اتهامات علیه Red Bull وارث بیش از پلیس مرگ

اتهامات شده اند کاهش یافته و در مقابل ردبول وارث Vorayuth Yoovidhaya بیش 2012 hit-and-run کشتن یک افسر پلیس است.

آقای Yoovidhaya متهم شده بود از ضربه زدن به مامور پلیس در پایتخت بانکوک و سپس فرار.

او بارها و بارها موفق به ملاقات با پلیس به اتهام, که شامل بی پروا رانندگی باعث مرگ شده است.

پلیس تایلند می گویند این اتهامات در حال حاضر کاهش یافته است اما معلوم نیست چرا.

آقای Vorayuth است نوه Chaleo Yoovidhaya که شرکت تاسیس ردبول امپراتوری اتریش با دیتریش Mateschitz. در زمان مرگ او در سال 2012 Chaleo سوم ثروتمندترین فرد در تایلند با توجه به مجله فوربس با ارزش خالص $5bn (£3.93 bn).

  • این نجس Red Bull وارث در تایلند

پلیس Sergeant-Major ویچین Klanprasert بود سوار موتور سیکلت خود را همراه بانکوک Sukhumvit Road زمانی که او با یک خاکستری فراری که کشیده بدن خود را بیش از 100m (109yds) پایین جاده قبل از رانندگی.

بررسی ماموران به دنبال یک دنباله از مایع ترمز به یک خانه لوکس کمتر از یک کیلومتر دور است. این بد-dented فراری وجود دارد اما در ابتدا پلیس بازداشت یک راننده شاغل در خانواده به عنوان مظنون اصلی.

هنگامی که آنها پس از کشف ماشین تا به حال در واقع رانده شده توسط Mr Vorayuth سپس 27 او مورد آزمایش قرار گرفت و به بیش از حد الکل در خون او – اما او گفت این بود که از نوشیدن در خانه پس از حادثه.

او دستگیر شد اما پس از آن منتشر شد و در مدت کوتاهی پس از آن. پس از آن او احضار شد بارها و بارها به تعویق اما هر بار وکلای او گفت که او قادر به انجام این کار با استناد به خارج از کشور کار تعهدات و بیماری است.

اولیه تحقیقات تیم بود منحل گردید و پس از یک افسر متهم شده بود برای پوشش Mr Vorayuth دخالت.

مقامات تایلندی در نهایت با صدور حکم بازداشت برای آقای Vorayuth پنج سال پس از حادثه و پس از او از دست رفته هشت حقوقی احضار.

نزدیک تماشا مورد سوخت انتقاد که تایلند نخبگان لذت بردن از درمان های خاص توسط مقامات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de