برانکس مرد به اتهام bilking بخش 8 آرای در استمفورد

استمفورد — A Bronx, New York که پلیس به طور غیر قانونی در زمان و پول از چهار شهر مهاجران وعده داده شده و یا قرار داده و آنها را در لیست برای مسکن مقرون به صرفه و یا حرکت آنها را به بالای بخش 8 مسکن, لیست بازداشت شده بود روز شنبه پس از او خود را به پلیس.

دانیل Camejo, 51, شهرستان هرکیمر محل بود با اتهام درجه دوم larceny و توطئه برای ارتکاب درجه دوم larceny و منتشر شد و پس از ارسال a $50,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه. پلیس می گویند که از دست دادن به شاکیان است $14,000.

Camejo وکیل یوسف Colarusso گفت: مشتری خود را تسلیم خود را در برخی از اتهامات عنوان شده علیه او.

“ما به دنبال حل و فصل این موضوع که در آن همه طرف ها خواهد بود ساخته شده کل” Colarusso گفت.

بازداشت می آید نزدیک به پنج ماه پس از پلیس دستگیر و در یک استمفورد که پلیس ادعا کمک Camejo پیدا کردن قربانیان در ستمفرد و سرقت پول خود را.

جوانا مدینه-Deayala, 58 بود با اتهام درجه دوم larceny توطئه برای ارتکاب درجه دوم larceny و دستکاری با یک شاهد عینی در Oct. 29. او منتشر شد پس از ارسال a $75,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه. او ساخته شده است نه گناه درخواست به اتهامات و پرونده او هنوز در حال بررسی در استمفورد دادگاه است.

این جرائم مالی محقق در مورد هدر Bozentko گفت: او معتقد است Camejo است متفکر تاسف باهم.

“او قطعا رهبر و (Medina-Deayala) بیشتر از co-conspirator,” Botzentko گفت. “این وحشتناک است به استفاده از کسانی که به دنبال کمک — به خصوص در خود جامعه است.”

با توجه به Camejo پنج-صفحه دستگیری استشهاد در ماه اوت سال 2019 هفت نفر پلیس گفت که آنها تا به حال فریب خوردن است توسط Camejo که آنها گفت: آنها پرداخت بین 2500 $و $3,000 به هر دو آنها را به انتخاب مسکن کوپن برنامه و یا آنها را نزدیک به بالای بخش 8 مسکن, لیست است که می تواند سال به انجام.

پلیس بلافاصله رفت به همسایه جدید, غیر انتفاعی, توسعه مسکن در پیشرفت رانندگی که در آن Camejo ادعا کرد به کار. به آنها گفته شد او تا به حال مشغول به کار وجود دارد به عنوان یک مدیر اموال برای کمتر از یک سال اما دو هفته قبل از آن از کار اخراج شد برای مسائل مربوط به عملکرد استشهاد گفت.

همسایه جدید مدیر عامل ویلیام هیلی گفت: در حالی که Camejo خواهد دسترسی به بخش 8 برنامه های کاربردی, او تا به حال هیچ راهی برای ایجاد هر گونه تغییر در لیست انتظار خود است که برای بیش از یک سال استشهاد گفت.

برای اثبات نقطه نظر خود را پلیس مجبور Healy اجرا اسامی کسانی که شکایت علیه Camejo و متوجه شد که هیچ یک از آنها در بخش 8 مسکن نه و آیا آنها هر گونه برنامه های کاربردی به اجاره-یارانه مسکن در انتظار استشهاد گفت. مدینه-Deayala نام این هم به نوبه خود به عنوان یک بخش 8 resident دوستی خانه در خیابان پری که در آن او زندگی کرده بود برای سال های بسیاری است.

Bozentko گفت که او چندین بار تلاش برای برنامه ریزی یک مصاحبه با Camejo. او را نشان نمی دهد تا برای هر یک از آنها, اما Bozentko گفته شد Colarusso بود به نمایندگی Camejo.

گروهبان. استیون brad johnson گفت: پلیس شنیده می شود بخش 8 کلاهبرداری هایی از این برای سال اما تا این زمان نتوانسته اند به هر کسی که به شکایت. هنگامی که مدینه-Deayala شد, بازداشت, brad johnson گفت که او امیدوار است آن را خار دیگر قربانیان به جلو آمده.

Bozentko گفت: یک نفر دیگر را به جلو می آیند که ممکن است اضافه شده به این مورد در برابر Camejo و مدینه-Deayala.

Camejo بعدی برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه مارس 6 برای تفهیم اتهام و ممکن است درخواست به اتهامات عنوان شده علیه او در آن زمان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>