کافئین تماس: لندن تلفن, جعبه, خدمت قهوه پس از مستند

Loreinis Mejia هرناندز از کلمبیا در خدمت قهوه به یک مشتری در یک تبدیل, تلفن, جعبه او اجرا می شود به دور قهوه خانه با شوهر خود به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) مستند استرالیا در Chiswick, غرب لندن, بریتانیا, ژوئن 2, 2020. رویترز/Kevin کومبس

لندن (العالم) – دو تا از لندن, معروف, قرمز, تلفن, جعبه باید دوباره متولد شده است به عنوان یک قهوه غرفه و صاحبان گویند فقدان فضای داخل که شد اشکال زمانی که آنها باز یک هفته قبل از مستند در حال حاضر می تواند یک دارایی در یک جامعه و تعهدی سرمایه است.

زن و شوهر Loreinis هرناندز و شان Rafferty گفت: Amar کافه است که در عمل از دو مجاور متروکه باجه های تلفن در غرب لندن معامله شد و فقط یک هفته قبل از شهر تعطیل در پایان ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما هیجان زده بودند, شما می دانید, فقط شروع این کسب و کار و سپس مستند آمد” هرناندز گفت. “ما بسته به مدت شش هفته.”

کاستن از محدودیت های این هفته آنها را وادار به بازگشایی کافه که دارای تخصص در قهوه از هرناندز بومی کلمبیا.

“ما سرمایه گذاری همه چیز در این جعبه قبل از مستند” Rafferty گفت.

“این همیشه رفتن بود takeaways و شاید بهتر است در حال حاضر برای ما چرا که مردم ترجیح می دهند به خارج نشسته در پارک.”

در حالی که سهام خوب برای چند هفته حداقل Rafferty و هرناندز در حال امیدوار است که مستند محدودیت در این کشور آمریکای جنوبی جلوگیری نمی کند آینده تحویل.

گزارش بن Makori نوشتن توسط پل Sandle; ویرایش توسط استفان ادیسون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>