چین برطرف پرواز محدودیت پس از ایالات متحده اهداف خود را حامل

پکن (ایسنا) – چین را به سهولت coronavirus محدودیت اجازه می دهد تا بیشتر حامل های خارجی برای پرواز به سرزمین اصلی در مدت کوتاهی پس از واشنگتن قول داد به نوار چینی شرکت های هواپیمایی از پرواز به ایالات متحده با توجه به پکن محدودیت هایی در خطوط هوایی ایالات متحده.

فایل عکس – کارکنان زمین کارگر پیاده روی در سراسر آسفالته در پکن پایتخت فرودگاه بین المللی به عنوان کشور آمار شیوع رمان coronavirus, چین, مارس 9 سال 2020 است. رویترز/توماس پیتر

مقدماتی خارجی حامل در حال حاضر محروم از عامل پرواز به چین اجازه داده می شود یک بار در هفته پرواز به شهر خود را انتخاب شروع و در ژوئن 8, عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین (CAAC) گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

این CAAC گفت: همه شرکت های هواپیمایی اجازه خواهد داشت برای افزایش تعداد پروازهای بین المللی شامل چین به دو در هر هفته اگر هیچ مسافر در پروازهای خود را تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus برای سه هفته متوالی.

اگر پنج یا بیشتر مسافران یک پرواز تست مثبت برای COVID-19 پس از ورود به CAAC خواهد نوار هواپیمایی از خدمات برای یک هفته. شرکت های هواپیمایی خواهد بود به حالت تعلیق در چهار هفته اگر 10 مسافر یا بیشتر تست مثبت است.

این CAAC به کاهش پروازهای بین المللی از اواخر مارس برای کاستن از نگرانی بیش از افزایش coronavirus عفونت آورده با ورود مسافران است. سرزمین اصلی حمل و محدود به یک پرواز در هفته در یک مسیر به هر کشور خارجی و شرکت های هواپیمایی مجاز به این عمل فقط یک پرواز در هفته به یک شهر در چین است.

حامل نیز می تواند پرواز بیش از تعداد پروازها در برنامه هفتگی مصوب CAAC در مارس 12. ایالات متحده مسافر شرکت های هواپیمایی در حال حاضر متوقف و تمام پروازها به مقصد چین در آن زمان معنی آنها قادر به از سرگیری پروازها به مقصد چین است.

روز چهارشنبه دولت آمریکا گفت: این امر بار, چینی حامل مسافر با شروع از ژوئن 16, فشار پکن اجازه دهید به خطوط هوایی ایالات متحده برای از سرگیری پروازها.

وزارت ترابری ایالات متحده نمی تواند بلافاصله نظر رسیده هر چند که گفته است: “تجدید نظر در این تصمیم برای مقابله با چین هواپیمایی اگر CAAC تنظیم سیاست های خود تحت تاثیر خطوط هوایی ایالات متحده.

ژائو Lijian چینی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در روز پنج شنبه CAAC است که محل سکونت یک شکایت با وزارت حمل و نقل این حکم در برابر چینی هوایی. او گفت: CAAC است که در همکاری نزدیک با همتای آمریکایی خود در مورد پروازهای مسافری.

“ما امیدواریم که از طرف ایالات متحده نمی خواهد ایجاد موانع برای حل این مسئله” ژائو گفت.

چین به حالت تعلیق در ورود بسیاری از خارجی ها در اواخر ماه مارس به معنی تنها اتباع چینی می توانید وارد کنید در پروازهای مسافربری تجاری.

گزارش استلا کیو Se Young Lee Huizhong وو Lusha ژانگ و کیت Cadell; ویرایش توسط لینکلن جشن و مسیحی Schmollinger

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر