تغییر راه ما فکر می کنم در مورد Ecocities


برای درک مفهوم یک ecocity لازم است به درک چگونه آن را متفاوت از سنتی شهر. یک ecocity است که ساخته شده است با یک درک روشن از اصول بوم شناسی و محیط زیست است که پس از آن گنجانیده شده و به طراحی آن و توابع. اما مهمتر از آن تفکر زیست محیطی است که می تواند تغییر راه کسانی که در آنها زندگی می کنند فکر می کنم در مورد حفاظت از محیط زیست شفا و سهم خود را.

Ecocities شامل تمام جنبه های شهرستان از آن ساختار شهری و طراحی آن سیستم های حمل و نقل و همچنین انرژی خود را, آب, هدر, پول, اطلاعات, ایده, تاریخ و اجتماعی و اقتصادی بالقوه است. اما آن افرادی که در شهرستان زندگی می کنند که بحرانی برای موفقیت آن و در واقع بزرگترین منبع. اگر شما مردم را دوست دارم و برای مراقبت از خود و محل آن را پرورش custodianship تعامل و تمام انواع از راه های ابتکاری برای ایجاد یک شهر و حتی بیشتر.

عمومی, مزرعه یک کار شرکت معماری شهری است, کشاورزی, پروژه های نمایش داده شده در نیویورک است. تصویر: XmasCarol/فلیکر

حرکت ecocity فراتر از یک مفهوم

مفهوم ecocity نسبتا جدید در طراحی شهری از نظر. ریشه های آن را می توان در طول برنامه ریزی و شهر سازی – و مفهوم خود را تا به حال بسیاری از ماماها در طول راه.

در سال 1898 در بریتانیا آقا Ebenezer Howard تاسیس باغ شهر حرکت است که برنامه ریزی شده خود شامل جوامع احاطه شده توسط greenbelts. در سال 1938 فیلسوف آمریکایی Lewis Mumford رفت و بیشتر تاکید بر آنچه که او را دیدم به عنوان آلی رابطه بین مردم و فضاهای زندگی.

تصویری: پل Burston و سارا فیشر دانشگاه ملبورن

لیست همکاران به این مفهوم می رود; Ian McHarg جین جیکوبز, راشل کارسون و باشگاه رم را محدود به رشد داشته اند نقش مهمی در. این ایده شروع به formalised در سال 1987 زمانی که ریچارد ثبت نام چاپ کتاب EcoCity برکلی آغاز و مجله شهری بوم. چند سال بعد دیوید Engwicht گذراند نسبت به EcoCityو در اوایل 1990s EcoCity اجلاس آغاز شد.

همه این طراحان فیلسوفان و دانشمندان و محققان را تحت تاثیر ecocity فعلی جهت. و در عین حال با وجود تمام این کار هنوز وجود دارد و نه یک توافق تعریف; فقط یک هدف برای ایجاد محیط زیست دوستانه برای تحولات جوامع است.

یک بام سبز در انتاریو کمک می کند تا مدیریت آب را اجرا کردن. تصویر: ویکیپدیا

اما اصطلاح “ecocity’ به خودی خود می تواند یک اسم بی مسمی است به عنوان آن را نمی توان به یک خاص شکل شهر. دلیل این است که هر محل منحصر به فرد است – جغرافیای آن خود هیدرولوژی تاریخچه آن, آن اکوسیستم و آب و هوا – ساخت آن را دشوار است به یک نوع یا مدل ecocity. طراحی نیاز به پاسخ به این محل می شود و به عنوان منحصر به فرد است که به عنوان محل. پس چه درایوهای طراحی و توسعه و مقاوم سازی کنونی در شهرستانها است که این روایت در اطراف چه ecocity است.

این EcoCity اجلاس جهانی دارای تعریف زیر:

محیط زیست-شهر زیست محیطی شهر: شهر ساخته شده از اصول زندگی در محیط به معنی با سطح بالایی اصول:
محیط زیست: شهرستانها باید عمیق و یکپارچه ارتباط با طبیعت است.
اقتصاد: شهرستانها باید بر اساس اقتصاد سازمان یافته در اطراف نیازهای اجتماعی است.
سیاست: شهرستانها باید افزایش تاکید بر درگیر و مذاکره مدنی دخالت.
فرهنگ: شهرها باید به طور فعال توسعه فرآیندهای جاری برای برخورد با این ناراحت کننده تقاطع ها از هویت و تفاوت, از جمله زمان تنش بین فرهنگ و طبیعت است.

بر اساس EcoCity اجلاس سران اصول برای بهتر شهرستانها بالا در حال گسترش و تأیید آنچه که یک ecocity باید تجسم.

نیویورک خیابان افتتاح شد تا مردم به پیاده روی و دوچرخه سواری در طول تابستان در خیابان. تصویر: New York City Department of Transportation

این طرز فکر برای ایجاد یک ecocity

اگر ما توصیف زمان فکر کردم که ما به یک ناپایدار در نهایت نابودی مارپیچ اجتماعی و زیست محیطی تخریب به عنوان زمین مسطح تفکر; سپس دور زمین تفکر ‘a-ha’ لحظه ای که ما می بینیم چگونه گذشته روش کار نمی کند و به دنبال یک چارچوب جدید که بر پایه تصمیم گیری های ما.

این ecocity تحقیقات و اصول اشاره در این نشان داد با تماس خود را به کار از درک درستی از محیط زیست از محل به اطلاع رسانی شهرستان طراحی شده است.

اما در شرایط فعلی چشم انداز ecocity اهداف ما نیاز به توان بسیار بالاتر: ما می توانیم بهتر از به حداقل رساندن ما رد پای ما می توانیم ایجاد یک مثبت است. ما می توانید انجام دهید بهتر از صفر کربن و تبدیل به مثبت است. ما می توانید انجام دهید بهتر از حفاظت از تنوع زیستی ما می تواند به ایجاد تنوع بیشتر. ما می توانید انجام دهید بهتر از زندگی در یک محدود سیاره’ اگر درست انرژی است نه محدود, ایده هستند و نه محدود و بسیاری از چیزهایی که ما باید کمک به جهان از طریق شهرهای ما اضافه کردن ظرفیت و نه محدود.

برای انجام این کار ما نیاز به تغییر زبان ما از حل مشکل به پتانسیل طریق ایجاد جشن و ساختمان در آنچه در حال حاضر کار می کند.

گوجه فرنگی در حال رشد در Lufa مزارع برای اولین بار در جهان تجاری پشت بام گلخانه در مونترال. تصویر: Lufa مزارع/ویکیمدیا

حفظ یک طرز فکر جدید

ما تحقیقات اخیر در احیا و توسعه آن برنامه با اشاره به نیاز به تغییر طرز فکر ما. این تغییر حمایت بسیاری از متفکران پیشرو. این یک دیدگاه است که محیط زیست و زندگی و یا کل از سیستم های مبتنی بر یک جهان است که در مورد سود ایجاد.

این زمین گرد طرز فکر قرن 21 است.

این طرز تفکر, تمرکز بر همکاری و نه رقابت ادغام نه تفکیک یا تبعیض در مورد کمک به نشاط زنده ماندن و پتانسیل مردم و سیستم های طبیعی و نه مصرف آن. این رادیکال و در عین حال از آن است که پتانسیل برای یک نوآوری انفجار; فقط به عنوان تحقق زمين بود و نه صاف بود و نه مرکز جهان موجب تغییر در تفکر است.

هدف از این طرز فکر جدید است که به تغییر طراحی از حل مشکلات به ایجاد پتانسیل خلاق سنتز است که به ارمغان می آورد با هم تمام قطعات و ایجاد یک بیشتر کل.

این طراحی بر اساس کلید سوال: چگونه می توان بهترین ارزش اضافه ایجاد سود و کمک به همه مردم و سیستم های بر روی زمین ؟

یک فتوولتائیک نمای یک ساختمان در Rue des Pyrénées, Paris. تصویر: پاسکال Poggi

شهرستانها برگزاری بزرگترین پتانسیل برای ایجاد سود آنها به عنوان غلظت مردم, منابع, پول, نوآوری و تنوع است. بنابراین ecocity برای رسیدن به اهداف خود و بیشتر نیاز به شروع به توسعه ابزار و روش در این طرز فکر جدید برای اطمینان از نسل های آینده هستند بهتر است.

این ecocity در عمل

احیا و توسعه است کل سیستم های رویکرد است که شرکای مردم و محل کار هر دو را به مردم و طبیعت قوی تر و پر جنب و جوش تر و بیشتر انعطاف پذیر“. آن را به ارمغان می آورد با هم در سه مرحله است که با توجه به ارزش در توسعه یک ecocity با یک زیست جهان.

اول این است که درک این جریان که کار را از طریق یک سیستم است که آن را به زندگی است. سپس ما نیاز به طراحی راه حل های متعدد ایجاد منافع متقابل بین این جریان با تمرکز بر ایجاد روابط و در نهایت آیا همه از این در زمینه محیط اطراف برای اطمینان از ارتباط آن با انعطاف پذیری و قابلیت انطباق.

اما این نه فقط در مورد بهبود تولید بیشتر کارآمد فرآیندهای سازگار با محیط زیست مواد بین بردن زباله های ایجاد فضای سبز یا کشاورزی شهری است; همچنین در مورد تعامل معنی دار از همه درگیر در درک مسائل و طراحی به صورت بالقوه خود را محل.

این Acros ساختمان در شهر فوکوئوکا, ژاپن, که 15 پا تراس و فضای سبز. تصویر: شهر فوکوئوکا

این دو کلید کمک های احیا و توسعه: برای اولین بار است که در مورد ایجاد ظرفیت در جهت افزایش شور و نشاط و زنده ماندن و آن را به عنوان بسیار در مورد تمرکز بر روی قلب و ذهن و روح و روان به عنوان آن را در مورد ویژگی های فیزیکی و مسائل است. این به معنی ایجاد یک مقاومت روایت از یک شهر است.

بنابراین آن را در جامعه تعامل و مشارکت است که جدایی ناپذیر به توسعه ecocity.

اولا برای ساخت یک چشم انداز مشترک است که ادغام ارزش های مشترک در حالی که احترام به دیدگاه های مختلف. ما نیاز به ساخت “قابلیت و زمینه تعهد” را قادر می سازد که هر کس که به عنوان شرکت-طراحان و آینده استوارت. و ثالثا برای تحریک توسعه مداوم و تغییر و تحول در جامعه خود را.

مثبت پر رونق آینده است که ممکن است برای شهرستانها است که در مورد چند قهرمانان یا دولت رفع مشکل آن است که در مورد هر کس که قدرت را به شرکت در ایجاد آینده خود را محل.

بنر: شهری جنگل/آنتون Malishev

این مقاله برای اولین بار در پیگیری. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de