بوریس جانسون وعده را در میلیون ها نفر از هنگ کنگ به مردم ارائه تابعیت مسیر

آنتونی Kwan گتی ایماژ

پلیس ضد شورش بازداشت صدها نفر از مردم و برخی از آنها را کودکان در طول طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ در مه 27.

دلار هنگ کنگ — نخست وزیر بوریس جانسون متعهد شنبه به تعمیرات اساسی و قوانین مهاجرت به اعطای تقریبا سه میلیون دلار هنگ کنگ مردم یک مسیر به شهروندی, پاسخ به پکن حرکت به اعمال گسترده امنیتی قانون در اینجا است که بسیاری از ترس را از بین بردن شهر آزادی های سیاسی.

جانسون نذر می آید که دولت ها از جمله کانادا و ایالات متحده و استرالیا صورت فشار از قانونگذاران و گروههای حقوق بشر به ارائه اقامت به هنگ کنگ, مردم در حال فرار رو به وخامت شرایط سیاسی در این مستعمره سابق بریتانیا که وعده داده شده بود یک “درجه بالایی از خودمختاری” از سرزمین اصلی چین تحت شرایط آن در سال 1997 تحویل.

انگلیسی ها حرکت می کند که جانسون گفت که پیاده سازی زمانی که چین به طور رسمی enacts امنیت قانون می تواند ظهور به عنوان یکی از مهم ترین پیامدهای پکن تلاش برای تضعیف دلار هنگ کنگ آزادی و چین در این شهرستان بیشتر از نزدیک با حزب کمونیست به حکومت استبدادی در سرزمین اصلی چین. این امر به طور بالقوه گسترش بریتانیا اقامت و کار حقوق تا 40 درصد از جمعیت هنگ کنگ بالا بردن شبح از یک فرار مغزها از مرکز مالی.

[برخی از هنگ کنگ در اعتراض رستگاری در تابعیت]

در op-eds, منتشر شده در جنوب چین صبح پست و تایمز لندن جانسون گفت: امنیت و قانون آن را جرم به طور گسترده بیان جرائم مانند تجزیه طلبی براندازی و دخالت خارجی — به بریتانیا “هیچ چاره ای اما به حمایت ما روابط عمیق از تاریخ و دوستی با مردم هنگ کنگ است.”

هر چند جزئیات چین قانون جدید باقی می ماند و اندک پیشنهاد اجازه خواهد داد که چینی دولت و نیروهای امنیتی به کار در هنگ کنگ برای اولین بار به طور موثر گسترش سرزمین اصلی قانون به خاک و ارائه راه های بیشتری برای دولت در اینجا به سرکوب گسترده مخالفان در میان خشم و ناآرامی های سیاسی بیش از پکن محکم گرفتن.

Kirsty Wigglesworth

AP

نخست وزیر بوریس جانسون در خارج از اقامتگاه رسمی در ژانویه. 22.

جانسون نوشت که دولت او اجازه می دهد دارندگان ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه برای آمدن به انگلیس برای تجدید دوره 12 ماه و به دست آوردن حق به کار می کنند. حرکت “می تواند محل آنها را در یک مسیر به شهروندی” او گفت:.

به عنوان آن می ایستد این گذرنامه holdover از حکومت استعماری بریتانیا صادر شده به مردم دنیا قبل از سال 1997 اجازه می دهد دارندگان اقامت در بریتانیا به مدت شش ماه اما نمی توانیم آنها را حقوق کار و یا اقامت. حدود 350000 نفر در هنگ کنگ نگه داشتن این گذرنامه ها اما اضافی 2.5 میلیون نفر واجد شرایط هستند به آنها اعمال می شود.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: هفته گذشته هنگامی که تغییرات شد اولین شناور توسط وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab که “هنگ کنگ امور چین در امور داخلی.” پکن گفت که در نظر گرفتن هر گونه تغییر در وضعیت ملی بریتانیا در خارج از کشور دارندگان گذرنامه نقض “حقوق بین الملل و هنجارهای اساسی هدایت روابط بین المللی است.”

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

“ما قویا مخالفت با این و حق را مربوط به اقدامات” ژائو گفت.

هنگ کنگ دولت بلافاصله پاسخ پنج شنبه به درخواست برای اظهار نظر در مورد جانسون طرح است.

برجسته قانونگذاران در کشورهای غربی صادر مشابه تماس به ایجاد یک مسیر به محل اقامت برای مردم در حال فرار از سرکوب در هنگ کنگ هر چند BNO گذرنامه به بریتانیا نسبتا آسان مسیر به استقبال ساکنان این خاک چینی. در این هفته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: ایالات متحده در پاسخ باید “آینه کسانی که از دیگر دموکراسی که درهای خود را به هنگ Kongers فرار از ظلم و ستم.”

[انفجاری تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ]

“ملت ما دارای میراث غنی ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی نور و آزادی از پناهندگان از جنگ به کسانی که فرار پرده آهنین” او گفت:. “ما باید ورزش را دوباره برای مردم هنگ کنگ است.”

هنگ کنگ معترضان بارها و بارها نشان داده در خارج از کنسولگری بریتانیا در اینجا و فشار دولت بریتانیا اجازه می دهد تا BNO دارندگان گذرنامه یک مسیر به شهروندی کامل. پس از اعلام امنیت ملی, قانون, ده ها رفتند به تمدید آن مدارک رسانه های محلی گزارش این هفته است.

رئیس جمهور تهمت هفته گذشته اعلام کرد که ایالات متحده آغاز روند لغو هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده پس از وزارت امور خارجه مشخص شد که سرزمین های دیگر لذت می برد استقلال در چین است.

بیلی H. C. Kwok

گتی ایماژ

پکن به سرعت نقل مکان کرد در هفته های اخیر برای از بین بردن هنگ کنگ استقلال و آزادی های سیاسی به ویژه از طریق گسترده امنیتی جدید قانون.

ادامه مطلب:

چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال

مواد منفجره تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ

این هفته که چین خرد وعده خود را در هنگ کنگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر