بوریس جانسون می گوید: “من بیش از حد چربی به عنوان او راه اندازی ضد چاقی کمپین

http://www.washingtonpost.com/video/world/i-was-too-fat-boris-johnson-opens-up-about-weight-loss-journey/2020/07/27/82a7da9f-f9b3-4334-a86b-a9215771e9be_video.html

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون پیشنهاد یک پیوند بین خود و وزن خود حساسيت به covid-19 به عنوان او راه اندازی یک دولت جدید ضد چاقی برنامه در روز دوشنبه است که دیدن مواد غذایی آشغال تبلیغات محدود و رستوران ها و بارها مورد نیاز برای ارسال کالری برای مواد غذایی و نوشیدنی.

مبارزات انتخاباتی آغاز شد و با سرمقاله روزنامه ها و رسانه های اجتماعی حمله رعد اسا است که شامل یک ویدیو نشان دادن Johnson راه رفتن در حرکت آهسته — در سفید دکمه پایین پیراهن آبی و شلوار — همراه با, الهام بخش, رشته موسیقی و سگ خود را Dilyn.

“من بیش از حد چربی” جانسون می گوید: در این ویدئو در مورد بدن در ماه آوریل زمانی که او بیمار بود با covid-19 و با عجله به بیمارستان به ذخیره اکسیژن اضافی.

او می گوید او می خواهم تلاش خود را وزن برای سنین. اما پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus او شروع به تمرکز بیشتر بر روی ورزش, شروع روز خود را با “کاملا ملایم اجرا شود.” او اشاره می کند که او از دست داده بیش از 14 پوند است. و او را تشویق می کند استرالیایی برای پیوستن به او را در تلاش خود را.

استقبال از نقش نقش وزن-watcher-in-chief یک حرکت جسورانه برای یک زن 56 ساله رهبر است که افتخار غذای مورد علاقه خود را است یک صفحه از انگلیسی سوسیس, جمع و Tignanello قرمز از توسکانی.

آن را نیز تا حدودی غیر معمول موضع برای جانسون به عنوان یک دیرین منتقد به اصطلاح “nanny state.”

او سعی کرد برای اطمینان استرالیایی روز دوشنبه است که او در تلاش برای وادار کردن هر چیزی بر روی آنها.

نقطه جدید ضد چاقی کمپین “فقط در تلاش برای کمک به مردم کمی به خود را وزن پایین — نه بیش از حد متمایل به ریاست مابی یا nannying راه امید دارم” نخست وزیر گفت.

او افزود: “ما می خواهیم این یکی واقعا دلسوز به مردم برای درک مشکلاتی که مردم با وزن خود در تلاش است که بسیاری از مردم چهره به از دست دادن وزن, و فقط به تواند مفید باشد.”

انگلیسی ها و روزنامه ها هر چند به نظر نمی رسد برای خرید هر نکات دقیق وظریف در جانسون رویکرد است.

“بوریس جانسون سفارشات GPs به وحشیانه صادق باشید با بیماران در مورد وزن خود را” خورشید تیتر بخوانید در مورد پزشکان عمومی. روزانه ایمیل رفت با: “بوریس جانسون سفارشات افراد چاق برای دریافت بر روی دوچرخه خود را و از دست دادن وزن است.”

برخی در رسانه های اجتماعی قدردانی جانسون تلاش و وعده داده شده به همراه او در “وزن سفر.” دیگران بی اعتنا و حتی بی رحمانه ارسال چربی شرمندگی الگوهای رفتاری و ویدئوها از نخست وزیر huffing و تنومند در rumpled در حال اجرا لباس.

در طول روز دوشنبه نشست خبری, سیاسی, خبرنگاران سعی کردم به تمرین کردن در دقیقا چقدر نخست وزیر وزن. جانسون در اثر دعوت وست مطبوعات بسته برای همیشه لطفا برای نزدیک نگه داشتن زبانه ها در اندازه دور کمر.

مقامات دولتی گریزان بودند.

“من لازم نیست که هر چیزی برای شما در آن من می ترسم یک 10 خیابان داونینگ گفت: در پاسخ به یک تماس از واشنگتن پست.

جانسون در حال ارسال این کشور به مقیاس در یک زمان استرس زا زمانی که انگلیسی ها شده اند hunkering در محل برای ماه jawing در مواد غذایی راحتی. بریتانیا بازگشایی آن بارها — اما نه ورزشگاه.

انگلستان دوم “fattest کشور” (و نه ما) در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) — 37-عضو باشگاه عمدتا خوبی کردن دموکراسی. این اولین بار است که ایالات متحده و با توجه به پیش بینی بسیاری از مردم دارای اضافه وزن در حال رشد است.

دولت بریتانیا استراتژی جدید شامل ممنوعیت مواد غذایی آشغال تبلیغات در تلویزیون و قبل از 9 p. m. — بنابراین کودکان را بمباران توسط ads به صورت چرب و تنقلات. دیگر تبلیغات مانند “خرید یکی از دریافت یک رایگان” ممنوع است نمایش میله های آب نبات در موقعیت برجسته در فروشگاه ها.

دولت امیدوار است این موجب صرفه جویی در زندگی می کند. تقریبا 8 درصد از بیماران بدحال با covid-19 در بخش های مراقبت ويژه چاق هستند. حدود 3 درصد از جمعیت بریتانیا است که چاق.

“این ویروس کشنده به ما داده است تا در مورد نیاز به مقابله با استارک نابرابری در کشور ما سلامت و چاقی فوری نمونه ای از این گفت:” هیت وزیر مت Hancock.

نوشتن در روزنامه دیلی تلگراف Hancock گفت که اگر هر کسی که اضافه وزن از دست داده و پنج پوند ملی خدمات سلامت می تواند صرفه جویی بیش از 130 میلیون دلار طی پنج سال آینده.

برخی از کسب و کار گفت: مقررات جدید تاثیر کمی فراتر از صدمه زدن به شرکت هایی که در حال حاضر در تلاش برای بهبود یافتن از اثرات اقتصادی این مستند.

سو Eustace مدیر امور عمومی در تبلیغات, انجمن, بی بی سی گفته است که انگلستان در حال حاضر برخی از “دقیقترین” تبلیغات قوانین در جهان است.

“کودکان را در معرض چربی بالا و نمک و قند و شکر آگهی در تلویزیون کاهش 70 درصد بیش از 15 سال گذشته یا بیشتر اما شده است وجود دارد هیچ تغییر به چاقی بنابراین ما فکر نمی کنیم این اقدامات در حال رفتن به محل کار.”

گراهام مک گرگور, استاد طب قلب و عروق در کوئین مری دانشگاه لندن اشاره کرد که اقدامات روز دوشنبه اعلام کرد عمدتا با تمرکز بر بازاریابی است.

“من نمی خواهد آن را به عنوان یک انقلاب بزرگ به ضرب و شتم چاقی, اما آن را قطعا یک گام مثبت” او گفت:.

او اضافه کرد که این کمپین بود به احتمال زیاد به تاثیر کمتر از تلاش های قبلی انگلیسی, دولت از جمله کاهش نمک اهداف و “قند مالیات” است که منجر به کاهش تولید شکر در نوشیدنی های غیر الکلی.

“این بسیار هوشمندانه مانور” مک گرگور گفت: “از آنجا که مردم در خرید همان زباله اما این رو کمتر از شکر یا نمک یا چربی کمتر است. و اگر آن را به آرامی انجام می شود در واقع آنها نمی درک کنند.”

جانسون مخالف این نوع مداخلات در گذشته است.

در مسابقه رهبری در سال گذشته به او قول داد به نقد و بررسی “گناه مالیات” در مواد غذایی ناسالم و الکل است. او اخیرا گفت: بار, رادیو که “در گلچین شرم آور سابق مقالات است که مردم همیشه کشیدن بالا … شما را پیدا خواهد کرد من گرفته اند یک نوع بسیار آزادیخواه موضع در چاقی است.”

که موضع به نظر می رسید به تغییر تا حدودی در روز دوشنبه. هر چند جانسون ممکن است نیاز به کار کمی بیشتر در فروش زمین.

“چیز زیادی در مورد رفتن برای اجرا در ابتدای روز,” او گفت:, “این است که هیچ چیز می تواند بدتر برای بقیه روز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر