کانادا, دادگاه می گوید مرز مقابله با آمریکا نقض پناهجویان حقوق

برندان Mcdermid ایسنا

یک برگ افرا کانادا دیده می شود در صلح پل که متصل کانادا و ایالات متحده بیش از رودخانه نیاگارا در بوفالو.

تورنتو — کانادا دادگاه در روز چهارشنبه انداخت از یک معامله است که اجازه داده است این کشور برای ارسال پناهجویان به ایالات متحده گفت: آن را نقض حقوق خود توسط افشای آنها را به احتمال زیاد بازداشت از طرف ایالات متحده.

تحت امن سوم کشور توافق که رفت به اثر در سال 2004 هر دو ایالات متحده و کانادا ممکن است به نوبه خود از متقاضیان پناهندگی در مرز رسمی گذرگاه چرا که هر دو کشور رسمیت شناختن هر یک از دیگر به عنوان مکان های امن پناه.

عدالت ان ماری مک دونالد نوشت: در تصمیم گیری است که “آن است که نقش دادگاه به قضاوت در آمریکا پناهندگی سیستم.” اما او گفت: متقاضیان ارائه شده بود “شواهد قابل توجهی وجود دارد از خطرات و چالش ها” در مواجهه با متقاضیان پناهندگی که در حال بازگشت به ایالات متحده است.

“من به این نتیجه رسیده اند که اقدامات مقامات کانادایی در اجرای [امن سوم کشور توافق] در نتیجه فاقد شرایط لازم STCA متقاضیان زندانی توسط مقامات ایالات متحده,” او گفت:. “من به این نتیجه رسیده اند که زندان و عواقب همراه ناسازگار با روح و هدف از این STCA.”

مک دونالد گفت: توافقنامه نقض منشور حقوق و آزادی های کانادا قانون اساسی است. او به حالت تعلیق این حکم به مدت شش ماه به مجلس زمان برای پاسخ.

توافق شده است زیر آتش از پناهندگان طرفداران پس از انتخابات از رئیس جمهور تهمت که به دنبال محدود کردن پناهندگی اسکان مجدد پناهندگان و مهاجرت غیر قانونی در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال امن کشور ثالث موافقت نامه با چند کشورهای آمریکای مرکزی.

مورد آورده شد توسط کانادا شورای پناهندگان کانادا شورای کلیساهای عفو بین المللی و چندین فرد از متقاضیان پناهندگی. آنها استدلال کرد که ایالات متحده باید در نظر گرفته شود “امن” کشور برای پناهندگان زیرا کسانی که تبدیل شده اند به قرار بازداشت و سلول انفرادی.

دولت کانادا استدلال فرایند شامل پادمان از جمله توانایی برای متقاضیان پناهندگی به دنبال بررسی قضایی از تصمیم گیری ساخته شده توسط مرز کانادا عوامل است. دولت همچنین معتقد است که کانادا منشور حقوق و آزادی اعمال نمی شود به قانون ایالات متحده و یا اقدامات مقامات ایالات متحده.

در یک پیچ و تاب و کانادا و ایالات متحده می پرسد برای کمک به سرکوب در آن مرز جنوبی

پناهجویان در خطر زندگی خود را برای کمک به کانادا مبارزه covid-19. ترودو می تواند ارتقاء وضعیت خود را.

خلافت هم پاشیده است اما داعش هنوز هم ثابت شده و یهودیان در کانادا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de