انگلیسی و آلمانی پلیس به دنبال اطلاعات جدید مادلین McCann مشکوک

فایل عکس: کیت مک کین که پدر مادلین رفت از دست رفته در طول یک خانواده برای تعطیلات به پرتغال در سال 2007 حضور در یک کنفرانس خبری در راه اندازی از کتاب او در لندن در مارس 12, 2011. رویترز/کریس Helgren/فایل عکس

لندن (العالم) – بریتانیا و آلمان پلیس گفت: آنها تا به حال یک جدید مشکوک در سال 2007 ناپدید شدن سه ساله مادلین McCann – جذاب, برای اطلاعات در مورد یک مرد آلمانی که در حال حاضر در زندانی در آلمان در یک نامربوط مهم است.

مک کین که در انگلیس است, از بین رفته از اتاق خواب خود را در مارس 3 در طول تعطیلات خانواده در پرتغال در حالی که پدر و مادر او بودند ناهار خوری با دوستان اطراف در رفت و آمد مکرر از Praia da Luz.

سرنوشت او یک راز باقی مانده با وجود گسترده بین المللی جستجو و پوشش رسانه ای که باعث شد به گزارش رؤیت از سراسر جهان است.

پلیس بریتانیا توصیف شنبه درخواست تجدید نظر – آخرین چندین صادر شده پس از ناپدید شدن او – به عنوان یک “پیشرفت قابل توجه”.

آنها می خواهند به صحبت می کنند به هر کسی که اطلاعات مربوطه در مرد آنها را نام نیست و یا حرکات دو دستگاه خودرو مربوط به او را در طول این دوره در اطراف ناپدید شدن. هر دو اتومبیل فولکس واگن camper ون و جگوار در حال حاضر در اختیار پلیس آلمان.

آنها همچنین خواسته برای هر کسی که آشنا بود با دو پرتغالی شماره تلفن به جلو آمده. یکی از این گوشی ها شناخته شده بود استفاده شده بود مظنون و دریافت 30 دقیقه تماس تلفنی از شماره دوم در حالی که در پریا دا لوز منطقه در شب ناپدید شدن مدت کوتاهی قبل از McCann گذشته دیده می شد.

“شما ممکن است بدانید که شما ممکن است آگاه باشید از برخی از چیزهایی که او انجام داده است او ممکن است در جلب اعتماد شما در مورد ناپدید شدن مادلین” ارشد گفت: بررسی افسر علامت کرنولل.

“بیش از 13 سال گذشت و وفاداری خود را ممکن است تغییر کرده باشد. این فرد در زندان … در حال حاضر زمان به جلو می آیند.”

پلیس بریتانیا گفت: آنها حفظ یک ذهن باز در مورد انسان دخالت و هيچ گونه شواهد قطعی که آیا McCann زنده بود یا نه.

گزارش توسط ویلیام جیمز; ویرایش توسط استفان ادیسون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر