برزیل هشدارها را نادیده گرفت. در حال حاضر در حالی که کشورهای دیگر اخم بیش از یک دوم coronavirus موج آن نمی تواند گذشته خود را اول است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/brazilians-worry-as-coronavirus-cases-surge/2020/06/15/0edeefbb-88f9-478e-bf2b-2d0c8c6c7ca3_video.html

ریو دو ژانیرو — هفته پیش زمانی که این شهر ساحلی تا به حال ثبت شده کمتر از 10 ، 000 مورد از رمان coronavirus و هنوز هم وجود دارد به نظر می رسد برخی از برزیل معتبرترین دانشمندان ساخته شده خود را در آخرین خندق تجدید نظر شود. این کشور رسیده محوری مقطع. موارد بالا رفتن سرسام آور. سیستم بیمارستان شد teetering در ظرفیت. هزاران نفر در حال حاضر مرده است.

بنابراین کارلوس ماچادو ارشد دانشمند با برزیل معتبر اسوالدو کروز بنیاد می خواستم به زبان قوی است. در درخواست از ریو مقامات خود را به تیم نصب و راه اندازی یک لیست از توصیه های. او نیاز به روشن چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها نمی بلافاصله اعمال کامل مستند.

“این امر نتیجه” این تیم هشدار داد در اوایل ماه مه گزارش “یک فاجعه انسانی غیر قابل تصور نسبت است.”

[به عنوان coronavirus جان مردم بومی در آمازون دولت برزیل می رود از دست رفته]

اما مقامات هرگز برقرار مستند. موارد و مرگ و میر افزایش یافت. مردم را منزوی انتخاب به جای بسته, ساحل, boardwalks در تعطیلات آخر هفته. و هشدار معلوم شد که فقط یک رمپ خروج که برزیل کاهش یافته و به در راه خود را به سمت تبدیل شدن به دوم بیشتر بیماری زدگان کشور در جهان است.

امریکا بزرگترین کشور تا کنون ثبت نام بیش از 888,000 coronavirus موارد و تقریبا 44,000, مرگ و میر, دوم, در هر دو مورد تنها به ایالات متحده است. اما در حالی که کشورهای دیگر شده اند و از طریق شیب منحنی و در حال حاضر با تمرکز بر آماده سازی برای موج دوم ممکن است برزیل حتی نمی تواند گذشته خود را اول است.

آدریانو ماچادو

ایسنا

هنرمندان انجام در یک تظاهرات روز شنبه در برازیلیا به افتخار برزیلی که پس از ابتلا به کوروناویروس.

آنچه در اینجا اتفاق می افتد به نظر می رسد منحصر به فرد در سطح جهانی است. با وجود افزایش تعداد مقامات هرگز اقدامات تا حد زیادی موفق در جای دیگر در جهان است. شده است وجود دارد هیچ ملی مستند. هیچ تست های ملی مبارزه است. هیچ توافق طرح است. کافی مراقبت های بهداشتی گسترش است. در عوض سخت ترین ضربه شهرستانها در حال حاضر تصمیم به باز کردن پرتاب باز کردن درب به مراکز و کلیساها در زمانی که این کشور به طور معمول از ارسال بیش از 30 ، 000 مورد جدید روز — پنج برابر بیشتر از ایتالیا گزارش داد در اوج شیوع آن.

انفعال قرار دادند این کشور بر روی یک مسیر است که دانشمندان تماس نا معلوم.

“ما در حال انجام کاری است که هیچ کس دیگری انجام داده است” گفت: پدرو Hallal متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فدرال پلتس. “ما در حال گرفتن نزدیک به منحنی اوج و آن را مانند ما تقریبا به چالش کشیدن ویروس. ‘بیایید ببینید که چگونه بسیاری از مردم شما می تواند آلوده. ما می خواهم برای دیدن چگونه قوی شما هستند.’ مثل این است که یک بازی پوکر و ما همه در.”

[برزیل favelas غفلت توسط دولت سازماندهی خود را مبارزه با کروناویروس]

برزیل است که در یک مسیر به ثبت نام بیش از 4000 مرگ و میر در هر روز و رسیدن به ایالات متحده در هر دو مورد و مرگ و میر در پایان ماه ژوئیه به گفته محققان در دانشگاه واشنگتن است. اما فقط به عنوان بیماری همه گیر ذره شباهت ها بین ایالات متحده و برزیل — دو قاره به اندازه کشورهایی با نابرابری و پوپولیستی رئیس جمهور — آن را نیز آشکار شکاف بین آنها را. برزیل نه به بزرگترین اقتصاد جهان و نه یکی از قوی ترین سیستم مراقبت های بهداشتی و نه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

برونو کلی

ایسنا

Parque تروما گورستان در مانائوس.

منابع محدود همیشه بدان معنی است که برزیل تا به حال به مراتب کمتر جایی برای خطا کمتر جایی برای عدم توافق سیاسی در مواجهه با شیوع — تر از آن توسعه یافته همسالان. اما با وجود مخاطرات این کشور هرگز در بر داشت وحدت. رئیس جمهور Jair Bolsonaro که همچنان به اخراج این بیماری و قربانیان آن مردم خواست تا سیاست انجام هیچ چیز نیست. او حمله کرده فرمانداران که حمایت از اقدامات محدود کننده به عنوان فاسد دروغگو به waded جمعیت حامیان در سرپیچی از مشاوران او’ نکات و تهدید به میزبان زیادی کباب به رغم بهداشت عمومی توصیه.

[محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع]

او هرگز قدرت بهداشتی کارشناسان و دانشمندان به رهبری یک پاسخ. در عوض آنها تضعیف و نادیده کنار و تحت فشار قرار دادند. اخراج او اولین وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta که هوشیار جلسات آرام بود مضطرب برزیلی پس از آنها می خواهم درگیر شدند و بیش از نیاز اجتماعی فاصله. سپس او تحت فشار قرار دادند را جایگزینی, Nelson Teich که شکست خورده برای به اشتراک گذاشتن تعصب و غیرت خود را برای استفاده از کلروکين به عنوان یک coronavirus درمان است. (U. s. غذا و داروی آمریکا این هفته لغو آن اورژانس مجوز برای استفاده از ضد مالاریا دارو برای درمان coronavirus گفت بعید بود موثر باشد اما حمل “بالقوه عوارض جانبی جدی است.”)

Bolsonaro در حال حاضر به جای Teich با یک مرد نظامی که نیست ،

آدریانو ماچادو

ایسنا

رئیس جمهور Jair Bolsonaro حرکات قبل از پرچم ملی-بالا بردن مراسم هفته گذشته در مقابل الوردا کاخ در برازیلیا.

آشکار فاجعه تأکید محدودیت های علمی اجبار در یک کشور که در آن ایمان به موسسات غوطه ور است ، آن را فقط به مقامات فدرال که کاهش یافته است به دنبال کارشناسان دستورالعمل. بخش های بزرگی از جمعیت یا به دلیل فقر و یا بی تفاوتی در حال حاضر زندگی خود را تا حد زیادی به عنوان قبل از رفتن به ساحل و حضور در احزاب و دیگر دریافت-togethers, روش سوارکاری, اتوبوس شلوغ.

“این یک شکست بود” گفت: Lígia Bahia, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو. “ما به اندازه کافی نیروی سیاسی برای تحمیل یک راه دیگر. دانشمندان به تنهایی ما نمی تواند آن را انجام دهد. وجود دارد یک حس عمیق غم و اندوه است که این نبود متوجه شدم.”

[در حالی که کشورهای دیگر نگاه به برزیل نمی تواند پیدا کردن یک راه برای تعطیل]

پس تصمیم گرفت برای باز کردن با وجود اجماع علمی است که آن را نباید در این کشور است در حال حاضر گردش کردن یک مسیر است که تا کنون تنها در سوئد اقدام به حرکت — اما در یک مقدار کمتر تاکتیکی روشمند مد. در برخی از جیب کشور — به خصوص شمال — یک چهارم از مردم در حال حاضر توسعه آنتی بادی به این بیماری است. اگر گله ایمنی است که به اتفاق می افتد در هر کشوری ممکن است اتفاق می افتد در برزیل ،

آدریانو ماچادو

ایسنا

یک هنرمند می پوشد یک ماسک است که بار خوانده شده “را Bolsonaro” در برازیلیا در اعتراض.

“سوال این است که آیا این رفتن؟’ گفت: “تئو Vos استاد بهداشت معیارهای علوم در دانشگاه واشنگتن که مدل استفاده شده توسط کاخ سفید است. “این می تواند باشد که در برزیل, شما می توانید شروع به رسیدن به اشباع که در آن بسیاری از مردم در جامعه شده اند در تماس با این ویروس که از آن شروع به پایین آمدن.”

او متوقف شد.

“اما آن را در یک تلفن. این نوع از وضعیت است که ما در حال ارائه مشاوره به دولت ها را امتحان کنید و جلوگیری از.

“ما لازم نیست یک مثال دیگر از جایی که برای لحظه ای به دنبال آن است bleaker.”

یک شهر در تلاطم این غم انگیز فرآیند بوا ویستا در توسعه نیافته و جدا آمازون دولت از Roraima. بیش از یک چهارم از آن 277,000 ساکنان را توسعه داده اند آنتی بادی به این بیماری با توجه به برزیل دانشمندان با انجام یک مطالعه مداوم. عمومی سیستم را متوقف کرده است و آزمایش مردم است. وعده داده شده از بیمارستان هرگز محقق نشد. وضعیت رشد کرده است به طوری قبر که بیماران در حال پرواز به مانائوس به خودی خود یک نماد جهانی از آسیب این ویروس می تواند تحمیل در جهان در حال توسعه.

[برزیل Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’]

اما بسیاری از این کشور دور از دستیابی به گله ایمنی رخ می دهد که هنگامی که بین 60 تا 70 درصد از جمعیت آلوده شده است و یا در معرض بیماری یا واکسن و هم اکنون می توانید مقاومت در برابر آن است. در اوایل ماه ژوئن به کمتر از 3 درصد از جمعیت بود covid-19 آنتی بادی است. در ریو که در آن 5000 نفر فوت کرده اند این رقم را به کمتر از 8 درصد است.

“هیچ پایانی در چشم” خواندن یک تیتر بزرگ در O Globo روزنامه در هفته گذشته.

زمانی که ماچادو این اسوالدو کروز بنیاد دانشمند بود پرسید: چقدر می توانست برطرف اگر هشدارهای خود شده بود توجه او نگاه pained.

“از نقطه نظر بهداشت عمومی این غیر قابل درک است که بیشتر اقدامات جدی نیست, به تصویب رسید,” او گفت:. “ما می تواند اجتناب شود بسیاری از مرگ و میر و موارد و همه چیز است که اتفاق می افتد در ریو دو ژانیرو.”

“این یک فرصت از دست رفته است.”

Heloísa Traiano کمک به این گزارش.

امریکا تا به حال زمان برای آماده شدن برای کوروناویروس. آن را نمی تواند متوقف اجتناب ناپذیر است.

در کشورهای در حال توسعه coronavirus قتل به مراتب بیشتر افراد جوان

برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم است.’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de