فایل عکس: سردخانه کارگران منتظر خارج از سن خوزه عمومی بیمارستان سردخانه میان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در سانتیاگو شیلی 28 مه سال 2020 است. رویترز/ایوان آلوارادو

سانتیاگو (ایسنا) – شیلی آن تجدید نظر مرگ و میر مرتبط با رمان شیوع کروناویروس به شدت بالاتر در یکشنبه, اضافه کردن تلفات از پایگاه داده که قبلا نمی گنجانده شده است.

وزیر بهداشت Jaime منلیچ گفت: 653 اضافی مرگ و میر مرتبط با COVID-19 تا به حال به شمارش آوردن تعداد به 2,290. که شامل 96 جدید مرگ و میر اعلام شده در یکشنبه گزارش روزانه است.

شیلی یکی از بالاترین تعداد موارد در آمریکای لاتین تبدیل شده است که یک کانون بیماری همه گیر و حتی به کشورهای سراسر جهان شروع به بازگشایی شده است. برزیل و پرو و مکزیک نیز ضربه توسط ویروس.

منلیچ گفت که پایگاه داده در افراد متوفی گواهی شده توسط عمران رجیستری به حال بررسی شده و همراه با اطلاعات از آزمایشگاه انجام تست PCR برای این ویروس تا به حال تثبیت شده است به یک لیست.

“این یک تنظیم ما را و گزارش یک تعهد به مشروعیت به ویژه هنگامی که ما تلاش زیادی برای جستجو در پایگاه داده های اضافی برای اطلاعات موجود در پایگاه داده است که ما با استفاده از قبل از” او گفت:.

در هفته های اخیر برخی فکر می کنم مخازن رسانه ها و دانشمندان را مورد انتقاد دولت بود شمارش مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus با این استدلال که تعداد واقعی ممکن است بالاتر است.

منلیچ اضافه شده است که گواهی فوت اطلاعات در حال حاضر می تواند شامل اگر “به هیچ وجه به طور مستقیم یا غیر مستقیم ممکن است مربوط به COVID-19 به عنوان یک علت در ارتباط با مرگ است.”

شیلی گزارش شده بود 134,150 تایید موارد coronavirus, یکشنبه, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد. موارد برای اولین بار در کشور ثبت شد در اوایل ماه مارس.

گزارش توسط ناتالیا راموس; نوشتن آدم جردن; ویرایش توسط پیتر کونای

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de