برانکس زن به اتهام کارت-ترک خوردگی در استمفورد

استمفورد — A Bronx زن تبدیل خودش به پلیس در روز سه شنبه بعد از ظهر پس از اتهام استفاده از یک زن محلی حساب بانکی به سپرده یک چک جعلی و غیر قانونی برداشت بیش از 4000 دلار از حساب, پلیس گفت:.

ترزا رودریگز, 26, از هیت خیابان متهم شد با نه فقره به طور غیر قانونی برداشت پول با استفاده از کارت بانکی و تنها با یک فقره سوم-در رشته larceny و درجه دوم در جعل.

رودریگز برگزار شد یک شبه جای $75,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه. به عنوان یک مثال از اینکه چگونه تمایلی به اجرای قانون مقامات به قفل کردن مردم در طول COVID-19 همه گیر در صبح روز چهارشنبه تفهیم اتهام قاضی بروس Hudock منتشر شد او در یک نوشته وعده به نظر می رسد در دادگاه به عنوان دستیار وکیل دولت نحو نامشخصی پیشنهاد شده است.

به گفته او هفت-صفحه دستگیری استشهاد پلیس دریافت شکایت از یک شهرستان اول بانک افسر امنیتی در ماه اکتبر که یک چک جعلی برای $4,800 شده بود سپرده در بانک اطلس خیابان های خودپرداز قرار داده و به حساب یک زن محلی.

زن که متعلق به حساب پلیس گفت که درست قبل از واریز شده بود, او تماس گرفت به او Instagram حساب توسط یک غریبه که به او پیشنهاد یک کار تمیز کردن. زنی که messaged او را شناسایی خودش را به عنوان “هند” و گفت: او باید به نوبه خود بیش از خودپرداز و کارت اعتباری خود شماره شناسایی شخصی و دیگر اطلاعات شخصی و همچنین ورود اطلاعات به منظور قرار دادن بر روی حقوق و دستمزد در این گزارش گفت:.

دو ملاقات در استمفورد مرکز شهر و محلی تبدیل بیش از این اطلاعات به عنوان هند درخواست استشهاد گفت. زن پس از آن دیدم یک چک سپرده به حساب او و به نام هند گفت که او بررسی کرده بود به واریز به حساب حقوق و دستمزد اهداف و که آن را متعلق به هند و پول خواهد بود خارج از حساب است.

روز بعد هند او را برداشت با یک مرد ناشناس و آنها رفت و به اولین شهرستان بانک در نورواک که در آن زن محلی گفته شد به برداشت مبلغ 3000 دلار به صورت نقدی از حساب او. پس از خروج پول, زن رفت و برگشت به ماشین و تحویل پول به هند است. هنگامی که او رفت و برای باز کردن یکی از درهای عقب بر گردیم به ماشین هند و قفل درب و سوار کردن ترک زن ایستاده وجود دارد در این گزارش گفت:.

پلیس گفت: نه بیشتر غیر قانونی برداشت در مجموع $1,143 ساخته شد از حساب.

بر اساس این گزارش نوشته شده توسط جرائم مالی محقق مایکل Stempien محلی زن قربانی یک کارت-ترک خوردگی طرح که شامل مردم بی خبر بودن استخدام, معمولا در رسانه های اجتماعی به نوبه خود بیش از خود بدهي کارت و شماره شناسایی شخصی به مظنون که پس از سپرده جعلی چک به حساب خود و به سرعت برداشت وجوه قبل به بانک ها تحقق چک جعلی هستند.

پلیس قادر به استفاده از یک عکس از زنی که واریز پول به اقیانوس اطلس خیابان های خودپرداز و ارسال آن به اداره پلیس شهر نیویورک تشخیص صورت واحد است. آنها همسان آن را به یک mugshot گرفته شده از رودریگز که متهم شده بود در نیویورک برای در اختیار داشتن یک لود اسلحه گرم در محوطه مدرسه و قاچاق خطرناک قاچاق به زندان. پلیس همچنین ترسیم یک شماره تلفن در هند استفاده می شود و کشف آن متعلق به رودریگز این گزارش گفت:.

رودریگز است که با توجه به حکم دادگاه قانون اساسی در مارس 4.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>