استمفورد — استمفورد-بر اساس ساختمان یک جامعه خواهد شد ارائه رایگان COVID-19 تست از 2 تا 4 بعد از ظهر جمعه در پارکینگ در 75 سنت Selleck

باران محل 77 سنت Selleck

افرادی که اصلا بیمه سلامت خواهد شد تست شده به صورت رایگان. کسانی که با بیمه تست خواهد شد با هیچ copay یا معافیت. کسانی که می خواهند آزمون را باید یک کارت بیمه و شناسه برای تست سایت.

به preregister بازدید www.docsmedicalgroups.com/registration.

ماسک مورد نیاز و در دسترس خواهد بود در سایت. برای سوال و یا کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و یا متن اسناد مراقبت های فوری در 475-889-7362 و یا تماس با شهرستان ستمفرد تدریس خصوصی در 833-508-8378.

این گروه غیر انتفاعی ساختمان یک جامعه تبدیل شده و سازگار با برنامه های خود را به coronavirus عصر. این گروه در حمایت از جامعه محلی پایه بنیادهای خصوصی, شرکت پایه های محلی ایران راه, سازمان, Stamford مدارس دولتی استمفورد بیمارستان شهر استمفورد محلی و سازمان های غیر انتفاعی و صدها نفر از داوطلبان فعال و حامیان.

“همانطور که ما در هفته های گذشته ما شاهد نتیجه تلاش های ما به لطف یک جامعه مایل و قادر به پشتیبانی از B1C پاسخ به COVID-19 همه گیر با بهره گیری محلی مهاجران گفت:” کاتالینا Horak مدیر اجرایی ساختمان یک جامعه است. “ما بسیار سپاسگزار برای هر کس که بوده است بخشی از این جریان تلاش جمعی است.”

برای اطلاعات بیشتر بر روی ساخت یک انجمن غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای پیشبرد موفق ادغام مهاجران و خانواده های آنان بازدید building1community.org/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de