اتاوا (العالم) – رئیس پلیس سوار سلطنتی کانادا روز دوشنبه گفت که او به دنبال تجهیز افسران با بدن فرسوده دوربین برای افزایش اعتماد و پاسخگویی و شفافیت به گفته یک سخنگوی.

فایل عکس: کانادا نخست وزیر جاستین ترودو پاک دست sanitiser در دست خود به او داده شده توسط یک قاره در حالی که شرکت در یک تجمع در مقابل مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در پارلمان هیل در اتاوا, انتاریو, کانادا 5 ژوئن 2020. رویترز/بلر شیروانی

در اوایل روز دوشنبه نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: او می خواست پلیس را می پوشند دوربین های بدن برای کمک به غلبه بر آنچه او گفته بود بی اعتمادی عمومی در نیروهای نظم و قانون.

تظاهرات در مونترال و دیگر شهرهای کانادا به خیابانها در روز یکشنبه در آخرین بین المللی تظاهرات علیه خشونت پلیس برانگیخته شده توسط مرگ در مینه سوتا به عنوان یک پلیس را به زانو در گردن او.

RCMP کمیسر برندا Lucki موافقت کرده است به “درگیر شدن در کار و بحث و… در اجرای گسترده تر از بدن فرسوده دوربین” با پولیس ملی فدراسیون اتحادیه اروپا بیانیه ای از سخنگوی دن Brien گفت.

“کمیساریای موافق آن است که بسیار مهم برای کانادایی ها به احساس محافظت شده توسط پلیس و متعهد است که هر چه مراحل مورد نیاز به منظور افزایش اعتماد بین RCMP و جوامع ما در خدمت است.”

“استفاده از بدن فرسوده دوربین توسط افسران RCMP مورد بحث قرار گرفت به عنوان وسیله ای برای حصول اطمینان از دقیق جمع آوری شواهد و پاسخگویی… (و) افزایش شفافیت” در بیانیه ای گفت:.

در اوایل روز دوشنبه ترودو گفت: به او گفته بود به Lucki.

“یکی از چیزهایی که مورد بحث ما بود تصویب دوربین بدن. من متعهد به افزایش این استان در این هفته به طوری که ما می تواند به جلو حرکت می کند به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” ترودو گفت: روزانه یک جلسه. “دوربین های بدن (هستند) یک گام مهم به سمت شفافیت است.”

RCMP که فدرال نیروی پلیس نیز خدمات هشت نفر از 10 استان. انتاریو و کبک دو پرجمعیت ترین استان خود را دارند ،

“بسیاری از مردم در این کشور به سادگی احساس نمی محافظت شده توسط پلیس. در واقع آنها می ترسند از آنها” ترودو گفت.

گزارش دیوید Ljunggren; ویرایش توسط دن Grebler استیو شرر و لسلی آدلر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de