Chris J Ratcliffe گتی ایماژ

مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان لندن بود مخدوش در طول یک زندگی موضوع اعتراض در 7 ژوئن سال 2020 است.

لندن — زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان سرنگون یک مجسمه برنزی از 17th-century British نیکوکار, سیاستمدار و تاجر برده ادوارد Colston در بریستول در یکشنبه, بسیاری از را تشویق می کردند. حتی شهردار این شهر ساحلی اذعان کرد که او تا به حال هرگز دوست خود قرار دادن است که او به نام “توهین.”

اما پس از تظاهرکنندگان در میدان پارلمان لندن با برچسب برجسته مجسمه وینستون چرچیل با گرافیتی نام تجاری او را “نژادپرستانه” این واکنش بیشتر از حد گرم شده و تقسیم شده است.

برای خود زمان جنگ, رهبری, نقش او در نجات از جزایر بریتانیا و شکست نازی ها, Churchill باقی می ماند محبوب تحسین یکی از بزرگترین انگلیسی ها از همه زمان.

اما میراث او است که به عنوان پیچیده و متناقض آن را به عنوان وسیع. متولد در سال 1874 در اوج امپراتوری بریتانیا Churchill است به عنوان تبه کار توسط بسیاری از مستعمرات سابق و کلمات خود و اقدامات ارائه علوفه برای منتقدان خود را امروز به برچسب زدن به او یک نژادپرست است.

به عنوان در ایالات متحده یک آخر هفته از تظاهرات در انگلیس موجب از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده مجبور کشور به روی چیزی حساب کردن با خود و تاریخچه مشکل نژادپرستی.

200 تظاهرات در سراسر بریتانیا شامل 200 ، 000 نفر شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز داشتند و پراکنده کردند. پلیس گفت: 35 افسران مجروح در حملات مبارزه خیابانی.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد که معترضان با پرتاب بطری های شیشه ای آتش بازی و دوچرخه در افسران تحت فشار قرار دادند که تظاهرکنندگان توسط نوسانی باطوم.

[سمت تاریک از وینستون چرچیل میراث هیچ کس نباید فراموش]

در شب یکشنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت: ضد نژادپرستی تظاهرات شده اند “واژگون توسط thuggery.”

نخست وزیر سخنگوی رسمی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که جانسون به اتهام اشاره شد نه تنها به “حملات علیه افسران پلیس, بلکه اعمال صدمه جنایی” در برابر مجسمه.

جانسون سرسخت فن — و برخی می گویند imitator — از چرچیل. در حالی که خدمت به عنوان شهردار لندن Johnson نویسنده 2014 بیوگرافی “چرچیل عامل: چگونه یک مرد ساخته شده است تاریخ” یک کار که ناظر روزنامه به نام “ناقص اما جذاب را در خود قهرمان است.”

بسیاری از انگلیسی ها بودند ناراحت defacing از مجسمه چرچیل.

نقاشی های دیواری بود ناخوانا در طول همان ماه مارس است که در آن تنها از معترضان فقط یک بلوک دور کرده و به سوزاندن پرچم اتحادیه پرواز در تهی گور یاد یادبود به بریتانیا در جنگ مرده است.

حتی برخی از حامیان Black Lives Matter جنبش نگران است که چرچیل خرابکاری خواهد تنها بیگانه استرالیایی از علت عدالت اجتماعی است.

اما دیگران فکر گرافیتی شد spot-on.

در سرنگونی و marring از مجسمه های برخی را دیدم موجه خشم. دیگران خشم بودند چه آنها تلقی بی قانونی است.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: آسمان, اخبار, است که سرنگونی این Colston مجسمه بود که بعد از ریخته و به رودخانه بود “کاملا شرم آور.”

اما یکی از Colston وارثان توییتی که آن را “سرد است.”

ساجد جاوید سابق وزیر دارایی در جانسون دولت نوشت: “من در بریستول. من متنفر هستند چگونه ادوارد Colston سود از تجارت برده. اما این خوب است. اگر Bristolians می خواهد برای حذف یک بنای تاریخی باید آن را انجام دموکراتیک — نه صدمه جنایی.”

خواسته یکشنبه در اخبار آسمان که آیا بریتانیا توسط یک نژادپرست کشور, وزیر بهداشت, مت, Hancock, پاسخ ندارد اما گفت که بریتانیا همچنان به صورت چالش های نژاد پرستی.

Pro-Brexit مبارز رادیو شخصیت و تهمت متحد Nigel Farage توییتی “اگر بوریس جانسون نمی سرب و ایستادن برای کشور به عنوان نماد سطل آشغال و سپس مردم شروع به گرفتن آن را در دست خود.” او هشدار میدهد: “کامل در مسابقه شورش در حال حاضر ممکن است.”

نوشتن در Daily Mail, مقاله نویس, Dominic لاوسون گفت: “بیشتر گیج کننده تصویر برای بسیاری از ما” بود مخدوش مجسمه چرچیل.

“برای این بود که دقیق سالگرد 6 ژوئن از سال 1944 نورماندی فرود: یک روز که شاید بهترین نمونه ای مردم علیه نسل کشی فاشیسم — شش-سال-مبارزه طولانی با الهام و رهبری چرچیل. با توجه به تظاهرکنندگان در حال فعالان برابر نژادی مبتنی بر ظلم و ستم این است برای قرار دادن آن را مودبانه منحرف است.”

Stefan روسو

بهبهان/AP

کارگران پاک کردن نقاشی های دیواری کردن مجسمه از مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان لندن در تاریخ 8 ژوئن 2020 دنبال تظاهرات بیش از آخر هفته.

در مستقل نویس Sean o’grady مشاهده شده است که “در طرح بزرگ از چیزهایی که آن را به یک قطعه کوچک از خرابکاری اما تاسف یک عنوان کاملا بر خلاف defenestration از تاجر برده ادوارد Colston در بریستول زمان جنگ نخست وزیر است و بدیهی است که احترام قهرمان ملی است.”

اما o’grady در ادامه چرچیل “او یک نژادپرست بلکه ضد فاشیستی; او به شدت ضد کمونیست در عین حال حک شده اروپا و استعداد بسیاری از آن را به جوزف استالین. بسیاری از مورخان سعی کرده اند حس و بار خود را.”

اتهام نژادپرستی چیز جدیدی نیست وقتی که می آید به چرچیل با دانش صرف نیست.

در کتاب خود “چرچیل غیر منتظره قهرمان” مورخ پل ادیسون می نویسد: “در نژادی, سوالات چرچیل بود هنوز هم دیر ویکتوریا.” ادیسون اشاره کرد که زمانی که چرچیل خواسته شده بود در مورد سفر به چین, او پاسخ داد: “من از آنها بدم میاید مردم با شکاف چشم و موی جودی ابوتی. من نمی خواهم نگاه آنها و یا بوی آنها — اما من گمان می کند آسیب بزرگ به آنها نگاه کنید.”

با توجه به همسرم چرچیل یک بار گفت: فلسطین سلطنتی کمیسیون: “من اعتراف نیست مثلا که یک اشتباه بزرگ انجام شده است به سرخپوستان آمریکا و یا سیاه و سفید مردم استرالیا است. من نمی پذیرفت که اشتباه انجام شده است به این افراد توسط این واقعیت است که قوی تر مسابقه بالاتر-کلاس نژاد بیشتر دنیوی حکیم نژاد به آن را قرار داده است که راه به در آمده و جای خود را.”

ریچارد توی یک مورخ انگلیسی و نویسنده کتاب آینده “چرچیل اسطوره” گفت: واشنگتن پست که چرچیل به حال یک زندگی حرفه ای طولانی و نظرات خود را منتقل شده در طول زمان. اما ادیسون گفت: “این کاملا ساده می گویند او یک نژادپرست است.”

مورخ اشاره کرد که چرچیل نظرات به سرخپوستان که او به نام “یک وحشی به مردم با یک حیوان صفت دین” بودند به خصوص بكوبد.

چرچیل منفور استقلال هند حرکت و توصیف مهاتما گاندی به عنوان “نیمه برهنه” و “فتنه fakir.”

در کتاب خود در چرچیل جانسون نوشت: “او را از آنچه در حال حاضر به عنوان یک نژادپرست تفسیر تفاوت بین یک جامعه و دیگر; اما او متنفر بودم از بدرفتاری با هر کسی در هر مسابقه است.”

اندرو رابرتز نویسنده از “چرچیل راه رفتن با سرنوشت” در مصاحبه ای گفت که چرچیل سخنان نیاز به دیده می شود در زمینه.

“چارلز داروین زنده بود زمانی که چرچیل در مدرسه هنگامی که سلسله مراتب نژادی دیده می شد به عنوان یک واقعیت علمی است اما زشت و ناپسند و مضحک ما می دانیم که امروز به,” او گفت:.

او گفت که چرچیل “بزرگترین ضد فاشیستی در تاریخ است که بدون او درست نژادپرستانه آدولف هیتلر ممکن است به کشته شدن بسیاری از مردم تبعیض نسبت به او در هر حال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de