Cédric Chouviat: پلیس فرانسه به اتهام بیش از مرگ راننده تحویل

سه پلیس فرانسوی به اتهام قتل نفس پس از مرگ یک راننده تحویل در پاریس پس از یک توقف ترافیک در ماه ژانویه است.

Cédric Chouviat یک 42-پدر-از-پنج گفت: “من خفه کننده” هفت بار به عنوان افسران برگزار می شود او هنوز هم با پوشیدن او روروک مخصوص بچه ها کلاه برای حدود 20 ثانیه فیلم نشان داد.

بدن خود را پس از آن رفت و لنگی و او در بیمارستان درگذشت و دو روز بعد.

یک پزشکی قانونی بعد از حکومت او مرده بود از خفگی و شکسته حنجره.

یک چهارم افسر در حال بررسی است اما نه متهم شده است.

آقای Chouviat خانواده می گویند که طرح اتهامات شدید نیست به اندازه کافی “برای خشونت و پرخاشگری از افسران پلیس” دیده می شود در فیلم از این حادثه.

“داوطلبانه ضربات منجر به مرگ سدریک Chouviat,” خانواده در بیانیه ای گفت. این مسئول داوطلبانه خشونت می تواند منجر به شدیدتر جمله تحت قانون فرانسه, خبرگزاری فرانسه خبر داد.

خانواده اش نیز می خواهید سبد استفاده می شود آقای Chouviat و روش دیگر نیز استفاده می شود بر او که در آن فرد مجبور است بر روی زمین رو به پایین در حالی که فشار قرار داده است در بالاتنه خود را به ممنوع شود.

در ماه ژوئن وزیر کشور سابق کریستف Castaner گفت chokeholds ممنوع خواهد بود. آنها معکوس این تصمیم تنها چند روز بعد پس از یک واکنش شدید از پلیس اتحادیه های کارگری برگزار شد که تظاهرات در سراسر کشور است.

Chokeholds – بحث و بالقوه مرگبار فرم از خویشتن – غیر قانونی در بسیاری از کشورها است.

آقای Chouviat بود از الجزایر مبدا. در فرانسه جوان سیاه و سفید و عرب می گویند که آنها در حال نامتناسب قربانیان خشونت پلیس.

فرانسه شاهد تظاهرات علیه خشونت پلیس باعث گزارش پاکسازی افسران پلیس بیش از مرگ آدما ترائوره یک جوان پشت مردی که در بازداشت پلیس در سال 2016.

یکی از افسران که بازداشت آقای Traore اذعان کرده است که آنها با استفاده از ترکیب خود را وزن بدن به پین او را به زمین.

مرگ او تشبیه به پلیس به قتل جورج فلوید در آمریکا که موجب بزرگ ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de