چین coronavirus: اکثر پروازها قطع به سین کیانگ پس از شیوع


تقریبا تمام پروازها در داخل و خارج از اورومچی پایتخت چین با سیاستهای غربی سین کیانگ منطقه لغو شده اند به دلیل شیوع کروناویروس.

این شهرستان دارای شش تایید موارد با علائم و 11 بدون علامت عفونت آمار و ارقام رسمی نشان می دهد.

اقدامات سختگیرانه برای مهار این ویروس عبارتند از: توقف یک خط مترو و اتوبوس های عمومی زیادی از عامل.

پس از همه گیر ظهور در چین در اواخر سال 2019 در کشور رانده است عفونت های جدید به طور مداوم سطح پایین است.

برای جلوگیری از موج دوم و حتی خوشه های کوچک هستند بسیار جدی گرفته شده توسط مقامات بهداشتی. اولیه شیوع بیماری در شهر ووهان شد و تحت کنترل در آورد از طریق برخی از جهان دقیقترین مستند اقدامات است.

در سین کیانگ دولت امیدوار است اقدامات قاطع برای جلوگیری از شیوع, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

بیش از 600 پرواز در داخل و خارج از اورومچی Diwopu فرودگاه بین المللی بیش از 80% از روز جمعه کل لغو شد. برخی از کاربران رسانه های اجتماعی در شهر می گویند آنها گفته شده برای ترک خود را املاک و مسکن.

دیگر حساب های اجتماعی پیشنهاد کرد مردم بودند که متوقف و از ورود و یا خروج از کاشغر یکی دیگر از شهرستان در سین کیانگ.

سین کیانگ – که به این عمدتا مسلمان اویغوری مردم و دیگر تورکان اقلیت – در حال حاضر موضوع را به شدید کنترل دولت است.

آخرین عفونت شروع به شناسایی در روز چهارشنبه برای اولین بار در منطقه برای ماه می باشد.

24 سال آزمایش مثبت در روز پنج شنبه پس از نمایش علائم. سه تا از نزدیک او تماس آزمایش مثبت است. اما آنها بدون علامت است.

دیگر بدون علامت صورتی که سفر از اورومچی به استان شرقی ژجیانگ, چینی, رسانه های دولتی گفت.

از روز جمعه تعدادی از شرکت های هواپیمایی از جمله Juneyao Airlines و شنژن دنقی خطوط هوایی نیاز به تمام مسافران سفر به و از اورومچی به نشان دادن منفی نوکلئیک اسید تست گرفته شده در هفت روز.

مسافران باید نمایش “امن به سفر” سلامت کد در یک برنامه که هدف آن شناسایی ویروس های بالقوه حامل های دولتی گلوبال تایمز می گوید.

روشن نیست که محدودیت در حمل و نقل برداشته خواهد شد. رسانه های دولتی قرار داده و از اطمینان روز جمعه که مغازه ها بودند عمیقا مواجه نگردند با مواد غذایی در آنچه دیده می شد به عنوان تلاش برای دلسرد کردن مردم از وحشت-خرید.

خبری از سین کیانگ را coronavirus شیوع و دولت پاسخ وجود آمد به سرعت.

ما فقط می خواهم فقط شنیده ام از یک مورد و به طور ناگهانی اکثر پروازها به داخل و خارج از اورومچی متوقف شده بود و قطارهای زیر زمینی در حال اجرا نیست. پاسخ به نظر می رسید بیش از حد طاقت فرسا به توجیه و تنها با یک عفونت منجر به سوالات مطرح شده در رسانه های اجتماعی به عنوان اینکه آیا مقامات ممکن است تحت-گزارش آمار و ارقام.

اما شمارش رفت تا در صبح روز جمعه و مهمتر مقامات بهداشتی در اورومچی می گویند که آنها باید حداقل 135 نفر تحت آزمایشات پزشکی.

این تبدیل به الگو در چین است. هنگامی که یک خوشه به نظر می رسد دولت پرتاب خواهد شد بسیاری از منابع به کنترل آن با استفاده از انبوه, تست موضعی محدودیت و بسته شدن را از لینک های حمل و نقل برای قفل کردن شیوع بیماری در هر کجا که آن اتفاق می افتد. این استراتژی به نظر می رسد به کار کرده اند و در شهرهای دیگر مانند پکن در ماه ژوئن.

در سین کیانگ وجود دارد اضافه شده حساسیت برانگیز بازداشت اردوگاه که در آن صدها نفر از هزاران نفر از عمدتا قومی Uighurs شده اند زندانی به عنوان بخشی از یک توده “د-افراط گرایی” برنامه. اگر coronavirus کردم به یکی از این اردوگاه ها به همان شیوه به عنوان آن را در زندانها اینجا احتمالا گسترده عفونت خواهد بود قابل توجه است.

آخرین آمار و ارقام از چین نشان می دهد 10 تایید موارد جدید نه از آنها وارداتی از خارج از کشور اقتدار بهداشت گفت.

تا کنون چین را تایید عفونت ایستاده در 83,622 با مرگ و میر در 4,634. پکن گزارش شده هیچ مورد جدید به مدت 11 روز در یک ردیف.

شده است وجود دارد نگرانی های بین المللی است که مرگ و میر در چین شده اند کمتر گزارش شده است. سوال را نیز مطرح شده توسط دولت ایالات متحده و دیگران – در مورد پکن را از دست داده و این بیماری به ویژه در مراحل اولیه آن.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما چین نیز بوده است ستایش برای مصرف قاطع مراحل به سرعت گسترش ویروس.

وزارت خارجه چین بارها متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای منحرف کردن اذهان از مشکلات خود مقابله با بحران در انتخابات سال است.

آمریکا بیشتر عفونت و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de