برزیل Bolsonaro نگه می دارد و مادر در اولین رویداد پس از بازیابی

برازیلیا, برزیل — برزیل جمهور Jair Bolsonaro روز چهارشنبه با حضور در اولین رویداد پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 هر چند او کاهش یافته است به صحبت می کنند.

رییس جمهوری برزیل به طور معمول آخرین به آدرس در کاخ ریاست جمهوری, اما Bolsonaro تنها به تماشای این رویداد شناخت زنان که کار در مناطق روستایی در سراسر آمریکای لاتین و اتاق را ترک کرد پس از آن به پایان رسید. او عینک یک ماسک در سراسر رویداد.

Bolsonaro همواره به عنوان coronavirus’ شدت در گیر و او اغلب پیوست حامیان و در زمان گردش از محل اقامت ریاست جمهوری گاهی اوقات بدون ماسک.

در جولای 7, او به خبرنگاران گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 سپس صرف بیش از دو هفته محدود به اقامتگاه ریاست جمهوری در حالی که شرکت در جلسات توسط تماس تصویری.

روز شنبه اعلام کرد او تا به حال آزمایش منفی و چپ خود را به خانه سوار یک موتور سیکلت در اطراف برازیلیا و عکس گرفت با برخی از خوبی wishers.

Bolsonaro گفت: او تجربه تنها جزئی علائم در دوران نقاهت و در زمان به رسانه های اجتماعی برای ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان.

در آخرین روزهای قبل از اعلام بازیابی خود Bolsonaro شروع به شرکت در روزنامه پرچم-کاهش مراسم در مقابل محل اقامت. او باقی مانده است از هم جدا شده توسط یک منعکس کننده استخر از چند ده هواداران که با حضور.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر