Chainsmokers فرفره دهید پرسش های اجتماعی فاصله

یک کنسرت خیریه featuring The Chainsmokers در حال بررسي است و پس از فیلم به نظر می رسد برای نشان دادن طرفداران نادیده گرفتن اجتماعی فاصله مقررات.

کنسرت به نام Safe & Sound صورت گرفت در شنبه شب در Hamptons و صورتحساب به عنوان یک “درایو در موسیقی تجربه”.

اما تصویری گرفته شده از مرحله نشان داد جمعیت از مردم در خارج از اتومبیل های خود را ایستاده در نزدیکی.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که او “وحشت زده” با این فیلم.

اعلام رسیدگی به کنسرت کومو نوشت: “ما هیچ مدارا به صورت غیر قانونی و بی پروا خطر افتادن بهداشت عمومی”.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Dr Howard A. Zucker گفت: او “حسان” با گزارش است که کنسرت “درگیر هزاران نفر از مردم در مجاورت نزدیک از وسایل نقلیه خود را [در] VIP منطقه ای که در آن وجود دارد هیچ بهانه ای از یک وسیله نقلیه و به طور کلی نه پیوستن به اجتماعی فاصله ارشاد”.

‘شایع نقض’

در نامه ای خطاب به سرپرست شهر ساوتهمپتون که در آن کنسرت برگزار شد دکتر Zucker خواستار یک گزارش به این رویداد با 24 ساعت مهلت داد.

“من در از دست دادن به عنوان به چگونه شهر ساوتهمپتون می تواند با صدور مجوز برای چنین رویداد چگونه به اعتقاد آنها قانونی بود و نه آشکار خطرات بهداشت عمومی” دکتر Zucker نوشت: در این نامه است.

او همچنین پرسید: “چرا آن مجاز به ادامه هنگامی که آن را نقض آشکار شد شایع?”

شهر سرپرست جی Schneiderman که او نیز ذکر شده به عنوان یک بازیگر در کنسرت, اذعان کرد که “جنبه های رویداد نقض مجوز”.

“آنها با باز کردن یک VIP منطقه که بخشی از کنسرت” تایید شده توسط شهر گفت: روزنامه های محلی Newsday. “ما هرگز تایید یک گردهمایی منطقه است.”

این رویداد برگزار می دانم تجربیات و نامرئی سر و صدا در بیانیه ای گفت که آنها تا به حال به دنبال “همه مناسب و زمان پروتکل” با شرکت کنندگان اختصاص داده شده به مناطق تعیین شده فاصله دو متر از هم جدا.

مهمانان درجه حرارت مورد بررسی قرار گرفت و “ماموران امنیتی به طور منظم گشت از منطقه را تشویق به پوشیدن ماسک و ترویج اجتماعی-فاصله دستورالعمل” آنها اضافه شده است.

صحبت به Buzzfeed news, سازمان دهندگان اضافه شده است که تقسیم از هم جدا احزاب در رقابت VIP منطقه که “مهمان شد و همچنین دستور داد که آنها را مجاز به ترک لکه های طراحی شده خود را به هر دلیلی به غیر از استفاده از دستشویی”.

کنسرت را برانگیخت که به صحبت کرد Buzzfeed همچنین گفت که آنها “احساس بسیار امن” و طرفداران همکار بودند “مسئول بودن” در طول نشان می دهد.

حدود 2000 نفر حضور داشتند گیگ با قیمت بلیط اعم از $850 (£661) به $25,000 (£19,450). درآمد حاصل رفت و به موسسه خیریه, با توجه به وب سایت این رویداد.

دیگر هنرمندان در این رویداد شامل اجرایی گلدمن ساکس, David M. سلیمان خود را تحت نام مرحله DJ D-سل.

تحقیقات مربوط به Safe & Sound کنسرت می آید به عنوان دولت انگلستان دارای “خلبان نشان می دهد” برای تست چگونه زندگی می کنند, موسیقی, می تواند از سر گرفت پس از Covid-19 مستند.

هفته گذشته بورلی نایت بازی به کاهش ظرفیت مخاطبان در لندن پالادیوم تئاتر; در حالی که مستقل نوازنده فرانک ترنر خواهد بازی بازی های مشابه نشان می دهد در کلفم بزرگ در روز سه شنبه.

اما طرح اصلی تور رانندگی در مباحث شامل اعمال مانند خیابان قیصر ستاد Dizzee Rascal و Sigala به تازگی به نام خاموش با برگزارکنندگان گفت: “آخرین تحولات بیش محلی مستندات” به معنای آنها نمی تواند ادامه “با هر نفس”.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de