بریجپورت زن به اتهام سرقت بند در استمفورد

استمفورد—پلیس دستگیر و در یک بریدج زن لب گنده که آنها می گویند به سرقت برده و چهار بند به ارزش بیش از $200 از ویکتوریا سکرت در استمفورد مرکز شهر بازار در سپتامبر گذشته.

Shamora مقیاس, 37, از Roberts Street شد متهم با درجه ششم larceny و حال برگزار شد در ازای $25,000 دادگاه ظاهر bond اما از آنجا که او یک لب گنده شده remanded به سرپرستی وزارت امور خارجه از اصلاحات.

با توجه به مقیاس پنج-صفحه دستگیری استشهاد پلیس نامیده می شدند به بازار در سپتامبر. 30 در این گزارش از سرقت بند به ارزش $238.

یک کارمند فروشگاه و مرکز ماموران امنیتی به دنبال زن به پارکینگ گاراژ که در آن از او خواسته شده بود برای بازگشت به فروشگاه با آیتم های به سرقت رفته. زن رد کردم و به ماشین و سوار دور, پلیس گفت:. پلیس ترسیم ماشین را به مقیاس که آنها می گویند متعدد دستگیری در کارولینای شمالی و همچنین کانکتیکات است. اکثر کسانی که بازداشت شدند و برای larceny.

پلیس قادر به کنترل ماشین به مقیاس و با یک کارت شناسایی عکس دار خط به دست آمده 80 درصد شناسایی مقیاس توسط victoria’s Secret فروش دیپلم که به نام سرقت به پلیس.

با توجه به استشهاد ترازو’ افسر آزادی مشروط بود قادر به پیدا کردن یک Facebook عکس از مقیاس پوشیدن همان شلوار جین پاره پاره او پوشیده بود زمانی که او در فیلم سرقت بند.

فلس بود arraigned اتهام در استمفورد دادگاه بعد از ظهر جمعه. هیچ درخواست شده بود به اتهام.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر