ساختمان جدید امریکا

من: واقعیت های آمریکا

امریکا تاسیس شد در یک رویا. این یک رویا است که همه مردم از تمام جنگ زده و بیماری زده گوشه زمین می آیند به این عصر جدید وعده داده شده از زمین و ساختن آینده مشترک جانبی توسط سمت. این نیمی تاریخچه و نیم اساطیر اما هر چه بود آن الهام بخش برای همه چیز است که بعدها تکامل به امریکا ما امروز می دانیم.

امریکا رویای بوده و در جنگ دائمی با امریکا ، در 1700s کنگره ما موفق به لغو برده داری و اجازه آن را به ادامه نام وحدت ملی. در 1800s ما اجازه انحصارات عظیم فرو بسیاری از ما ثروت ملی و در جنگ های داخلی ما در مواجهه با یک چالش است که تهدید به تقسیم متحده به جدا کردن کشورهای مستقل. ما جان سالم به در برد که در قرن بدترین ریاست جمهوری در تاریخ ملی. 1900s شانس بهتر با دو جنگ جهانی یک طاعون چند نسل کشی و سپس قدرتمند در سراسر کشور مزیت اقتصادی به اوج خود رسید و در عین حال دوباره در چند قدرتمند انحصارات بلع بیشتر از ثروت ما.

امروز که رویای دوباره در تضاد با واقعیت است. ما واقعیت به نظر می رسد مثل این:

در میان یک بحران بیکاری بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون دیده اند قبل از ما و نه موثر رفاه خالص ایمنی و نه هیچ حزب سیاسی در کنگره آمریکا علاقه مند به ایجاد یک. آمریکایی ها از چپ به ادامه پرداخت اجاره و آب و برق در حالی که دریافت درآمد. تعداد بسیار کمی از آمریکایی ها هستند واجد شرایط برای بیکاری (حتی فقیرترین و آسیب پذیرترین معمولا فاقد شرایط لازم) و کسانی که هنوز نمی دریافت کمک برای هفته ها یا ماه.

یک زمان امداد رسانی را بررسی کنید به احتمال زیاد خواهد رسید خیلی دیر شده برای نجات میلیون ها نفر از آمریکایی ها که نیاز فوری به کمک دو هفته پیش. در حال حاضر قبل از این بحران 20 درصد از آمریکایی ها “صفر یا منفی ثروت” نیمی از آمریکایی ها بدهکار بیشتر در بدهی از آنها برگزار شد در دارایی و باور نکردنی 78 درصد از آمریکایی ها نمی تواند زنده ماندن از دست دادن یک چک با داشتن کمتر از پانصد دلار و در مجموع پس انداز.

در مواجهه با شبح کوچک کسب و کار بسته تا مغازه و اعلام ورشکستگی در سراسر کشور به کنگره واگذار کرده اداره کسب و کار کوچک به رول کردن یک وام اضطراری برنامه. این برنامه هنوز به اثر و هنگامی که آن را در نهایت انجام می دهد وام را چند ماه دیگر به فرایند فراتر از تاریخ درخواست. اکثر کسب و کار خواهد بود کاهش یافته است. کسانی که مورد تایید بعید است که برای دریافت هر گونه کمک مالی برای حداقل سه ماه. کمک خواهد رسید دیر و انجام بیش از حد کوچک برای صرفه جویی در تقریبا هر کسب و کار محلی در آمریکا است.

در عصر جهانی همه گیر بهداشت و درمان, علت ورشکستگی برای آمریکایی ها گاهی اوقات حسابداری برای به عنوان بسیاری از 62 درصد از تمام ورشکستگی در سراسر کشور در هر سال داده شده. آمریکایی ها در حال حاضر در حال مرگ از COVID-19 زیرا آنها هیچ بیمه یا امتناع از درمان در بیمارستان به دلیل coronavirus هزینه. 44,000,000 آمریکایی ها هیچ بیمه درمانی و اضافی 38,000,000 هستند خطرناکی underinsured. ایالات متحده terrifyingly کوتاه بر روی همه چیز از ماسک و آزمون و پیشرفته در بیمارستان ماشین آلات. در هزینه بیش از یک میلیون آمریکایی زندگی رئیس جمهور و پیروان خود را خواستار هستند که ایالات متحده دوباره باز اقتصاد خود را چند هفته زودتر از توصیه می شود, پرداخت پول بدون توجه به سلامت بیشتر آمریکایی است.

در یک کشور با شش خانه های خالی برای هر فرد بی خانمان را به طور معمول طول می کشد تا سه ماه به یک پناهگاه که در طی آن زمان بسیاری از افراد بی خانمان بمیرد یا دیوانه. این مسکن اضطراری سیستم آن را به عنوان وجود دارد بدون میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن خانه های خود تمایلی به جای حتی 600,000 آمریکایی که بی خانمان ها در دمای شب.

در حال حاضر تنها پس از دو هفته بدون دستمزد میلیون ها نفر از آمریکایی ها آنقدر بی بضاعت که اقتصاد جهانی دوباره در خطر سقوط در ماه آوریل به عنوان اجاره به علت می آید. ما به احتمال زیاد برای دیدن این سناریو تکرار و در عین حال دوباره به مه تبدیل به ممکن است. به این سیستم شکست و فروپاشی بهداشت و درمان و مسکن و اشتغال سیستم نیز خواهد شکست.

در زمان بحران بی سابقه آمریکایی ها در صورت فقدان کامل اجرایی فدرال رهبری چنین است که دولت فرمانداران باقی مانده رقابت نه تنها در برابر یکدیگر بلکه در برابر کشورهای خارجی برای خرید زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی و نبرد آنها از دست دادن بیش از حد اغلب. در حالی که فرماندار کومو است التماس برای رئیس جمهور به برخی از ابتکار در پاسخ به بحران رئیس جمهور به طور مداوم انتخاب به کمک و می گوید: فرمانداران “باید بهتر” به او اگر آنها می خواهند هر گونه کمک به صرفه جویی در زندگی در آینده است.

رئیس جمهور ایالات متحده حتی از این فرصت برای از بین بردن آنچه که او می تواند از قانون اساسی ایالات متحده. در طول تنها چند روز حکومت عالی قانون اساسی تبخیر شده است. رئیس جمهور تهدید به لغو تلویزیون مجوز از ایستگاه های خبری که هوا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن, آگهی, خواسته وزارت دادگستری را به حالت تعلیق habeus جسم و دستور ایالات متحده شروع به سانسور اطلاعات در مورد نرخ بیکاری و اقتصاد ساخت این اطلاعات غیر قابل دسترس برای روزنامه نگاران و آمریکا. او اجازه می دهد محافظه کار متحده را تعطیل درمانگاه سقط جنین بدون مجوز با استفاده از این ویروس به عنوان بهانه ای. او همچنین انتظار می رود به ایجاد یک مورد برای لغو و یا به تعویق انداختن انتخابات ماه نوامبر با استناد به بهداشت عمومی اورژانس خود را به عنوان منطق.

آن است که فراتر از زمان برای قرار دادن اساطیر پشت سر ما. امریکا واقعیت بود در حال حاضر کاهش دولت قبل از این بحران است. در حال حاضر آن است که به سرعت تبدیل شدن به یک کشور شکست خورده.

این دقیقا همان زمانی که امریکا رویای مسائل بیشتر از همه.

دوم: رویای آمریکایی

ضرورت آمریکایی ها در همه جا در سراسر کشور آغاز شده که با هم به صورت “کمک های متقابل گروه” جایی که آنها به اشتراک گذاری مواد غذایی, سرپناه, لباس, مستقیم, نقدی, لوازم پزشکی, خدمات رایگان ، بدون هیچ گونه موثر دولت برای ارائه این ضرورت برهنه برای آنها شروع به ساخت جدید و رسمی دولت را برای خود.

در همه جا در سراسر امریکا این گروه در حال ایجاد برنامه های جدید, های جدید, و موسس جوامع جدید برای به اشتراک گذاشتن منابع حتی در قرنطینه—همه چیز از مواد غذایی و اساسی پناهگاه تا حقوقی رایگان نمایندگی. در دو هفته کوتاه من, شهر تنهایی, ما متصل دوازده هزار تن از شهروندان و کشاورزان که در دست تولید خود را صاحبان فروشگاه که اهدای لباس وکلا استدلال می کنند که موارد pro bonoصاحب خانه که یک یا دو یدکی اتاق و کسب و کار حرفه ای که نوشتن 100 درصد از خدمات خود را فقط به مطمئن شوید که همسایگان خود را نمی ورشکسته.

هیچ یک از ما مسئول هر چیزی را به هر کسی. ما کل اقتصاد وجود دارد و بدون پول است. ما درک می کنیم که کشور و اقتصاد آن شکست خورده اند. در پرتو این شکست ما گرد هم آمده اند به وجود داشته باشد برای هر یک از دیگر در زمان بحران و ناخواسته ایجاد شده جدید و رسمی دولت است.

امریکا رویای هنوز هم وجود دارد. آن است که در همه جا در اطراف ما. آن است که در کشورهای همسایه ما و خودمان. ما نمی دانیم که آن است که هنوز هم در اینجا تا زمانی که ما مواجه با یک بحران. ما شده اند به چالش و ما باید به آن را دوباره. این چیزی است که اتفاق می افتد به عنوان هر دولت نتواند و اگر ما می خواهیم به رشد جدید موفق دولت ما را به تمرکز بر روی رشد و اوایل حکومت این گروه است. هر کجا که امریکا به واقعیت تبدیل به یک کشور شکست خورده و آمریکا و رویا می بیند یک فرصت برای شکوفا.

سوم: ساختمان جدید امریکا

تغییر می آید از هرج و مرج و حاضر است که هیچ اگر نه هرج و مرج مجسم. یک شبه سقوط اقتصاد ما نیز ساخته یک شبه سقوط ما طیف سیاسی—و در این زمینه هم ما باید فشار رو به جلو با رویای آمریکایی است.

پیشرفت سریع بحران و حوادث باعث شده است که طیف سیاسی به ناپدید می شوند به طور کامل و به طور ناگهانی ما وظیفه تنظیم مرزها و ساخت محتوای کاملا جدید سیاسی واقعیت است. میت رامنی و اسکندریه Ocasio-کورتز تیمی را به استدلال می کنند برای جهانی درآمد اولیه برنامه. تشکر. Tlaib معرفی MMT-الهام UBI برنامه ای است که تضمین می کند یک دستمزد زندگی برای همه آمریکایی ها است. دموکرات ها تصویب عظیم بیکاری انبساط بسته در حالی که جمهوری خواهان راه اندازی یک ته شرکت های بزرگ هزینه های صندوق با هیچ قانونی یا نظارت قضایی.

چند هفته پیش هر یک از این موارد خواهد بود شده اند غیر قابل تصور به بحث و در حال حاضر برخی از آنها در حال حاضر وجود دارد. اندرو یانگ در یک هفته زمان رفت و از آتشین چپ anarcho-کمونیستی به یک میانه رو توهم است—بدون تغییر یک از مشاهدات خود را.

در این هرج و مرج ما واقعا فرصت منحصر به فرد برای پیشبرد رویای برابر واقعیت است. وجود دارد و دیگر هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانیم یا نمی توانیم بحث در دنیای سیاست است. ما با چپ یک وظیفه مهم است: برای تعریف حدود و محتوای جدید طیف سیاسی جدید امریکا است.

در مترقی سمت میانه رو لیبرال ها بر این باورند در عظیم گسترش بیکاری که شامل گروه های زیادی از قبلا فاقد صلاحیت کارگران آمریکایی—فرفره کارگران مترجمان آزاد, خود ارضایی, کارآفرینان, پاره وقت, کارگران, کارگران فصلی و دیگران. ترقی خواهان در ضمن حفظ که بیکاری و مسکن کمک برنامه های سیاسی و شکسته تعمیر و تنها رفع اساسی جهانی درآمد—استدلال که میانه رو جمهوری خواهان به طور ناگهانی خود را موافقت با.

در این دور از سمت راست ما در حال دیدن این وحشتناک استدلال گردش در میان جناح راست سیاستمداران و روزنامه نگاران و صاحب نظران و مسئولان است که ما باید قربانی کردن میلیون ها نفر از آمریکایی زندگی می کند به منظور دوباره باز اقتصاد چند هفته زودتر از توصیه می شود. این یک استدلال به مثابه نسل کشی است که به راحتی می تواند در نتیجه بیش از یک میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است. هنوز مه حتی به پایان رسید و این استدلال در حال حاضر شروع به گردش در عمده ملی روزنامه ها و اخبار تلویزیون را نشان می دهد.

ما در حال حاضر در یک خطرناک unmapped بخشی از یک نوپای سیاسی جهان است. ما شروع فرایند تعریف آنچه که ما محدودیت های جدید هستند و آنچه ما می خواهیم آینده این کشور به مانند نگاه کنید. این هیجان انگیز است که ما قادر به تعریف این محدودیت های جدید اما خطرناک است مسئولیت. اگر ما موفق به بلافاصله و با زور و اجبار بی اعتبار ساختن چنین خشونت ایده به عنوان “نسل کشی” برای بازار سهام” و سپس این ایده ها را وحشتناک نفوذ در چگونه ما سیاسی جدید جهان بینی به قاب.

حق دور ما باید همکاری در یک مجموعه ای از عوام اهداف به عنوان ما شروع به ساختمان جدید امریکا است. این اهداف را قاب چگونگی رویکرد ما به این پروژه و چه در مسائل مورد بحث ما ، ما نیاز به شناسایی که در آن ما می تواند حرکت کند در این گفت و گو به جلو و ما نیاز به انجام آن سریع بر حرکت این هرج و مرج—آمریکایی ها در آینده خواهد شد بستگی دارد در چه پیشرفت ما را امروز.

ما باید همه در این بحث از جمله بسیاری از میلیون ها نفر از مردم که قبلا محروم از حقوق اقتصادی و سیاسی dialogue: فصلی کارکنان, خود ارضایی, کارآفرینان و صاحبان کسب و کار کوچک پاره وقت کارگران فرفره-اقتصاد مترجمان آزاد و غیر انتفاعی و NPO/NGO کارآفرینان و افراد بیکار بیشتر Millennials ،

در آمریکا میلیونها نفر از مردم از سمت چپ بود در این سرما در خیابان ها و در زمینه های شهری و روستایی به طور یکسان—در این سن ما دانش و تکنولوژی و تمدن به ساخت یک فراگیر, جدید امریکا که در آن هیچ کس سمت چپ. اولین وظیفه ما قبل از ما حتی شروع مذاکرات است را به منظور جلب با هم این متنوع املاک-کلی از تمام گوشه و کنار این کشور است.

ما شروع به این کار امروز اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد منجر به طولانی و دشوار ماه از اختلاف و بحث است. در ضمن ما نیاز به مراقبت از هر یک از دیگر و برای جوامع ما است. ما برای اولین بار عملیاتی تعهدات باید رشد پوسته پوسته شدن و مرکزی نظارت از کمک های متقابل گروه های داوطلب, شبکه های رسمی و سازمان های خیریه که در حال حاضر نجات جان بسیاری از آمریکایی ها در حوادث پس از ملی دولت شکست.

آمریکایی ها در همه جا ادامه خواهد داد به نیاز همسایگان خود است. کارآمد رسمی, زندگی, صرفه جویی در شبکه ما ساخت در جوامع ما امروز ممکن است تبدیل به پایه و اساس یک دولت بزرگتر ما ساختن فردا.

این کار نیاز به هر شهروند به گام به جلو و فرض یک سطح از مسئولیت مدنی و مالکیت جامعه است که اکثر آمریکایی ها هرگز به شانه قبل از. اگر این گروه ها وجود ندارد که در آن شما هستند و سپس شروع کنید. بیشتر مردم در حال شمارش را بر شما از شما متوجه.

امریکا رویای اتحاد همیشه شده است مبارزه برای زندگی خود را. این یک مدینه فاضله ما کار را به سمت و ماهیت آن قابل دسترسی است. اما این هرگز مهم تر بوده است به رویای برابر واقعیت از آن است که در این لحظه زمانی که ما به اشتراک گذاری این یک فرصت برای ساخت جدید امریکا است.

/

Matthew R. اسقف است نویسنده, روزنامه نگار و دو-تور فدرال بحران پاسخ برای ایالات متحده و متخصص در پست-فاجعه محلی بهبود اقتصادی. او زندگی می کند در کلمبوس, اوهایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>