گلوله از عکاسی در خیابان سوراخ دیوار اتاق خواب در استمفورد

استمفورد — گلوله — که پلیس بر این باورند آمد از یک تفنگ شلیک در کانکتیکات خیابان پنج شنبه — داشت جاسازی شده در دیوار اتاق خواب نزدیکی محل اقامت, پلیس گفت:.

یک ساکن شهرستان یافت می شود آنچه او تصور می شود یک گلوله سوراخ در دیوار بیرونی خانه اش صبح روز جمعه. استمفورد پلیس سروان. ریچارد Conklin گفت: محققان دریافتند مثل حلزون حرکت کردن در یک فضای داخلی دیوار — آن را تا به حال از طریق یک بالش در راه خود را از طریق اتاق.

افسران از شناسایی واحد استخراج گلوله برگزار شد و آن را برای شواهد. پلیس بر این باورند که از یک تفنگ آنها کشف شده در نزدیکی صحنه یک تیراندازی روز قبل از.

Conklin گفت: عکس های گزارش شده در مدت کوتاهی پس از 4 بعد از ظهر پنج شنبه در کانکتیکات خیابان در نزدیکی گوشه ای از Rockfield درایو. دو مرد دیده می شد سرعت از صحنه است. هیچ کس گزارش شده مجروح به عنوان یک نتیجه از gunplay.

افسران آب گرفتگی منطقه اما هیچ دستگیری ساخته شد. Conklin گفت: دو پلیس سگ برام و Pyro داشت و دور انداخته سرعت باد و ماسک اسکی پیچیده در اطراف یک .38 کالیبر برج ثور هفت تیر. دلیل که در آن اسلحه پیدا شد پلیس بر این باورند که بود مورد استفاده در عکسبرداری است.

اگر چه دو عکس های گزارش شده توسط یک شاهد, پلیس تنها شواهد فیزیکی از یک. Conklin گفت که شات دوم شنیده می توانست اکو و یا برخی دیگر از صدای بلند و یا یک تفنگ دوم ممکن است درگیر شده اند.

پلیس زد شماره سریال و کشف کرد که هفت تیر شده بود به سرقت رفته در یک مجتمع مسکونی سرقت در نوگتوکک در سال 2014

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>