فایل عکس: کانادا وزیر حمل و نقل مارک Garneau صحبت می کند به رسانه ها در پارلمان هیل در اتاوا, انتاریو, کانادا در مارس 9 سال 2020 است. رویترز/بلر شیروانی/فایل عکس

اتاوا (ایسنا) – کانادا نیاز ترین فرودگاه کارگران و خدمه پرواز به پوشیدن غیر پزشکی ماسک از ژوئن 4, اما خلبانان می شوند در حالی که آنها در عرشه پرواز, حمل و نقل, وزیر مارک Garneau روز چهارشنبه گفت:.

هواپیمایی مسافران شده است نیاز به پوشیدن پوشش صورت از آوریل.

Garneau پرسید که چرا ماسک برای حمل و نقل کارکنان تحمیل شده بود بیش از یک ماه پس از مسافران اذعان کرد اقدامات جدید انجام شده می تواند “کمی دیر” اما گفت: سازماندهی قوانین جدید و مشاوره با همه تحت تاثیر صنعت در زمان.

“اقدامات ما در حال قرار دادن در محل امروز بیشتر خواهد شد کاهش خطر انتقال COVID-19 برای حمل و نقل کارگران و مسافران گفت: با اشاره به بیماری های ناشی از رمان coronavirus.

دریایی و راه آهن به کارگران ارائه خواهد شد ماسک در حالی که مسافران راه آهن خواسته خواهد شد که یکی در مورد آنها قادر به جسمی فاصله Garneau گفت.

در کانادا شده اند وجود دارد هیچ وسیع نیاز به پوشیدن ماسک در اما در مارس 20 آن را برای افرادی توصیه می شود که نمی تواند حفظ فاصله فیزیکی.

کانادا coronavirus افزایش مرگ و میر کمتر از 1% به 7,414 روز چهارشنبه از یک روز پیش آمار رسمی نشان داد.

این طرح گذاشته شده توسط بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) و شورای فرودگاه بین المللی ماه گذشته به اطمینان دولت آن را بی خطر است برای عموم به پرواز گنجانده شده است تماس, ردیابی, متوسط غربالگری اجتماعی, فاصله, فوق العاده تمیز و با پوشیدن ماسک.

گزارش توسط استیو شرر و Kelsey Johnson; ویرایش توسط فرانکلین پل و برنادت Baum

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de