برزیل بازداشت ده ها غیر قانونی در جنگل های بارانی آمازون ورود حلقه

یک کارگر با پوشیدن یک ماسک محافظ به دلیل بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع حامل تیغه اره و پس از آن مصادره شد طی یک عملیات به نام فلور Amazonica در مقابل گروه کارخانههای چوب بری غیر قانونی و وبلاگ نویس در منکپورو نزدیکی Manaus, Amazonas, دولت برزیل 2 ژوئن 2020. رویترز/برونو کلی

مانائوس, برزیل (ایسنا) – پلیس یورش برده و ده ها گروه کارخانههای چوب بری در برزیل آمازون در یک سپیده دم حمله روز سه شنبه بازداشت حدود 30 نفر را متهم به دخالت در ورود غیر قانونی حلقه.

یک گروه جنایی پشت آن دستگیر دهانه یک وب سایت از وبلاگ نویس های کارخانه اره کشی کارگران و سازندگان مبلمان و رانندگان و همچنین مقامات دولتی گرفتن رشوه, دولت, پلیس در بیانیه ای گفت.

این گروه کارخانههای چوب بری واقع شده بودند در نزدیکی مانائوس, پایتخت ایالت آمازوناس برزیل و بزرگترین جنگل انبوه دولت است.

یک عکاس رویترز شاهد مسلح پلیس مصادره صنعتی و اره و بازگشایی از چوب و در مجموع بیش از یک هزار متر مکعب چوب.

جنایی حلقه مربوط به روز سه شنبه حملات به قطع برخی از 9,000 درختان بودند که هر یک بیش از 100 سال در طول 10 ماه با توجه به پلیس.

جنگل زدایی آمار 11 سال اخیر در سال 2019 است و همچنان به صعود در سال 2020 افزایش 55 درصد بین ماه های ژانویه و مارس نسبت به یک سال پیش.

حدود 99 درصد از جنگل زدایی در برزیل در سال گذشته غیر قانونی با توجه به نقشه برداری جنگل زدایی ابتکار Mapbiomas.

طرفداران محیط زیست سرزنش سیاست های جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro که در سال گذشته برای emboldening غیر قانونی وبلاگ نویس معدن و دلالان زمین برای نابود کردن جنگل.

Bolsonaro نامیده می شود برای توسعه آمازون به بالابر مردم آن از فقر و می گوید او در حال ناعادلانه شرور و اهریمن.

گزارش توسط برونو کلی; نوشتن توسط جیک بهار; ویرایش توسط تام براون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>