Bolsonaro را تهدید می کند که خروج به COVID-19 جان یک برزیلی در دقیقه’

برازیلیا (العالم) – رئیس جمهور Jair Bolsonaro تهدید روز جمعه به جلو و برزیل از سازمان بهداشت جهانی پس از سازمان ملل و آژانس هشدار داد دولت در مورد خطر از بلند کردن مستندات قبل از کاهش گسترش این رمان coronavirus.

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro دیده می شود قبل از مراسم موقت بیمارستان صحرایی در میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در اگواس Lindas de Goias, دولت, از, Goias, Brazil, 5 ژوئن 2020. رویترز / آدریانو ماچادو

جدید برزیل رکورد روزانه COVID-19 تلفات دادند برزیل از مرگ و میر گذشته که از ایتالیا اواخر روز پنج شنبه اما Bolsonaro همچنان به استدلال می کنند به سرعت بلند کردن دولت انزوا سفارشات با این استدلال که هزینه های اقتصادی سنگین تر بودن از خطرات بهداشت عمومی.

در یک سرمقاله در حال اجرا طول, روزنامه, Folha de S. Paulo, جلوی صفحه برزیل روزانه مشخص شده است که فقط 100 روز گذشته بود از Bolsonaro توصیف virus در حال حاضر “کشتن یک برزیلی در دقیقه” به عنوان “یک کمی آنفولانزا.”

“در حالی که شما به خواندن این یکی دیگر از برزیل درگذشت از coronavirus” این روزنامه است.

برزیل را به وزارت بهداشت گزارش اواخر روز پنج شنبه که موارد تایید شده در کشور در حال صعود گذشته 600,000 و 1,437 مرگ و میر ثبت شده بود در عرض 24 ساعت.

با بیش از 34000 نفر زندگی از دست رفته همه گیر کشته شدن بیشتر مردم در برزیل از هر نقطه خارج از ایالات متحده و بریتانیا.

خواسته در مورد تلاش برای شل اجتماعی فاصله سفارشات در برزیل با وجود افزایش روزانه نرخ مرگ و تشخیص سازمان بهداشت جهانی (WHO) سخنگوی مارگارت هریس گفت: یک معیار کلیدی برای بلند کردن مستندات بود کاهش انتقال است.

“این بیماری همه گیر شیوع این بیماری در آمریکای لاتین است که عمیقا عمیقا مربوط به” او گفت: در یک کنفرانس خبری در ژنو است. او گفت: در میان شش معیار کلیدی برای کاهش قرنطينه “یکی از آنها است که در حالت ایده آل خود را انتقال کاهش است.”

در نظر به روزنامه نگاران بعد از آن در روز جمعه Bolsonaro گفت: برزیل را در نظر ترک که مگر اینکه آن را متوقف به یک “حزبی سیاسی سازمان است.”

رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن یک متحد ایدئولوژیک از Bolsonaro گفت: در ماه گذشته است که ایالات متحده به پایان خواهد خود را در رابطه با این که آن را متهم به تبدیل شدن به یک عروسک خیمه شب بازی از چین که در آن coronavirus اول پدید آمده است.

Bolsonaro اخراج از coronavirus خطرات به سلامت عمومی و تلاش برای بلند کردن دولت قرنطينه کشیده شده اند انتقاد از سراسر طیف سیاسی در برزیل جایی که برخی او را متهم به استفاده از بحران برای تضعیف نهادهای دموکراتیک.

اما بسیاری از کسانی که منتقدان تقسیم می شوند در مورد ایمنی و اثربخشی تظاهرات ضد دولتی در وسط یک بیماری همه گیر به خصوص پس از یک اعتراض کوچک بود ملاقات با قریب به اتفاق نشان می دهد از نیروی پلیس در آخر هفته گذشته.

گزارش لیساندرا می Paraguassu و ریکاردو بریتو; گزارش های اضافی توسط گابریلا ملو در سائو پائولو گرم اسلاتری و پدرو Fonseca در ریو دو ژانیرو; ویرایش توسط براد Haynes, تام براون و Rosalba o’brien

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر