سائو پائولو (ایسنا) – برزیل پرجمعیت ترین ایالت سائو پائولو گزارش تعداد رکورد COVID-19 مرگ و میر برای دومین روز در حال اجرا در روز شنبه حتی به عنوان آن شهر اجازه مغازه ها به سر کسب و کار و آماده به بازگشایی آن مراکز.

کارمند کنترل دما از یک زن به عنوان مردم در صف برای ورود به یک فروشگاه به عنوان شهرداری برطرف محدودیت در اولین روز از باز کردن تجارت از آغاز قرنطینه با توجه به بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سائو پائولو, برزیل, ژوئن 10 سال 2020 است. رویترز/آماندا Perobelli

Sao Paulo, کانون بیماری همه گیر در برزیل, ثبت 340 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, پرورش, دولت را تایید مرگ و میر به 9,862 یک چهارم از این کشور تعداد مرگ و میر, دفتر فرماندار گفت.

که متوقف نمی شود خریداران هجوم آوردند به 25 de Março, خرید, منطقه ای که در آن حدود نیمی از کسب و کار باز شد در روز چهارشنبه. اگر چه فروشگاه های ضروری در نظر گرفته شود مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها باقی مانده اند باز اکثر مغازه ها در سائو پائولو بسته شده اند پس از مارس.

خریداران بسته بندی خیابان ها. فروشگاه های مجاز در تنها مردم با پوشیدن ماسک و ارائه الکل ژل. برخی در زمان متوسط از خریداران در ورودی.

“من می ترسم چرا که این ویروس در حال رشد است اما در همان زمان ما باید برای رفتن به محل کار و خرید همه چیز برای فروش, هر چند همیشه محافظت شده توسط یک ماسک” گفت: ونسا پریرا یک بانوی فروشنده.

این شهر مراکز را بازگشایی در روز پنج شنبه به مدت چهار ساعت یک روز پس از توافق با مقامات بر کاهش دسترسی عمومی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر سرایت.

در ریو دو ژانیرو دوم سخت ترین ضربه, برزیلی, شهر, شهردار اعلام کرد مراکز نیز بازگشایی در روز پنج شنبه به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی کاستن از محدودیت.

تصمیم به بازگشایی مغازه ها شده است حمایت برزیل راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro که به حداقل برسد گرانش از شیوع کروناویروس و رد هشدارهای توسط کارشناسان بهداشت عمومی که سرایت هنوز هم صعودی.

برزیل 739,503 تایید موارد عفونت بدترین شیوع پس از ایالات متحده و رنج می برد از حداقل 38,406 مرگ و میر.

در اوایل روز چهارشنبه Bolsonaro گفت: یک بازیگر به “از اینجا دریافت کنید” و پس از او انتقاد پاسخ او به این بیماری همه گیر کوروناویروس در جمع حامیان خود را در خارج از اقامتگاه رسمی در پایتخت برازیلیا.

گزارش توسط Eduardo Simoes و پابلو گارسیا در سائو پائولو رودریگو Viga در ریو لیساندرا می Paraguassu و ریکاردو بریتو در برازیلیا; نوشتن توسط آنتونی Boadle; ویرایش توسط شفق الیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de