برزیل Jair Bolsonaro دستور به پوشیدن ماسک در


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک قاضی در برزیل دستور داده است تا رئیس جمهور Jair Bolsonaro به پوشیدن ماسک محافظ زمانی که او در فضاهای عمومی در پایتخت آن برازیلیا و اطراف منطقه فدرال.

راست رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفته است برای تحقیر این خطر ناشی از کوروناویروس.

او را رد کرد و آن را به عنوان “یک کمی سرد” در شروع این بیماری همه گیر.

او همچنین بارها و بارها به نظر می رسد در مکان عمومی, بدون ماسک در حالی که تبریک حامیان او.

در یک رالی او فیلم برداری سرفه بدون پوشش دهان خود و در فرصت دیگری از او دیده می شد عطسه به دست خود و تکان دادن دست یک زن مسن بلافاصله پس از آن.

قاضی فدرال رناتو Borelli گفت که اگر رئیس جمهور و دیگر مقامات دولتی را مطابق با نیاز به پوشیدن یک ماسک که در او متحمل جریمه 2,000 reais ($387; £310) در هر روز.

برزیل دوم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان پس از ایالات متحده آمریکا با بیش از 1.1 m موارد تایید شده و بیش از 51,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

با وجود بالا بودن تعداد موارد و مرگ و میر رئیس Bolsonaro روز دوشنبه تمدید تماس خود را برای کاستن از مستند اقدامات و بازگشایی مغازه ها و کسب و کار.

او گفت که راه همه گیر شده بود به کار گرفته شده بود “شده است شاید کمی بیش از بالا” و اقدامات انجام شده برای مهار آن باید اجازه داده شود برای تبدیل شدن به بیشتر و مخرب تر از همه گیر خود را.

رئیس جمهور اصرار که اقتصاد باید همگانی شده است عمیقا تفرقه و او در برخورد با دولت و استانداران که معرفی محدودیت ها و حرکات و نیاز به پوشیدن ماسک ،


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de