بریتانیا رسیده است 200,000 ظرفیت آزمون, هدف, می گوید: دولت

فایل عکس: یک عضو نظامی انجام یک بیماری کروناویروس (COVID-19) چک آپ در یک درایو از طریق تست سایت در چسینگتن, لندن, بریتانیا, مارس 24 سال 2020 است. رویترز/هنری Nicholls/فایل عکس

لندن (العالم) – بریتانیا خود رسیده 200,000 ظرفیت تست هدف برای coronavirus از جمله به معنی برای 40,000 آنتی بادی آزمون در روز, دولت, گفت:, و اضافه کرد که آن را ملاقات کرده بود هدف یک روز در اوایل.

نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم هدف رسیدن به 200,000 آزمون در روز تا پایان ماه با دستیاران بعد گفت: این یک هدف عملیاتی برای بریتانیا به ظرفیت برای انجام این کار تعدادی از آزمایشات است.

“رسیدن به ما 200,000 ظرفیت هدف این است که یک نقطه عطف مهم در سفر ما برای کنترل گسترش ویروس صرفه جویی در زندگی می کند و به تدریج سهولت مستند” وزیر بهداشت مت هنکاک در بیانیه ای گفت.

“به سرعت در حال گسترش ما تست ظرفیت ما شده اند قادر به معرفی بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) تست و ردیابی و قادر می سازد کسانی که coronavirus علائم برای تست است که بخش مهمی از برنامه است.”

گزارش الیزابت پیپر; ویرایش توسط هاینریش خوانده شده را علامت

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>