استمفورد—برای دومین بار در سه سال یک بریدج گناهکار به گناه التماس کرد تا به طور غیر قانونی حمل اسلحه در ستمفرد و این بار او را محکوم به پنج سال زندان است.

برادلی برنارد, 25, مجرم به اتهام جنایت جنایی در اختیار داشتن اسلحه گرم و فروش مواد مخدر. او همچنین اعتراف کرد به نقض خود را مشروط در طول یک جلسه قبل از قضاوت بروس Hudock در استمفورد دادگاه روز شنبه بعد از ظهر.

دستیار وکیل دولت میشل منینگ گفت که محرمانه خبرچین را به پلیس گزارش که یک مرد با تفنگ در Custer خیابان در سپتامبر. 17, 2019.

ماموران در مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی راه اندازی نظارت و یک مرد که متناسب با شرح تفنگ مرد داده شده به پلیس توسط خبرچین. پس از حرکت و بازداشت برنارد جستجو تبدیل شده تا یک .38 کالیبر پنج شات رسی هفت تیر در تسمه, سروان. ریچارد Conklin گفت.

وجود دارد چهار گلوله در تفنگ همراه با صرف پوسته پوسته.

حکم حمل آن با پنج سال حکم تعلیقی و سه سال آزادی مشروط. در آن زمان او می تواند دوباره به زندان فرستاده به خدمت تمام یا بخشی از حکم تعلیقی اگر او نقض خود را مشروط.

برنارد محکوم شد و به دو سال زندان در مارس 2017 برای اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن یک سلاح در رزا هارتمن پارک در ژانویه همان سال و نقض خود را مشروط. در این حادثه پلیس یک لود می شود .9mm نیمه تپانچه زیر صندلی راننده از ماشین خود بود که در پارک پس از ساعت.

در همان روز او با یک اسلحه در Custer خیابان برنارد دیده می شد توسط پلیس فروش مواد مخدر به سرقت شاهد منینگ گفت.

وقتی پرسید که توسط Hudock اگر او تا به حال هر چیزی که او می خواهم به می گویند از طرف او برنارد گفت: قاضی او نیست.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de