پکن (ایسنا) – از شیوع مستند و بازگشایی چینی در شهر ووهان که در آن رمان coronavirus پدید آمده در اواخر سال گذشته شده است از طریق تمام مراحل از برخورد با بحران بهداشت و درمان.

فایل عکس: مردم با پوشیدن ماسک صورت دیده می شود در ووهان ایستگاه راه آهن در ووهان چین شهر ضربه سخت ترین coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در استان هوبئی چین, مارس 17 سال 2020 است. رویترز/Aly آهنگ

ویژگی های خاص مجاز ووهان برای تحمیل برخی از ونرخ محدودیت در جهان در آن 11 میلیون نفر تا شیوع این بیماری تحت کنترل است.

(باز tmsnrt.rs/2Y20DwS در یک مرورگر خارجی برای دیدن تعاملی گرافیک در ووهان طرح برای بلند کردن آن مستند.)

در بسیاری از شهر پایتخت هوبئی استان برگزار مسکونی ترکیبات بلوک آپارتمان فضاهای باز و راحتی فروشگاه ها و دیگر خدمات اساسی. این ترکیبات اغلب جداره کردن از خیابان و دردار.

مردم محدود به ترکیبات آنها از Jan. 23 هنگامی که ووهان رفت و به یک مستند است که به طول انجامید 76 روز.

گسترده نظارت زیرساخت و سخت مسکن قوانین ثبت نام در حال حاضر در محل به کمک به تسهیل اجرای محدودیت و کاهش آنها بعد.

در حال حاضر ووهان ساکنان زندگی می کنند و حرکت تحت نظارت رنگی کدهای QR جاسازی شده در WeChat و Alipay برنامه های گوشی های هوشمند است که با استفاده از به طور خودکار جمع آوری شده سفر و اطلاعات پزشکی.

یک امتیاز سبز اجازه می دهد تا به صورت نامحدود جنبش در داخل و خارج از مسکونی ترکیبات و مناطق عمومی در حالی که نارنجی و قرمز نشان دهنده یک قرنطینه هفت و 14 روز بود.

ووهان نیز انجام شده بلند پروازانه کمپین برای تست همه ساکنان آن تلاش برای افزایش اعتماد عمومی و kickstart اقتصاد آن است که هزینه 900 میلیون یوان ($126 میلیون).

در حالی که این شهر تا حد زیادی به مهر کردن ویروس, مقامات به اتفاق آرا در تماس طولانی مدت از کنترل و در حال سرمایه گذاری به شدت در تست و جمعیت نظارت است.

“ما نیاز به آماده سازی برای پیشگیری و کنترل کار جدید و طبیعی برای یک دوره طولانی” گفت: لیو Dongru معاون مدیر هوبئی استانی کمیسیون بهداشت.

گزارش Cate Cadell, Aditi Bhandari و سیمون Scarr; نوشتن توسط Karishma Singh; ویرایش توسط رابرت Birsel و کلارنس فرناندز

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de