بیمارستان Tope گفت.

سالمند باچان دستیابی به موفقیت عملکرد آمد و در سال 1973 فیلم Zanjeer” یا “زنجیره ای” و او به سوپر استار شدن بازی پررنگ شخصیت های الهام بخش طرفداران برای کپی کردن مدل موهای او را لباس و صدای عمیق.

او به طور خلاصه وارد سیاست در سال 1985 اما استعفا داد صندلی خود را در مجلس دورۀ زمانی که نخست وزیر سابق راجیو گاندی دولت شد نیرنگ در فساد است.

باچان بازگشت به فیلم در 1990s و نادر هالیوود ظاهر در Baz Luhrmann 2013 نسخه از “گتسبی بزرگ.”

او را در آغوش رسانه های اجتماعی در تعامل با طرفداران با استفاده از توییتر و وبلاگ Tumblr و به عنوان میزبان “Kaun Banega Crorepati” هند نسخه از “چه کسی می خواهد به یک میلیونر است.”

بمبئی است که در میان شهرهای هند بدترین ضربه coronavirus. روز یکشنبه این کشور به ویروس caseload رسیده نزدیکی 850,000 با 28,637 موارد جدید اعلام کرد, a new single-بعد بالا برای هند است.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de