بریتانیا بررسی فاصله حکومت برای مرحله بعدی از کاهش مستند

لندن (العالم) – بریتانیا در حال بررسی آن دو متری اجتماعی فاصله حکومت پیش از مرحله بعدی مستند کاهش برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 4, هنگامی که میله, رستوران ها و آرایشگاه می تواند بازگشایی در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در روز یکشنبه.

پیشرفت در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد کرده بود “اتاق را برای مانور” در قانون است که بسیاری از کارفرمایان باید گفت: آن را سخت تر به عقب بر گردیم به سرعت جانسون گفت: در شرق لندن مرکز خرید آماده سازی برای بازگشایی در هفته آینده.

بریتانیا گزارش شده سوم بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر پس از ایالات متحده و برزیل چیزی منتقدان دولت می گویند نشان دهنده آن پاسخ به بحران است.

جانسون حزب محافظه کار دولت است که می گوید آن است به دنبال مشاوره علمی در دست زدن به آن از همه گیر مواجه تعادل دشوار است از احیای اقتصاد بدون اجازه می دهد موج دوم از موارد.

“ما از نزدیک کار با دانشمندان در همه زمان ها و تصمیم گیری درست بر اساس ایمنی, بهداشت و توقف بیماری” جانسون گفت.

مقیاس بریتانیا رکود گذاشته شد لخت توسط داده ها در هفته گذشته نشان داد که خروجی کاهش 25 درصد بیش از ماه مارس و آوریل.

به عنوان COVID-19 در جمعیت کاهش یافت و به 1 در 1,600 یا کاهش شانس ابتلا به این بیماری از برخورد کمتر از دو متر کاهش یافته بود Johnson, اضافه شده.

“شما شروع به ساخت برخی از بیشتر حاشیه برای مانور,” او گفت:. “بنابراین ما خواهید بود به نگه داشتن آن را تحت بررسی برای جولای 4th.”

وزیر دارایی Rishi Sunak زودتر گفت: آسمان, اخبار, نقد و بررسی را شامل اقتصاددانان و همچنین دانشمندان پس از آن می تواند در نگاه “در دور”.

کاهش فاصله مردم باید برای حفظ از یک دیگر می تواند سود فوری برای بد ضربه انگلیسی بارها با Sunak گفت: سه چهارم می تواند بازگشایی به جای حدود یک سوم با دو متر در قاعده است.

شرکت های هواپیمایی نیز هشدار داد از دست دادن شغل به دلیل قرنطینه سیاست بریتانیا معرفی شده هفته گذشته.

Sunak گفت: دولت می تواند در ایجاد تغییرات به 14 روز در قرنطینه برای مردم از آمدن به این کشور به عنوان مقدمه ای از سفر دالان با کشورهای خاص.

نمایش به صورت اسلاید (5 تصاویر)

“حمل و نقل وزیر است به طور فعال به دنبال در گزینه های به عنوان ما همچنان به پیشرفت در برابر ویروس. ما ممکن است قادر به انجام بیشتر در اینجا نیز” Sunak گفت.

پرسید که آیا او ممکن است کاهش مالیات بر ارزش افزوده به خار هزینه های Sunak گفت: آن چیزی بریتانیا قبلا انجام داده بود.

“قبل از ما که مکالمه ما نیاز به در واقع بازگشایی این بخش. وجود دارد هیچ نقطه ای در برش مالیات بر ارزش افزوده در یک بخش که در واقع بسته شده,” او گفت:.

گزارش توسط ویلیام Schomberg و پل Sandle; ویرایش توسط الکساندر اسمیت

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de