استرالیایی ها باقی می ماند و تمایلی به پوشیدن ماسک صورت با وجود داشتن بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا

جاستین Tallis خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ماسک صورت اجباری خواهد بود در مغازه ها و سوپر مارکت ها در بریتانیا شروع جولای 24, دولت اعلام کرد.

لندن — روز یکشنبه یک وزیر کابینه مسئول همه گیر پاسخ گفت: پوشیدن ماسک بود “رفتار خوب” اما کاملا اختیاری است. روز دوشنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت: پوشش صورت فقط یک بیت از “بیمه اضافی.” روز سه شنبه دولت بریتانیا اعلام کرد که ماسک خواهد بود و اجباری در تمام مغازه ها و shirkers می تواند جریمه $125.

که مرتب سازی بر اساس از هیچ-شاید-بله پیام رسانی شده است نمونه ای از جانسون دولت همه گیر پاسخ. جانسون و وزرای خود می گویند که آنها خود را دنبال علم مشاوران و هر مرحله در صورت لزوم. اما منتقدان می گویند waffling ممکن است به خصوص سودمند در مورد پوشش صورت بوده است که پشتیبانی شده توسط مطالعات متعدد در کنترل گسترش از رمان coronavirus.

اکثر استرالیایی ها نبوده و تمایل به پوشیدن ماسک از ابتکار عمل خود را. مقاومت است و شاید جای تعجب بالا برای یک کشور با بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

به عنوان یک گزارش تولید شده توسط امپریال کالج لندن و YouGov رای گیری قرار داده و آن را: “انگلیسی ها منحصر به فرد تمایلی به پوشیدن ماسک صورت با توجه به سطح ترس در اطراف covid-19 و تعداد موارد در کشور است.”

به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری از ماسک-کمتر مستی گردشگران انگلیسی cavorting در مایورکا اسپانیا به نظر می رسید به تقویت است که شهرت این هفته. “بخش هایی از اسپانیا در مستند سالمندان بسته دور در مراقبت از خانه همه ما پوشیدن ماسک در خیابان اما در Magaluf این ضد اجتماعی و غیر مسئولانه استرالیایی انجام آنچه آنها لطفا. آن را شرم آور” نوشت: یکی توییتر دیدگاه در یک پاسخ معمولی با اشاره به یک شهر در جزیره مایورکا.

جانسون در تصویر با پوشیدن ماسک در زمان جمعه, زمانی که او ملبس به آبی پوشش برای سفر به یک میخانه در آکس غرب لندن است.

بن Stansall

AP

نخست وزیر بوریس جانسون تخته آمبولانس در لندن در روز دوشنبه.

از هشتگهای #NoMasks و #WearADamnMask هر دو روند در توییتر در بریتانیا روز سه شنبه.

آخرین داده ها نشان می دهد که 38 درصد از استرالیایی ها گزارش پوشیدن ماسک در خارج از خانه های خود را با توجه به covid-19 رفتار ردیاب اجرا شده توسط امپریال کالج و YouGov.

که در مقایسه با 73 درصد در ایالات متحده, که در آن مقاومت به پوشش صورت گرفته در حزبی ابعاد. رئیس جمهور Trump عینک, ماسک, برای اولین بار فقط شنبه گذشته در سفر خود به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی. Melania Trump, the first lady, تقویت, تمرین را در یک صدای جیر جیر شنبه.

زمانی که محققان جستوجو کرد عمیق تر آنها دریافتند که تنها 28 درصد از استرالیایی که عینک ماسک گفت: آنها احساس بهتر محافظت در مقایسه با 38 درصد از آمریکایی ها.

سارا P. Jones یکی از سازندگان این ردیاب گفت: عوامل است که می تواند تاثیر ماسک پوشیدن شامل پیام های بهداشتی, نقش مدل ها و برداشت ها در مورد شدت بیماری و شخصی حساسيت.

“این یک محاسبه پیچیده است که مردم را,” او گفت:.

شکایت در مورد پوشش صورت در انگلیس در حال مرتب کردن بر اساس شنیده ها در دیگر نقاط جهان جدید به ماسک: آنها را از صحبت کردن دشوار است و بخار تا عینک.

همچنین مخالفان به خصوص آواز درون جانسون حزب محافظه کار به دیکته از دولت است.

نوشتن قبل از سهشنبه اعلام, تیم استنلی, یک مورخ و ستون نویس روزنامه دیلی تلگراف گفت: ماسک صورت شد “وحشتناک و غیر انسانی.” او گفت که او امیدوار جانسون “آزادیخواه غرایز” خواهد بود.

تیتر دیگر در این تلگراف که از نزدیک تراز وسط قرار دارد با حزب محافظه کار و که در آن جانسون بود یک مقاله نویس بخوانید: “اجباری ماسک صورت اثبات انگلیسی بولداگ تبدیل شده است scaredy-cat اروپا است.”

روز دوشنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: مجلس که پوشش صورت مهم بودند — نه تنها برای سلامت بلکه برای اقتصاد است.

“ما می خواهیم به مردم اعتماد به نفس بیشتری به فروشگاه با خیال راحت و به منظور افزایش حفاظت از, برای کسانی که کار در مغازه,” او گفت:.

هنکاک اشاره کرد که خرده فروشی کارگران بودند تا 75 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس از جمعیت عمومی است.

پس از اعلام حزب محافظه backbencher دزموند Swayne فوران در اتاق “هیچ چیز را به من کمتر احتمال دارد به خرید بروید از فکر داشتن به ماسک کردن!”

به تاریخ 24 جولای خریداران در بریتانیا که نمی پوشیدن ماسک می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

هنکاک گفت: معافیت خواهد بود ساخته شده برای کودکان با سن کمتر از 11 و کسانی که با “برخی معلولیت.”

اندی باران

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

مشتریان در بریتانیا که نمی پوشیدن ماسک ممکن است جریمه نقدی محکوم شد. اما اجرای بحث برانگیز است.

چرا 10 روز از هم اکنون و نه فردا ؟ دولت نمی گویند.

“ما نمی توانیم منتظر یک روز دیگر” شهردار لندن صادق خان بی بی سی گفت. “تاخیر بیشتر خطرات زندگی می کند.”

چگونه برای به اجرا درآوردن قوانین جدید بحث برانگیز باقی می ماند. پلیس گفت: مغازه داران نیاز به گرفتن برخی از مسئولیت و پیشنهاد آنها قرار داده تا نشانه درهای خود را درخواست خریداران به ماسک تا قبل از ورود.

“اگر یک مغازه دار تماس با پلیس زیرا کسی نمی کردم یک ماسک بر روی آنها ندارم قدرت به بازداشت آنها را به طوری که فرد می تواند فقط با راه رفتن به دور” کن مارش رئیس پلیس متروپولیتن فدراسیون به بی بی سی گفت. “ما خواهید بود به رانندگی در اطراف و در اطراف لندن به دنبال کسانی است که با پوشیدن ماسک. این کاملا مضحک است.”

در اواسط ماه ژوئن دولت با پوشیدن پوشش صورت در حمل و نقل عمومی الزامی است. اکثر نه همه موظف — 18,000 مردم باید هشدارهای داده شده است. اما تنها هشت نفر را در واقع جریمه شده است.

بن changing room رفتاری دانشمند در مدرسه اقتصاد لندن که در حال مطالعه انگلیسی, پیام سلامت در طول همه گیر گفت که او خوشحال بود برای دیدن با پوشیدن ماسک در مغازه ها را تبدیل به اجباری است.

“از آنجا که ماسک ها ناراحت کننده و غیر طبیعی و در برابر ما بسیار اجتماعی طبیعت — قوانین نیاز به روشن و اجباری” او گفت:. و یا دیگری چند نفر را اتخاذ تمرین, او گفت:.

برخی پیشنهاد کرده اند که جلب شناخته شده سخنگویان می تواند به علت کمک کند.

رابرت غرب یک استاد روانشناسی سلامت و عضو هیئت دولت علوم رفتاری گروه مشورتی گفت: تایمز لندن که مقامات باید به نوبه خود به چهره های محبوب را تشویق به پوشیدن ماسک.

“دیوید مستند و ملکه که که آنها می خواهند” او گفت:. “من شگفت زده چگونه کمی استفاده شده از مدل نقش.”

دو متر است ؟ یک متر به علاوه? اجتماعی فاصله قوانین سریع بحث شدید در انگلستان

به عنوان بریتانیا ظهور از coronavirus مستند بوریس جانسون دهکدهای از دست داد اعتماد عمومی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de