کودک واکسن به شدت سقوط در میان همه گیر سازمان ملل متحد می گوید


این بیماری همه گیر است منجر به کاهش شدید در تعداد زیادی از کودکان در سراسر جهان واکسن های سازمان ملل متحد می گوید.

کاهش واکسیناسیون فرزندتان در برابر دیفتری ، کزاز و سیاه سرفه بیش از چهار ماه از سال است و برای اولین بار در نزدیک به سه دهه است.

سازمان بهداشت جهانی سر, Tedros Ghebreyesus گفت: واکسن بودند بسیار قدرتمند بهداشت عمومی ابزار.

او گفت: درد و رنج و مرگ ناشی از کودکان از دست رفته در واکسن می تواند کوتوله است که ناشی از ویروس است.

واکسیناسیون فرزندتان برنامه ها در سه چهارم از بیش از 80 کشور که در پاسخ به سازمان ملل متحد بررسی شده اند مختل یونیسف و چه کسی گفت.

آنها گفت: اختلال در ارتباط بودند به کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت سفر از محدودیت های پایین کارگر بهداشت سطح نیروی انسانی و عدم تمایل به ترک خانه که دیدم برنامه بیعت و یا تعطیل.

توسط مه این سال حداقل 30 سرخک واکسن کمپین لغو شده بود و یا در معرض خطر بودند.

شیوع بیماری سرخک در حال حاضر افزایش قبل از همه گیر زده با 10 میلیون نفر آلوده در سال 2018 و 140,000 مرگ و میر بسیاری از آنها کودکان بودند, با توجه به سازمان ملل متحد داده است.

یونیسف سر Henriette جلو و گفت: coronavirus تا به حال ساخته شده واکسیناسیون معمول یک “چالش دلهره آور”.

“ما باید به جلوگیری از وخامت بیشتر در واکسن پوشش… قبل از زندگی کودکان هستند در معرض خطر بیماری های دیگر, او گفت:, و اضافه کرد: “ما نمی توانیم تجارت یک بحران بهداشتی برای دیگری.”

این به ناچار هزینه های زندگی

توسط ریچارد Warry, معاون بهداشت, ویرایشگر, BBC News

اختلال جهانی واکسیناسیون فرزندتان برنامه بسیار خبر بد به خصوص برای فقیرترین کشورهای جهان است. تخمین زده می شود که واکسن صرفه جویی تا 3m زندگی یک سال حفاظت از کودکان در برابر بیماری های جدی است.

یونیسف برنامه است که به طور خاص در کودکان که در غیر این صورت تلاش برای دریافت با کیفیت خوب, مراقبت های بهداشتی, اما اگر چه واکسن در حال حاضر محافظت از کودکان بیش از همیشه قبل از میلیون ها نفر از کودکان هنوز هم بدون حفاظت و تخمین زده می شود که بیش از 1.5 m مردم مرگ در هر سال از بیماری هایی که واکسن می تواند جلوگیری از.

کارشناسان بر این باورند که پایین واکسیناسیون فرزندتان نرخ در میان فقیر و به حاشیه رانده کودکان به طور جدی به مصالحه تمام دستاوردهای ساخته شده در مناطق دیگر از بهداشت مادر و کودک پس از اختلال عمده ای در مقیاس مشخص شده در این گزارش جدید به ناچار هزینه های زیادی از زندگی.

Coronavirus است مصرف مقدار زیادی از منابع بهداشت و درمان در سراسر جهان به عنوان جامعه بین المللی متمرکز کرده است در تلاش برای مبارزه با ضربه مرگبار ویروس.

آن نیز ساخته شده و تحویل بهداشت و درمان دشوار است, به خصوص در کشورهای فقیر که در آن زنجیره تامین شده است مختل امکانات و تجهیزات حفاظتی را می توان پایه و ترس از آلوده شدن قرار داده است مردم حضور در درمانگاه.

اما بیماری هایی مانند سرخک ، دیفتری و وبا در حال حاضر در حال افزایش تاکید بر ضرورت پیدا کردن راه هایی برای مقابله با این مشکل است.

پیشرفت در واکسیناسیون فرزندتان قبلا به تاخیر انداختن قبل از همه گیر از سازمان ملل متحد گفت.

در سال 2019 حدود 14 متر کودکان – بیش از نیمی از آنها در آفریقا – نمی توانید زندگی-صرفه جویی در مصرف واکسن در برابر بیماری هایی مانند سرخک و دیفتری.

دو سوم از آنها در 10 کشور: آنگولا و برزیل و جمهوری دموکراتیک کنگو, اتیوپی و هند ، اندونزی ، مکزیک ، نیجریه ، پاکستان و فیلیپین.

  • بدترین شیوع سرخک جان 6,000

در ضمن از لحاظ تاریخی نرخ بالای واکسیناسیون فرزندتان افتاده بود در امریکا لاتین و کارائیب سازمان ملل متحد گفت: با پوشش واکسیناسیون فرزندتان در حال سقوط توسط حداقل 14 درصد در برزیل و بولیوی, هائیتی و ونزوئلا در دهه گذشته.

“احتمال که یک کودک متولد امروز خواهد بود به طور کامل واکسینه با تمام جهان توصیه می شود واکسن در زمان او می رسد سن پنج سالگی است که کمتر از 20 درصد” یونیسف و چه کسی گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de