برزیل, گزارش سابقه عفونت کروناویروس گسترش به تمام مناطق

Eraldo پرز AP

مردم ماسک سه شنبه در Ceilândia محله Brasília.

ریو دو ژانیرو — در یک زمان وجود دارد, هفته پیش, زمانی که کارلوس Renan دوس سانتوس Evaldt اجازه خود را به امید. خیلی از برزیل به درجات متحده از هرج و مرج به عنوان coronavirus را ویران کرد این کشور بزرگترین شهرستانها. اما آن را تا به حال تا حد زیادی در امان ثروتمند بیشتر توسعه یافته جنوب.

شاید منطقه اقدامات پیشگیرانه تا به حال موفق Evaldt فکر می کردم. شاید کابوس آشکار در جای دیگر نمی خواهد اتفاق می افتد در پورتو الگره که ممکن است تا به حال بالاترین نرخ انتقال در میان هر شهر بزرگ برزیل.

اما بعد از یک افزایش در مرگ و میر خود شهرستان است و با توجه به تحمیل یک مستند. جیب برزیل بود که تا حد زیادی صدمه ندیده توسط ویروس — جنوب گسترده مرکزی متحده — شده اند را فرا گرفته است. و امید Evaldt هنگامی که سرگرم احساس می کند به او در حال حاضر مانند یک احمق زیاده روی است.

[تصویری, عکس نشان می دهد Bolsonaro مسخره بهداشت و درمان توصیه های قبل از انقباض coronavirus — و پس از]

“مردم فکر می کردند که چه اتفاقی افتاده در جای دیگر نمی خواهد اتفاق می افتد در اینجا است که این نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا” گفت: Evaldt یک پورتو الگره بانکدار. “در حال حاضر آن است که بسیار روشن است که یک مکان امن وجود ندارد. هیچ کس امن است.”

محض غیر قانونی از افزایش در اینجا تأکید برزیل شکست سبزها جهانی دوم-بدترین شیوع کروناویروس. روز شنبه, امریکا بزرگترین کشور ارسال شده یک رکورد 67,860 موارد جدید آوردن مجموع آلوده به 2.2 میلیون تقریبا 83,000 مرده است. هر دو فقره دوم تنها به ایالات متحده است.

داگلاس Magno

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نظامی آتش نشانان در Minas Gerais, دولت, پوشیدن دنده محافظ, نشان می دهد استفاده از انزوا برانکار یا حباب برانکارد در روز چهارشنبه به حمل و نقل بیماران در Pampulha فرودگاه در Belo Horizonte. این تجهیزات می تواند جداسازی بیماران در طول حمل و نقل در هواپیما و آمبولانس.

تورم در حال رانده شیوع در سن پائولو, برزیل طولانی را coronavirus کانون بلکه جدید و به شدت صعودی شیوع آن span کشور است. بیش از 80 درصد از برزیل شهرداری باید موارد گزارش شده از coronavirus.

“این است که در همه جا شما نگاه” گفت: Alexandre Kalache برجسته دکتر در اینجا. “شما می گویند, ‘خدای من. هشتاد درصد از شهرداری?’ و به زودی آن را پوشش همه آنها را.”

به عنوان بیماری رشد کرده است به یک فلج فاجعه دولت فدرال همچنان به زدن توپ رهبری به دولت ها و شهرداری ها. اما اقدامات پیشگیرانه است که ایالات و شهرستانها تحمیل کرده اند — مستندات تعطیلی و قرنطينه شده اند به طور معمول تضعیف رئیس جمهور Jair Bolsonaro ساخته شده است که کاهش این بحران شاید تعریف عنصر ریاست جمهوری خود.

[برزیل Bolsonaro تست مثبت برای coronavirus]

حتی پس از Bolsonaro آزمایش مثبت برای این ویروس در این ماه او ادامه داد: به تطهیر شدت آن است. او گفت: آن را مضر برای جوان — هر چند که این مورد در برزیل. او دوباره مورد ستایش قرار داد ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که دانشمندان می گویند اثبات نشده است و برای درمان covid-19 و به طور بالقوه مضر است.

ویروس “مثل باران” او گفت:. “آن را به شما برسد.”

و با که او ناپدید شد به انزوا که از آن او است به ندرت پدید آمده برای هفته ها. روز چهارشنبه دوباره آزمایش مثبت برای این ویروس و لغو برنامه سفر خود را.

در صورت عدم وجود یک طرح هماهنگ و یا منسجم رهبری فدرال برزیل شیوع هنوز به ثبات رسد به کاهش است. به جای آن گسترش یافته است. در حال حاضر صحنه از بیمارستان deluged و سیستم های پزشکی تحت فشار قرار دادند به حد آشنا در Rio de Janeiro, São Paulo و آمازون شهر مانائوس — در حال بازی کردن فقط در مورد همه جا.

داگلاس Magno

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جداسازی برانکار مانند این فیلتر هوا است که یک بیمار exhales.

برخی از برزیلی ها شده اند و صحبت از ویروس با برخی از تقديرگرايي.

“چیزی وجود دارد و اساسا اشتباه است که ما انجام داده اند” Kalache گفت. “مثل:” پس چه ؟ این سرنوشت. آن را مانند یک دوش و هر کس را دریافت کنید و از آن سرنوشت خود را.’ “

برزیل را تسریع شمارش نشان می دهد یک بار دیگر چقدر دشوار است برای مقامات outmaneuver ویروس. متحده در سراسر جنوب تحمیل سخت مهار اقدامات در آغاز همه گیر. کسب و کار و مدارس بسته شده است. مردم تا حد زیادی در آنجا ماند در داخل خانه. هفته گذشته پس از آن ماه. بدون قابل توجهی شیوع مردم به خیابانها بازگشتند و اقدامات آرام است. مراکز خرید پر بار تر.

این ویروس با عجله در به زودی پس از آن.

[برزیل ویران شده توسط coronavirus می شود کلید تست زمین برای واکسن]

در دو هفته گذشته تعداد موارد افزایش یافته است بیش از 50 درصد در سراسر ایالات جنوبی. در مرکز شهر بلو هوریزونته, موارد باید نزدیک به دو برابر شده است. سیستم بیمارستان در جنوب شهر کوریتیبا معاشقه با اشباع است. در Porto Alegre, مقامات بیمارستان اعلام کرد این سیستم تا به حال ظرفیت رسیده است.

“این نگرانی بزرگ این است که هنگامی که مردم می رسند و ما قادر نخواهد بود به آنها را به دلیل وجود خواهد داشت نه هر برانکار یا تخت و این نگران کننده است,” ژوئن Almir Jorge Camargo یک دکتر محلی گفت: برزیل اخبار سایت G1.

Evaldt است که کار از خانه برای ماه گفت: مردم بیش از حد سریع برای بازگشایی کسب و کار. او می بیند در حال حاضر این ویروس بود که همیشه وجود دارد در حال انتظار.

“آنها قرار داده و کسب و کار و اقتصاد قبل از اینکه زندگی مردم,” او گفت:.

برزیل هشدارها را نادیده گرفت. در حال حاضر در حالی که کشورهای دیگر اخم بیش از یک دوم coronavirus موج آن نمی تواند گذشته خود را اول است.

به عنوان coronavirus جان مردم بومی در آمازون دولت برزیل می رود از دست رفته

محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de