Carl Reiner: ما کمدی ستاره می میرد در 98

Carl Reiner که کمک به ایجاد دیک ون دایک نشان می دهد و عمل در فیلم هایی مانند اقیانوس یازده سالگی در سن 98.

پرکاری نویسنده و کمدین کارگردان و بازیگر نیز کارگردانی چندین فیلم از جمله استیو مارتین وسایل نقلیه حرکت تند و سریع (1979) و همه از من (1984).

او در سال 2001 در اقیانوس یازده و دو دنباله به عنوان conman Saul بلوم و تا به حال دو عمل با مل بروکس.

او از علل طبیعی روز دوشنبه در خانه اش در بورلی هیلز دستیار او جودی Nagy تایید کرد.

Reiner نیز عمل کرده و در فیلم هایی مانند The Russians Are Coming, The Russians Are Coming (1966).

او یکی از دوستان نزدیک و همکار sketchwriter بروکس و جفت پیدا کردن یک مخاطب جدید با 2000 سال, پیر مرد روال که باعث کتاب ها و انیمیشن های تلویزیون ویژه.

Reiner عامل به تازگی ارسال شده یک عکس از جفت حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش همراه با Reiner دختر.

در 90s تقریبا هر روز در بورلی هیلز Reiner ملاقات با بروکس پس از آنها هر دو از دست همسران خود را و آنها را به نشستن در Reiner را مبل, تماشای فیلم جوک گفتن و یادآوری یک عمر کمدی.

Reiner شروع به اقدام ارتش آمریکا در طول جنگ جهانی دوم. در 1950s, نویسندگان همکار خود را نشان می دهد را نشان می دهد شامل بروکس و نیل سایمون ایجاد ترکیبی از حماقت و طنز.

او برنده چندین Emmys نوشتن و تولید دیک ون دایک نشان می دهد که در آن او با بازی احساسی تنوع نشان می دهد میزبان آلن بردی, رئیس ون دایک شخصیت راب پتری.

تلافی از آلن بردی نقش سه دهه بعد به صورت مهمان به نوبه خود در 1990s طنزهای دیوانه در مورد شما به دست آورده Reiner دیگر امی.

او کارگردانی اعتبارات شامل 1977 فیلم کمدی Oh God!, بازیگران جورج برنز و بیشتر Steve Martin فیلم از جمله Dead Men don’t Wear Plaid و مرد با دو مغز است.

Reiner همچنین ستاره دار در برادوی و نوشت: بسیاری از کتاب ها از جمله چند برای کودکان.

او هنوز هم انجام voice نقش خود را در 90s بود و نقش کلیدی در یک فیلم مستند در مورد افرادی که خود را مشغول به خود, دهم, دهه, عنوان اگر شما در Obit خوردن صبحانه.

Reiner یک بار در کتاب خود نوشت من حدیثی زندگی: “دعوت مردم به خنده در شما در حالی که شما در حال خندیدن به خودتان خوب است چیزی برای انجام. شما ممکن است احمق اما شما احمق مسئول است.”

مراسم تجلیل شده اند پرداخت می شود ستاره ها از جمله ویلیام شاتنر و Rosanna Arquette.

او سه فرزند هنرمند آنی هنرمند لوکاس و بازیگر و کارگردان Rob Reiner – پشت امثال این ستون فقرات, شیر, شاهزاده خانم, عروس, زن با چند مرد خوب و When Harry Met Sally.

Reiner را از 64 سال Estelle درگذشت در سال 2008.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de