کانادا اجماع سیاسی بیش از coronavirus کمک برنامه شروع به نزاع

اتاوا (ایسنا) – کانادا اجماع سیاسی بیش از کمک به کسانی که آمار شیوع کروناویروس شروع به نزاع در پنج شنبه زمانی که مخالفت قانونگذاران مسدود شده و یک حرکت دولت به تصویب یک پیشنهاد گسترش منافع.

فایل عکس: کانادا رهبر از دولت در مجلس عوام پابلو رودریگز در حال سخنرانی در جلسه ای در مجلس عوام در پارلمان هیل در اتاوا, انتاریو, کانادا در مارس 20, 2020. رویترز/بلر شیروانی

این حرکت می تواند طلسم مشکل برای نخست وزیر جاستین ترودو لیبرال ها که نیاز به حمایت از احزاب دیگر به حکومت. قانونگذاران تا کنون ایالات تصویب برنامه های کمک به ارزش بیش از C 160 میلیارد دلار ($119 میلیارد دلار) در هزینه های مستقیم و یا حدود 7 درصد از تولید ناخالص داخلی.

اما اپوزیسیون رسمی حزب محافظه کار با استناد به نگرانی های بیش از یک فشار توسط ترودو به بریده بریده یکبار مجلس دیدار به طور رسمی رد لیبرال درخواست تجدید نظر را به سرعت اتخاذ پیش نویس قانون افزایش برنامه های.

ترودو گفت: به نظر می رسد که مخالفت قانونگذاران که تا به حال شده است برای درخواست زمان بیشتری را در پارلمان را در حال حاضر نمی خواهم به بحث اقدامات است.

“که کمی سر خاراندن,” او گفت, مجلس عوام, اصرار مخالفان به همکاری می نماید.

این قانون را گسترش منافع برای معلولان و کارگران فصلی در حالی که مجازات کسانی که فریب این سیستم.

در تلاش برای پایان دادن به بن بست دولت ارائه شده که به تقسیم این لایحه اجازه می دهد تا عبور سریع از کمک برای غیر فعال است. محافظه کاران را رد کرد و این اصرار قانونگذاران باید جمع آوری بیشتر در مجلس به جای شرکت در جلسات مجازی به عنوان لیبرال ها پیشنهاد می کنیم.

“مجلس باید نشسته است. اما جاستین ترودو کشید آن را تعطیل کند” محافظه کار رهبر اندرو Scheer در توییتر نوشت پس از مخالفت با پیشنهاد به تقسیم این لایحه.

“این ترودو لیبرال ها نیاز به … اجازه دهید اعضای مجلس انجام کار ما در خانه است.”

اپوزیسیون جدید دموکرات ها نیز ابراز ناخشنودی با این لایحه گفت که برای سرکوب تقلب خواهد صدمه دیده و آسیب پذیر.

تعداد کل کانادا مرگ و میر مرتبط با coronavirus رز به 7,897 روز سه شنبه از 7,835 در دوشنبه دادهها نشان داد.

گزارش دیوید Ljunggren; ویرایش توسط جاناتان Oatis

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر