موارد coronavirus در استمفورد فراتر از 1000

استمفورد — تعداد مثبت COVID-19 موارد در استمفورد بیش از 1,000 دو آنچه در آن بود یک هفته پیش و به مراتب پیشی جوامع دیگر در دولت است.

اما شهر و مقامات بهداشتی می گویند رسم نتیجه گیری از شماره روی حیله و تزویر است از آنجا که تعداد زیادی می تواند نشان دهنده تهاجمی تر تست و نه فقط بیشتر گسترش این بیماری بسیار مسری.

استمفورد در حال حاضر دارای چهار تست سایت — وستهیلل دبیرستان استمفورد بیمارستان کامینگز پارک و 2001 غرب خیابان اصلی — و بیشتر می تواند اضافه شود گفت: آرتور Augustyn سخنگوی دفتر شهردار.

استمفورد تا به حال 24 تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس که از بعد از ظهر پنجشنبه تطبیق نورواک برای بالاترین تعداد مرگ و میر. اما به عنوان شهردار دیوید مارتین با اشاره به استمفورد مرگ نرخ سرانه هنوز کمتر از جوامع کوچکتر مانند نورواک و جدید کنعان, به عنوان مثال.

“شهردار مارتین همچنان به فشار برای تست بیشتر گفت:” تد Jankowski, مدیر امنیت عمومی برای استمفورد. “بیشتر تست های انجام شده بیشتر مثبت دیده خواهد شد.”

از بعد از ظهر پنجشنبه تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در استمفورد شد 1,113. یک هفته قبل از آن است که رقم 508.

با این حال این ارقام در حال تفسیر وجود ندارد که درمان بیماران با COVID-19 به افزایش است در استمفورد بیمارستان که در آن اعضای ارتش گارد ملی و نیروی دریایی در حال کار برای ایجاد بیشتر بیمار ظرفیت.

مدیر در بیمارستان گفت: در اوایل این هفته که یک یا دو coronavirus بيماران در حال مرگ هر روز در این بیمارستان است.

و این وضعیت به احتمال زیاد به تنها بدتر با توجه به مارتین که در این هفته گفت که اوج coronavirus موارد در استمفورد دو یا سه هفته در راه است.

در یک ویدیو ارسال شده در Instagram و Facebook در اوایل این هفته, مارتین گفت: این ویروس است که بر همه.

“این یک بیماری جدی است و شما باید آن را جدی بگیرید,” او گفت:.

او گفت: تعداد موارد COVID-19 نمایی در حال رشد است.

“اگر اوج است از دو تا سه هفته دور, که بدان معنی است که بیماری در حال انتقال در حال حاضر و آنچه که به خوبی درک نشده است توسط برخی از مردم است که شما می تواند حامل این بیماری و انتقال آن به افراد دیگر حتی اگر شما هیچ نشانه,” او گفت:.

مارتین افزود که پلیس ، آتش نشانی و آمبولانس و کارگران در حال آزمایش دو بار در ماه به صورت بالقوه قرار گرفتن در معرض COVID-19.

“است که نه تنها برای حفاظت از آنها باید آنها را در معرض بیماری,” او گفت:. “همچنین برای محافظت از مردم است.”

او به پایان رسید در این ویدئو با کلمات تشویق به استمفورد ساکنان.

“شهر استمفورد در حال آماده شدن بیمارستان آماده است, من می دانم که ما می توانیم از طریق این همه ما همچنان با هم کار می کنند,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im