شکسته در همه طرف: مسابقه, جرم, حبس و جدید چشم انداز برای عدالت کیفری (2012)

امروز وجود دارد بیشتر آمریکایی ها در زندان و یا زندان در مشروط و یا عفو مشروط از برده بودند در سال 1850 از یک دهه قبل از جنگ داخلی آغاز شد. جمعیت زندان منفجر شده توسط 500% پس از پایان حقوق مدنی و قدرت جنبش است. امریکا قفل کردن بیشتر از آن نژادی و اقلیت های قومی بیش از هر کشور دیگر (از جمله آفریقای جنوبی در ارتفاع آپارتاید). چگونه می تواند این اتفاق می افتد ؟

اگر شما می خواهید به درک این مشکل غم انگیز و کشف راه های غلبه بر آن, شما نیاز به دیدن شکسته در همه طرف.

ساخته شده در بودجه بند کفش این “روی زمین” مستند مراکز در اطراف میشل الکساندر نظریه در کتاب پیشگامانه “جدید Jim Crow.”

در طول ظهور جنگ با مواد مخدر و “سخت در جرم” سیاست بودند که در واکنش به حقوق مدنی و قدرت حرکات 1960s و 70s, جرم, حبس پدید آمده است به عنوان جدید امریکا در سیستم طبقه. اختیار در سیستم اجازه می دهد تا برای هدف قرار دادن مردم از رنگ در نامتناسب نرخ بالا و وثیقه عواقب ناشی از سوابق کیفری اجازه می دهد به صورت قانونی تبعیض در تقریبا در هر جنبه ای از شهروندی است. ب

ROKEN در همه طرف کالبدشکافی “دشوار” لفاظی و جرم و جنایت سیاست نشان می دهد که چگونه در حال ظهور جنبش اشغال ارائه می دهد امید برای تغییر و بررسی امکان اصلاحات و راه حل برای پایان دادن به جرم زندانی کردن و این نژادی سیستم طبقه. Jim Crow خرد شده بود توسط چند نژادی جنبش سرب توسط آمریکایی های آفریقایی تبار خود را که در زمان در دادگاه سیاستمداران و روابط اجتماعی در جامعه است. اما تقریبا در هر شکل از تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار بود که با شکست جنبش حقوق مدنی است امروز زنده و کاملا قانونی هنگامی که به “جنایتکاران.” مشکل این است که از طریق خودآگاه و ناخودآگاه انتخاب با تصویب سیاستمداران و دیوان سیاه آمریکایی ها قرار داده شده اند به طور قابل توجهی در نرخ های بالاتر برای توقف & frisks, دستگیری, دادستان و شدیدتر جملات. پس کجا این ترک عدالت کیفری?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de