بریجپورت مرد پنجه نرم می کند گناه به در اختیار داشتن مواد مخدر

استمفورد—یک بریدج مردی بود که در همان ماشین به عنوان یک مرد دیگر که گفته می شود تلاش برای شلیک یک افسر پلیس در سال گذشته را از زندان اگر او باقی می ماند از مشکلات پس از شفاعت گناه به مواد مخدر شارژ دوشنبه.

متی گرگوری Sholomicky, 30 بود که با لارنس مور در بعد از ظهر 9 ژوئیه سال 2019 در سیتن جاده هنگامی که مور گفته جیبش یک تپانچه نیمه اتوماتیک و گلوله افسر پلیس برایان کوپر چند بار التماس کرد گناه را به در اختیار داشتن مواد مخدر به قصد فروش صبح روز دوشنبه در استمفورد دادگاه است.

زمانی که Sholomicky بازده به دادگاه مارس 20, قاضی بروس Hudock گفت که او پنج سال حکم تعلیقی و سه سال آزادی مشروط. اگر Sholomicky نقض آزادی مشروط او می تواند ساخته شده به خدمت تمام یا بخشی از آن به حالت تعلیق حکم پنج سال زندان.

اما Hudock گفت Sholomicky بود و آن را بسیار دشوار است برای دادگاه به او نشان دهد كردههاى خود را به دلیل مواد مخدر آزمایشات نشان می دهد او بوده است نه پاک کردن. Hudock همچنین گفت که اگر او را نشان نمی دهد تا در مارس او باز است جنایت درخواست است که می تواند او را به عنوان بسیاری از 15 سال در زندان است.

“متی است که یک بچه خوب با بد مشکل اعتیاد است که به دنبال دریافت کمک به او نیاز به حل و فصل آن” وکیل مدافع Sefton براون گفت.

پلیس می گویند مور رانندگی بود Sholomicky سبز تویوتا سدان هنگامی که آن را کشیده تا به یک آدرس در سیتن جاده که در آن نادانسته به جفت آنها در مورد به ملاقات با استمفورد اداره پلیس مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی.

این دو مرتب کرده بود یک معامله مواد مخدر در حدود 3 بعد از ظهر آن روز در یک پارکینگ متصل به یک مجتمع مسکونی با توجه به پلیس.

پس از این افسران کشیده به پارکینگ آنها پارک بینی به بینی با Sholomicky خودرو و پریدند بیرون و با عجله به سمت تویوتا. که زمانی که مور گفته شات از طریق راننده سمت پنجره در افسران از فاصله نزدیک و در ادامه به آتش سوزی در پلیس پس از پنجره شکسته افسران گفت. یکی از این گلوله ها بود و بعد از آن تسلیم به نزدیک ماشین.

افسر برایان کوپر بود فقط فوت دور از مور شد اما قادر به پیدا کردن پوشش و جلوگیری از ضربه توسط گلوله کشته شده است. استمفورد افسران به شلیک نیست در مور در این حادثه کشته شده است.

هنگامی که مور شد از گلوله او گذاشته پایین در صندلی ماشین و crawled شده به پشت ماشین. پلیس به زودی او را در بر داشت و Sholomicky در ماشین و بازداشت آنها را هر دو.

اسلحه مورد استفاده در این تیراندازی گزارش شده بود به سرقت رفته از یک وکیل محلی است که از آنجا که متهم شده است با در نظر گرفتن بیش از حد طولانی که به گزارش هشت نفر از اسلحه خود شده بود به سرقت رفته توسط یک زن او در یک باشگاه در ستمفرد.

دادستان در مورد نظارت دستیار ارشد دولت وکیل پل Ferencek گفت که داخل ماشین پلیس پیدا هروئین, کراک کوکائین پودر کوکائین و فنتانيل. او همچنین گفت Sholomicky به نیویورک بازداشت برای در اختیار داشتن مواد مخدر.

مور مدافع Howard Ehring گفت: اقدام به قتل و در اختیار داشتن مواد مخدر به قصد فروش جنایی در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم و سرقت یک اسلحه گرم اتهامات هنوز انتظار در برابر مشتری است. این پرونده همچنان در مرحله پیش از محاکمه و Ehring گفت: او است که با داشتن بحث و گفتگو با دادستان به منظور پیدا کردن یک راه برای حل و فصل پرونده بدون در نظر گرفتن آن به دادگاه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>